• Обновено
CGSignLab | Продажба само денес-Стрипс бело Тешки индустриски самолепливи алуминиумски wallидови decal | 36 x36

CGSignLab | Продажба само денес-Стрипс бело Тешки индустриски самолепливи алуминиумски wallидови decal | 36 x36

DEN 3.33

Залиха
Во магацинот.

Самолепливото алуминиумско решение дава единствена можност да се примени сопствена графика на подови и wallsидови Со можност да се држиме до скоро секоја површина, вклучително и тули, бетон и штуко, дава изглед сличен на боја. Бидејќи е отпечатен на комерцијален текстуриран материјал што обезбедува високо триење, обезбедува површина против лизгање што не бара ламинатно слој. Самолепливото алуминиумско решение е лесен за аплицирање и направена да трае до една година, дури и во области со голем сообраќај. Кога е време да се отстрани самолепливото алуминиумско решение, може лесно да се излупи и да се исфрли со други рециклирање на алуминиум. Самолепливото алуминиумско решение дава единствена можност да се примени сопствена графика на подови и wallsидови. Со можност да се држиме до скоро секоја површина, вклучително и тули, бетон и штуко, дава изглед сличен на боја. Бидејќи е отпечатен на комерцијален текстуриран материјал што обезбедува високо триење, обезбедува површина против лизгање што не бара ламинатно слој. Самолепливото алуминиумско решение е лесен за аплицирање и направена да трае до една година, дури и во области со голем сообраќај. Кога е време да се отстрани самолепливото алуминиумско решение, може лесно да се излупи и да се исфрли со други рециклирање на алуминиум.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Гроздобер тркалачки столче со тишина тркала, столче за прилагодлива висина на кожа, удобно 2-слој сунѓер пошироко седиште, столче

2слој сунѓерско седиштеЧаир за домашна канцеларија со 33 см со дијаметар со дијаметар со дијаметар, сосе�

DEN 0.33

LCEPCY плус големина лесни обични шорцеви за жени кои влегуваат удобни еластични шорцеви за половината 2023 летни шорцеви

95% полиестер, 5% рајон Затворање на влечење Лесен и брз сув : женските обични шорцеви се изработени од удо�

DEN 142.08

Заштитник на екранот на Аизир Сина светлина за сјај за сите стандард и криви на 75-85 инчи, монитор за филтрирање на УВ блокатор

Заосвечена верзија против сјајот : Надградбата и подобрениот заштитник на екранот против сјај може ефи�

DEN 1.00

Feelmem Црвот Инспирирани подароци Работите не се секогаш она што изгледаат на ова место Компактен огледало црв цитат шминка огледало пријателство

Compе се огледало инспириран од компактен огледало на црви, огледало за шминка за цитат со дизајнерско вр�

DEN 1411.20

Делови на алатки DIY не'рѓосувачки челик 5 нивоа чевли решетката за решетки за комбинаторски комбинаторски чевли Организатор за складирање

Боја : 460580 Пакетот вклучува : 1 x чевли решетката Останете во контакт! Ако има нешто што би можеле да помог�

DEN 1521.60

Согудио Мало огледало шминка суета огледало, двострано огледало за убавина 3x зголемување козметичко огледало 360 ° вртење на огледало

Зголемување на висока дефиниција : Ефектот на двете страни се идеални за сите што применуваат шминка, н

DEN 0.67

Вшкусен чаша Спинер играчки за мали деца 1-3, Бебе фидгет Спинер со чаша за вшмукување, вртење на прозорецот за вшмукување играчки за мали

Apsdrens Вшкусен чаша Врвна играчка Играчката е VDurable и цврста што може да се цица на wallидот (не е погоден за w

DEN 143.84

5 парчиња метричка чешма за вежбање бит постави сина облога HSS нишка спирална комбинација дупчење за прислушување на метални алатки

5pcs m8*1,25 1 / 4 "Hex Shank 4341 HSS вежба бит и завртка од метричка пониска цврстина Тие не се погодни за дупчење и доп

DEN 208.00

Ezing 100 пакувања 10 инчи за забава балони додатоци за латекс балон за декорација на роденденска забава, свадби, туш за бебиња, материјали

Содржи 100 парчиња балони со латекс Погодно е за различни теми за декорација како роденденска забава, нас

DEN 2.00

MTSDJSKF Ноќта на вештерките за џемпери за жени мода со долги ракави кошула со долги ракави Обични лабави вклопувани врвни кошули

★ 【За ткаенината】 ★ Направено од полиестер и спандекс, многу мека и удобна за носење Стандардна испор�

DEN 1.33

Организатор на златни ананас бел шетач со држач за чаши Организатор за шетачи за колички за одвојување на рамената за шетач за

полиестер *【LARGE CAPACITY】 : The universal stroller organizer size is : 16.3 IN, the large capacity provides you enough space to store all the items you need when you go out, i

DEN 1563.20

Алумипул надолу од плакарот, Повлечете ја шипката за закачалка, решетката за прилагодлива ширина, шина за закачалки за меко враќање

▼ Трајната алумина : Повлечете ја железничката гардероба е конструирана од алуминиумска легура со трет

DEN 4106.08

Висока фреквенција стапче за лице - Тумаку преносна рачна сина фреквенција машина за лице - 4 различни сини стаклени цевки за кожа

? ? 【Уживајте во користење на 4 сини стаклени цевки за различни намени】 Ова стапче за лице Тумаку со висо

DEN 655.84

Брзини за недвижнини Клучен знак клучен клуч за клучеви, продаден клучен клуч за недвижнини, персонализиран подарок за недвижнини

Реквизит за маркетинг на недвижнини Нашите сопствени клучеви за клучеви за недвижнини прават забавни �

DEN 1.00