• Обновено
Startech.com 6 ft Mini Displayport до DVI Кабел - M/M - MDP до DVI кабел - Minidp до DVI - Mini DP во DVI Converter

Startech.com 6 ft Mini Displayport до DVI Кабел - M/M - MDP до DVI кабел - Minidp до DVI - Mini DP во DVI Converter

DEN 0.33

Залиха
Во магацинот.

Поврзете го вашиот DVI монитор со Mini Display Port опремениот компјутер користејќи единечен кабел Компатибилен со какви било уреди Surface Pro или Mac Book кои се опремени со MDP. Mini Display Port до DVI. 6 'Mini Display Port до DVI адаптер. Mini Display Port на конверторот DVI. Поврзете го вашиот DVI монитор со Mini Display Port опремениот компјутер користејќи единечен кабел. Компатибилен со какви било уреди Surface Pro или Mac Book кои се опремени со MDP. Mini Display Port до DVI. 6 'Mini Display Port до DVI адаптер. Mini Display Port на конверторот DVI. MDP2 DVIMM6 Mini Display Port со DVI кабел е економичен Mini Display Port со DVI-врската што ви овозможува да поврзете DVI монитор со компјутер или Mac со Mini Display Port излез-зачувување на трошоците за надградба на мониторот за компатибилност. Овој Mini Display Port адаптер е совршен додаток за кој било од вашите уреди Mac Book или Microsoft Surface Pro со MDP. Овој се-во-еден, лесен за употреба Mini Display Port/DVI кабел не бара дополнителни конвертори или адаптери, и без инсталација на возач или софтвер. Компатибилен со Intel Thunderbolt, кога е поврзан директно со придружниот дисплеј за портата Thunderbolt I/O.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Панел за железна жица од 3 парчиња железо, табла за украсни панели | Фото слики е прикажан држач за виси за домашна канцеларија

Mult Multipurpose Панелите за жица за мрежи се користат за прикажување и организација на мали предмети, како шт�

DEN 1056.00

Балуут отворено декор вшмукување чаша таванот кука тавански куки декоративни куки транспарентна пластика, не'рѓосувачки челик Обична леплива

Тавански куки theидните куки можат да бидат со јажиња, лажни растенија, балон, ветерници, светла и мали ра�

DEN 889.60

Плус големина ромпер и џемпери, женска пролет и летна мода лабава цврста боја на работно место широко нозе скокање за нозе за

100% полиестер Направени во САД или увезени Се препорачува да нарачате 12 големина нагоре Погледнете ја сл

DEN 1043.20

Слатиом преносен електричен агол мелница за мултифункционална рачна полисачка мелница за мелење на мелење машина за сечење мелење

Моторот е отпорен на високи температури, има долг живот, е безбеден и стабилен и има посилна моќ Материј�

DEN 2.67

WD2819 Електрична пенисна вакуумска пумпа со 5 режими на интензитет на вшмукување, 6 режими Smart Timer Поставување на автоматско

Зголемување на пенисот Ритмичките флуктуации на негативен притисок го прават пенисот да се прошири, пр

DEN 0.67

Ламба за маса во кревет, ламба покрај креветот ноќ лесна топла бела подарок дрвена маса, ламба за ноќна ноќ, едноставна ламба за биро,

✨ Изборот за подобар живот : Кабелот, штекерот и приклучокот на ламбата за маса во кревет се наведени на

DEN 714.88

Anby Pogo Ball за деца и возрасни до 200lb, рамнотежа координација, скокајќи поп топка, забавно забавно предизвик на фигури играчки

Фитнес со одлично забавно предизвик : аеробна кондиција, согорување на маснотии, ослободување на стрес,

DEN 1.67

Борба за подигнување на свеста лента за печатење ТВ далечински управувач за складирање на кутии PU кожа 5 оддели за прегради за

СТП кожа Материјал : PU кожа Мултифункционално : држачот на далечински управувач е дизајн со 5 оддели Орга

DEN 2.00

Авион Авио Втора светска војна Авион Печатена капа за бејзбол, капаче за прилагодување на возрасни, достапна во текот на целата година

100% памук Затворање на затворање Направено од висококвалитетна измиена тексас ткаенина, природна, удобн

DEN 2.00

Слатиом чаши за пиво чаша чаша раздвојување 4 дел голем капацитет дебела чаша чаша чаша за пиво за клупски бар забава дома

Тие се распаѓаат како парчиња пита за да формираат 4 различни чаши за пиење Голем капацитет и инкорпорир

DEN 1.00

АЛОНЛИН АРТ - Колаж 4 Starвездено ноќно кафе од Винсент ван Гог | Рамка за истегнување на платно на подготвена рамка за виси - завиткана

„Alonline Art“ е бренд за wallидови што продава wallидна уметност низ целиот свет Главната цел на нашиот бренд е

DEN 3.33

Заспана мрзлива перница за прегрнување со перница за спиење, слепа маска, симпатична сенка за очи, смешна ноќна покривка со прилагодлива лента

☁ Материјал изработен од 100% висококвалитетен полиестер Супермека, кул релаксација на смирувачките ма�

DEN 223.84

Canight Дрвени играчки за инструменти Пијано едукативно црвено со рачно играње -тон музички музички интересни рани клучеви тропајќи го тонот

Волшебна едукативна играчка : ? Едукативен музички инструмент Исклучителен избор на материјали, безбед

DEN 0.67

Броеви на табели со акрилни знаци 5.5 '' x 4,9 '' Броеви на свадбени табели 1 парчиња со држачи за дрвени држачи, геометриски декор

Материјал : Изработено е од висококвалитетно густо чиста акрилна и еколошка УВ печатена буква, и знацит�

DEN 0.67

3Д печатачи на Baluue 3D 3D Printers 20 компјутери Секоја случајно пенкало/ABS боја печатење mm различни рефитации d не-токсични широко широко

Компатибилен со дијаметар 1 Стандарден 3Д печатач на филамента 75мм Екстракција на жито од пченка, разгра

DEN 1464.00

Делови за замена на респираторот 5N11 Активни филтри за јаглерод за употреба на мрежи или неопренови со употреба на 6000/6200/7502/6800/7501/FF402

[Висококвалитетни материјали] изработени од висококвалитетни материјали, можат да ги филтрираат сите в

DEN 159.84

10x 4 x 36 Избрани 120/240 решетки за пескарење на алуминиум оксид рендери Абразивна абразивна крпа со тежина од X-тежина Поддршка

Пакет од 10 пескачки појас (120 / 240 решетки по 5) Големина : 4x36 "" Премиум алуминиум оксид со крпа со Xтежина...

DEN 627.20

ZXT-делови Рамки за слики со срцеви бели сет од 3. 5x5 инчи, 6x6 инчи, 7x7 инчи. Пластична фото рамка, пластичен филм. Само за wallид.

>> Елегантна комбинација на срца рамка за фотографии што додава топлина во вашиот дом3 Мали фото рамки...

DEN 239.84

RC предната кула за заден шок, зелена лесна стабилна моќна моќна сила Трајни метални предни шок кула со завртка за 1/18 RC автомобил

Алуминиумска легура : Изработено од висококвалитетен материјал за алуминиумска легура, не е лесно да се

DEN 1124.80

Прекинувач за ротационо промена, 19мм не'рѓосувачки челик Прекинувач за промена на прекинувачот за промена на водоотпорен IP67

Применлива сцена : Индустриска опрема, прекинувач за домашни апарати, модификација на автомобили, модиф

DEN 180.64