• Обновено
Замена на филтерот HEPA Air за прочистувач на воздухот, компатибилен модел на прочистувач: DP041

Замена на филтерот HEPA Air за прочистувач на воздухот, компатибилен модел на прочистувач: DP041

DEN 271.84

Залиха
Во магацинот.

Замена на филтерот HEPA за прочистувачот на воздухот Aiikee Aiikee, компатибилен со моделот на прочистувач на воздухот : W080 (DP041) Aiikee Оригинална 3-во-1 вистинска замена на филтерот HEPA за модел : W080 (DP041). Ве молиме, пребарувајте го ASIN на прочистувачот на воздухот „B08 MW46599“ за да проверите дали моделот на прочистувачот на воздухот е ист како вашиот. Лесно за инсталирање, отворете ја кутијата, извадете ја транспарентната торба за пакување PP, ставете го во прочистувачот и затворете ја основата на долниот капак. Големина на артикалот : 105мм*105мм*150мм/4. Aiikee силно препорачува да го користите овој оригинален назначен филтер за замена за да го задржите вашиот прочистувач на воздухот во најдобра ефикасност и капацитет и секогаш да дишете посвеж и почист воздух. Филтер за лесен замена : Филтерот е лесен за замена и отстранување без потребна алатка, обезбедувајќи да го замените вашиот стар филтер во модел на артикали за минути : Компатибилен за димензиите на артиклот W080 T (DP041) : 105mm*105mm*150mm/4.91 Вклучен пакет со инчи : Оригинален 3-во-1 Вистински HEPA W080 T (DP041) Замена на филтерот X1 Топло одржување : Кога филтерот за прочистување на воздухот старее, ефикасноста ќе се намали кога ќе работи прочистувачот на воздухот, оставајќи повеќе загадувачи во воздухот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

esbeecables [Apple MFi Сертифициран] 2 Пакет Адаптер За Слушалки за iPhone, 2 во 1 Молња до 3,5 mm AUX Аудио + Сплитер За Полнач Компатибилен

●Мултифункционален● : кабелот За слушалки за Слушалки 2 во 1 до 3,5 мм аудио И адаптер за полнач поддржува

DEN 142.40

MUSETEX Atx Компјутер Случај Претходно Инсталиран 6pcs Argb Фанови, USB 3.0 Калено Стакло ATX Средна Кула Игри Случај, Проток На Воздух Игри

А1 : интерфејс на кабелот На Матичната Плоча А2 : интерфејс за Кабел За Напојување А3 : 2пин ЛЕД кабел интер�

DEN 1919.52

Орнаменти на новогодишно дрво 2023 година - Орнамент на Источен Хевен Конектикат, Роден град Цата на градот - Идеи за подароци за подароци

Покажете ја својата loveубов кон семејството со симпатичен дизајн Овој украс, исто така, е прекрасна и вни

DEN 252.80

Заштитен Капак Компатибилен Со Samsung Galaxy S22 Плус Случај Паричник, Гроздобер Pu Кожа Магнетни Флип Tpu Браник Капка Заштитни Капаци Компатибилен

Одговара на повеќето модели на телефони Обезбедува сигурна заштита на екранот Овозможува лесен приста�

DEN 1.00

SDFGH 7 Парче Храна Одделение Алуминиумска Легура Садови Во Собата Отпорни На Топлина Акции Тенџере + Вок Тава Со Стаклен Капак Кујна

Готвење, супа, и пржење се сите направени, неверојатно секој пат кога ќе се готви, Дизајнот на хуманизира

DEN 3.33

Амбесон шума калај кутија, рачно нацртано инспирирано дрво во градинарски двор цвета пролетна сезона, преносен правоаголник

Големина на кутија 7,2 "широк x 4,7" долг x 2 Декоративна и пространа метална кутија за складирање со капак И�

DEN 0.67

Организатор на електроника, Организатор На Мал Кабел За Патување Со Црвен Цвет Торба За Носење, Компактна Технолошка Торба За

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

DEN 0.67

Држач за чадор на ZyHHDP метал, дизајни за гравирање на шупливи гравури, хотел на станбени чадор, со база на шема на терацо, за одење,

Квалитет : Држачот на чадорот е усвоен и дизајни за гравирање на шупли, убави и дарежливи, чувајте повеќе

DEN 0.33

Факмас Камин Алатки Камин Алатка Комплет Со База Четка Лопата Клешти Покер Огниште Додатоци Камин Алатки Постави Камин Алатка

1 Изработени од издржливо железо и третирани со технологија за третман на црна површина Комплетот алатк

DEN 1422.40

Tervis Троен Ѕид Дизни-Мики Виножито Изолирани Тамблер Чаша Држи Пијалоци Ладно &засилувач; Топла, 20oz, Нерѓосувачки Челик

Печатени со еколошки мастила од растително потекло или прашок обложени со материјал без БПА директно н�

DEN 1.67

25мм Тежок Нож За Комунални Услуги, Сечење Кутии Ск-5 Сечила За Повлекување, Секачи За Прицврстување Со Гумен Стисок За Картон, Кутии, Занаети

Мултифункционален тежок комунален нож, неопходна алатка за вашето биро, студио за дизајн и дом Сечилата

DEN 191.84

Mromax Месинг Црева Берб Фитинг, 6mm Месинг Хексадецимален Бодликава Спојка Mender Заеднички Адаптер Унија Фитинг, 0.24 Црево Цевки Фитинг

●Големина На производот + дијаметар На фитинг На Берб : 6мм / 0,24"; должина На Шипка : 17мм / 0,67"; Вкупна должин

DEN 97.44