• Обновено
Ограничено трчање #127: Дома

Ограничено трчање 127: Дома

DEN 3.00

Залиха
Во магацинот.

Домашна физичка кертриџ за Play Station Vita Ограничено на 2.500 примероци достапни ширум светот. Регион бесплатен на англиски јазик. Домашна физичка кертриџ за Play Station Vita. Ограничено на 2.500 примероци достапни ширум светот. Регион бесплатен на англиски јазик. Домот е уникатна хорор авантура поставена во прекрасно реализиран свет на пиксели. Тоа е мистерија за убиство со пресврт - затоа што ќе одлучите што на крајот се случува. Разбудени од претстојната бура, ги отворате очите за да се откриете во една чудна, темна просторија - однесена во куќа што не е ваша. Додека ја играте играта, таа се менува - пожелно, скоро незабележливо - да ја одразува вашата перспектива. Тоа е хорор игра за разлика од кој било друг, и како што ќе откриете, неговите вистини се целосно субјективни. Карактеристики : - Интимна, авантура базирана на приказни - приказна за хорор што ви помага да се утврди - прогонувачка, атмосферска саундтрак - прекрасен илустративен стил на пиксели.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Засилување на капакот на џојстик, силиконски удобен 5Set Заменски додаток Безбеден и сигурен џојстик за игра за игри GamePad

Подобрете ја флексибилноста на џојстикот на рачката, подобра насока на ротација, подобрување на брзина�

DEN 0.33

Транспарентно пластично куќиште, лесно да се отстрани пластичната обвивка со висока тврдост, жолт шок што апсорбира за Sega Dreamcast DC

Голем дизајн : Проucирниот пластичен случај има транспарентен и ретро дизајн, исто така е одличен подаро�

DEN 318.40

Лесен за употреба на далечински управувач чувар на џојстик, Екран за контрола на процесот на производство на печатење 14,7 x 6 x 1,9см

Со оваа поддршка, рокерот може да се поправи стабилно и да го намали тресењето Ева памукот може да го заш

DEN 1462.40

Заштитно покритие за заштитни случаи на Nintendos, прекрасни прекинувачи Конзола за игри против грешки против низа со пад на

【Опис на материјалот】 Овој Nintendos се менува тврд случај PU, дава целосна заштита за главната конзола, рад�

DEN 3.00

Прилагодете ја конзолата за ладење на вентилаторот на обвивката за обвивка за обвивка со SD картичка за проширување на фиоката за DC Sega Dreamcast

Постојат две верзии на домаќинот, обично во зависност од висината на погонската табла GDEMU, со големина о�

DEN 1230.40

Винил Декларална кожа/налепници завиткани за тенок станица PS3 Слатка 3 конзола и 2 контролори-розови цвеќиња од праска

За PS3 тенок, не за редовно ПС 3 Тоа е винил, а не хартија Тоа е налепница на кожата, не е тврд случај Налепни

DEN 448.00