• Обновено
Мермер Granit_e Stone 152 mm 6 инчи дијамантски обложени меленици за мелење диск 80 решетки (Piedra de Granito de Mármol 152 mm 6 Pulgadas Recubierta de Diamante Muela de Disco de Molienda 80 Grano

Мермер Granit_e Stone 152 mm 6 инчи дијамантски обложени меленици за мелење диск 80 решетки (Piedra de Granito de Mármol 152

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

Име на производот : тркало за мелење дијаманти; Материјал : Метал, дијамантски честички Боја : сребрен тон; надворешен дијаметар : 152мм / 6 ". ARBO_R Дијаметар на дупката : 13мм / 1/2"; Дебелина на дискот : 1,3мм / 0,05 ". Грит : 80; Тежина : 159g (Грано : 80; Пезо : 159г. Содржина : 1 x тркало за мелење на дијаманти (Contenido del Paquete : 1 x muela de diamante. Име на производ : тркало за мелење дијаманти; материјал : метал, честички од дијаманти. Боја : сребрен тон; надворешен дијаметар : 152mm / 6 ". Arbo_r Doy Dialmeter : 13mmm / 1/2 "; Дебелина на дискот : 1,3мм / 0,05". Грит : 80; тежина : 159g (грано : 80; пезо : 159g. Содржина на пакет : 1 x тркало за мелење на дијаманти (Contenido del Paquete : 1 x muela de diamante. Мермер granit_e камен 152мм 6 инчи дијамантски обложени меленици за мелење на диск 80 инчен инч надворешен дијаметар, 1/2 инчен дупка ARBO_R, честички од 80 решетки, метална конструкција, голема издржливост, подолг сервисен век. Камен, granit_e, плочка, фиберглас и други материјали.00description in spanishpiedra de granito de mármol 152 mm 6 pulgadas recubierta de diamante muela de disco de molienda 80 granonmbre del producto : muela abrasiva de diamante; Материјал : Метал, делículas de Diamantecolor : Tono Playeado; Дијаметро Екстериер : 152 mm / 6 '' Diámetro del Orificio del eje : 13 mm / 1/2 ''; Грозор дел Диско : 1,3 мм / 0,05 '' Грано : 80; Пезо : 159 GContenido del Paquete : 1 x Muela de Diamante.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Паганско тркало на - паганско тркало на годината кутија за пилули - паганско тркало на годината кутија за пилули - стаклена кутија за бонбони

Паганско тркало на паганско тркало на годината кутија за пилули паганско тркало на годината кутија за

DEN 1.67

Возбурете го системот за чистење на вагинално душек, еднократно: Анална душек клизма сијалица вагинална клизма чистач за жени

90% памук / 10% рајон Чистач за жени Douche користејќи врвни материјали за квалитет, безбедни и еколошки...

DEN 3.00

Шарено Пони Поп -поп -алишта за перење со патент за патент, корпа за перење со рачки со рачки што може да се сруши за складирање

【Трајлив материјал】 Направен од 210 D постава (еден вид полиестерски материјал), армираната рачка го пра�

DEN 351.84

Екомаид Додатоци За Ајкула Ротатор Про Лифт-Далеку NV500 Hepa Филтер &засилувач; Пена Филтер Комплет, Одговара Ајкула Ротатор Про Лифт-Далеку

Дизајниран Да Одговара На Ајкула Ротатор Про ЛифтДалеку NV500 Споредете со дел # XHF500 тоа е ригорозно тести�

DEN 2.33

96gb MP3 Плеер Со Bluetooth 5.0, Phinistec Z6 Музика Аудио Плеер Со Звучник, Метал Тело &засилувач; Стакло Назад, FM Радио, Диктафон, Е-Книга,

Обележувач Автоматско скролување Големина На Фонтот ЕКнига Позадина Прилагодлива алармна музика Пост�

DEN 2.00

Жени И Девојки Црвеното Море Ѕвезди На Морски Ленти Шминка Торба Пространа Козметичка Торбичка Торбичка Чанта Чанта Со Патент

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

DEN 431.68

5 Двоглав Пенкало За Нокти Акрилно Кристално Пенкало Со Точки За Цртање Дупчалки Бели Прстени За Нокти За Акрилни Нокти

100% Полиестер ●Повеќе Бои ● Комплетот За Четки Доаѓа Со 5 Различни Дизајнерски Пенкала За Да Создадете К

DEN 1.33

Вентилатор ЗА ОЏАК БУРИТ, Евакуатор ЗА Чад ОД ОЏАК 60W, Вентилатор За Издувни Гасови Од Камин, Вентилатор За Димни Канали, Индуктор За

● ЗА ДИЈАМЕТАР НА ДИМНИ КАНАЛИМоќност : 60 W За Дијаметар На Димни 9 16см и 12,516см Нема БУЧАВАЕдна од најчес�

DEN 2.00

Јустјаофенг Делови За Правосмукалка V7 V7S Pro Плус Главна Четка Странична Четка Правосмукалка Делови Компатибилни со замена на четката Ilife

Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи Компатибилен со ilife V7 V7 S про плус убедливо робот...

DEN 1438.40

3/4 1 1-1/4 1-1/2 Надворешен Дијаметар На Цевката X 1.5 Филтер за вода во Форма НА Хигиена ВО Форма НА Три стеги 316l нерѓосувачки Челик

Ќе трае долго време без ' рѓосување / протекување Висококвалитетни затворачки вентили во прехранбената

DEN 3.00

Стенес Блинг Паричник Случај Компатибилен со iPhone XS Макс-СТИЛСКИ-3d Рачно Изработени Кристално Bowknot Клуч Роза Торба Круна Магнетни Паричник

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќ�

DEN 0.33

Нев мастило 3/4 x 60yd розова лента за обележување - кодирање во боја, медицинска сестра, лабораторија, повеќенаменска намера

Лентата може да издржи температури од 23 ° до +121 ° Целзиусови (10 ° до +250 ° Фаренхајт) Лентата може да се нап

DEN 1.33

ДЕЈА Водоотпорни Корпи За Перење Високи Цврсти Научни Елементи Што Се Преклопуваат Со Цевки За Печатење За Возрасни Деца Тинејџерски Момчиња

300д Оксфорд И Пвц [Водоотпорен Материјал] : 300д ткаенина оксфорд со пвц за водоотпорен, внатрешноста на ко

DEN 527.84

Работна маса на Групацијата Група Група, не'рѓосувачки челик, подготовка на ресторани за снабдување со ресторани 30 x 84 NSF

Работна маса од не'рѓосувачки челик Ресторан за снабдување со храна подготовки NSF одобрени тешки Тешка N

DEN 3.00