• Обновено
Tsubaki 80b28f-1l го заврши ропството, единечното влакно, инч, #80 ANSI No., 1 Pitch, 28 заби, 1-3/4

Tsubaki 80b28f-1l го заврши ропството, единечното влакно, инч, 80 ANSI No., 1 Pitch, 28 заби, 1-3/4

DEN 3.33

Залиха
Во магацинот.

Пополнување на единечно влакно со еден сет на заби околу обемот за апликации каде што еден ланец може да го поддржи вртежниот момент и оптоварувањето Терен од 1 инч за ланци со големина 80. Подготвено-инсталирање заврши со широк центар од едната страна. Попрска од типот Б со проекција на центар од едната страна за да се сместат разни видови на грмушки за да се спречи да се лизне прскањето на вратилото. Заби за заби помагаат да се спречи лизгање и врзување за да се избегне загуба на електрична енергија во склопови. Пополнување на единечно влакно со еден сет на заби околу обемот за апликации каде што еден ланец може да го поддржи вртежниот момент и оптоварувањето. Терен од 1 инч за ланци со големина 80. Подготвено-инсталирање заврши со широк центар од едната страна. Попрска од типот Б со проекција на центар од едната страна за да се сместат разни видови на грмушки за да се спречи да се лизне прскањето на вратилото. Заби за заби помагаат да се спречи лизгање и врзување за да се избегне загуба на електрична енергија во склопови. Овој метеж на ланецот Tsubaki има 1-инчен терен, одговара на ланци со големина 80 и е единечно влакно со еден сет на заби околу неговиот обем за употреба со синџири со единечно влакно. Тоа е заплет од типот Б со проекција на центар што ја опкружуваше дупчењето од едната страна и е подготвена за инсталација на вратило од соодветниот дијаметар. Забите на спојката помагаат да се спречи лизгање и врзување за да се избегне загуба на електрична енергија во собранијата. Таа ја исполнува Меѓународната организација за стандардизација (ISO) 9001 за обезбедување на квалитет. Овој спојник на ланец со единечно влакно е погоден за употреба во широк спектар на апликации кои вклучуваат светло до умерени оптоварувања и тековни, високи циклуси, вклучително и системи за пренос на возила, градежна и земјоделска опрема, транспортери и фабрички производство и склопување, меѓу другите . Попрска со ролери е тенко тркало со длабоки, униформно распоредени заби што ingвонат на неговиот обем. Растојанието од врвот на еден заб до следниот се нарекува теренот и најчесто се мери во додатоци од 1/8-инчи. Попрската ја пренесува моќноста и движењето со ролери, кој е навој над забите на запторот. Усогласувањето на ланецот со теренот на Спрек спречува да се лизне ланецот, така што нема да се изгуби моќ.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

cjc Паметни Часовници За Деца СО GPS Тракер, Телефонски Часовник Со Видео Разговор 3-Насочен Повик, Камера Часовник, 1.4 Екран На Допир

Овој Паметен Часовник е совршен телефоналтернативен стартер уред за одржување на 312 години деца безбед�

DEN 1023.84

ПЛАНИНСКИ МАЖИ Пресврт Вежба 1мм-10мм Различни Големини Кобалт Со Голема Брзина Челик Пресврт Дупка Дупка М35 Нерѓосувачки Челик Алатка Во

Внатрешните дупчалки за ладење со цврст карбид имаат подобри перформанси на сечење , особено погодни за

DEN 1054.40

Хангтон Микро HDMI ДО HDMI HDTV Спирален Кабел ЗА DSLR Мобилен Телефон Таблет Лаптоп ДВ Камера Компјутерски Монитор 4ft Лево Агол 90

Лево Аголен 90 Степен Микро HDMI Тип Д Машки Со Целосна големина HDMI Тип Машки HDTV Кабел Користете за поврзув�

DEN 223.84

Daesar 2 Панели Полу Проегирна Завеси За Дневна Соба, Voile Дупчица Завеси Полиестер Сива Транспарентен Геометриски Затемнување Завеса Спална

☀ ЗАВЕСА СО ДУПКИ ☀ завесите за дупчиња создаваат модерен стил за вашиот дом, лесен за инсталирање ? ЗАВ

DEN 799.84

innosub [5 Пакет] Сублимација Телефонски Случаи Компатибилен со iPhone 12 Pro МАКС-Гумени Црни Празни Футроли За Боја И Алуминиумски

Практичен Пакет На Случаи : црните кутии ЗА сублимација НА ИНОСУБ САД доаѓаат во погодни пакувања од 5 и �

DEN 288.00

АПС Кармин Кутија Шминка Организатор Кутија За Складирање Кармин лак за нокти организатор Држач За Дисплеј Козметички Организатор Кутија

ГОЛЕМИНА : 25 см), Држи до 8 кармини, секој слот мерење на околу 1" КВАЛИТЕТ : овој држач за држач е составен о

DEN 2.33

Гик Шестоаголни Натопи Тегови, Вежби За Рамо И Рака, Домашни Фитнес Тегови, Вежбање Во Теретана, Фитнес И Тегови За Жени И Мажи Анти-Валани

# Дизајнот на зафат во форма на лак е посоодветен Рачката со матирана гира прифаќа дизајн во форма на лак

DEN 1.00

Луди Продажба Појас За Поддршка На Половината, Лумбален Појас, 43.37.9 Игра Чувар Појас 1 Еез Кревање Тешка Тежина Лумбален Лумбален

Еластичен и дише бидејќи овој производ е удобен за носење и нема притисок, нека имате пријатно искуство

DEN 1.00

WDBBY Детска Количка За Трицикли Детска Играчка Автомобил Детски Велосипед Момче Девојче Количка Лесен Преклопен Велосипед Детски Подарок

Висококвалитетна ткаенина, мека и удобна, мека на допир, удобна и дише, здрава и еколошка, грижа за нежна�

DEN 2799.84

Организатор на задното Седиште за автомобил со Држач За Ткиво Од 10 Држач За Таблети Држач За Пијалоци и Процепи ЗА УСБ/Слушалки,

?●Опис На производот+ : Организатор На Задното Седиште На Автомобилот со 10" Чист Екран Таблет Држач За Тк

DEN 319.84

Торбичка ЗА Торбичка ЗА Носење УСБ-Кабел Организатор Џебен Додаток Патент Паричник, Цртан Филм Девојка Цвет Космичка Планета

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

DEN 0.33

Детски Паметен Часовник СО GPS 4G, HD Екран На Допир Со ТЕЛЕФОН GPS Тракер Локација ВО Реално Време СОС Видео Повик Гласовен Разговор

€Мултифункционален 4g Детски Паметен Часовник ● паметниот часовник за Момчиња девојка има ГПС позицио�

DEN 1264.00

Организатор На Електроника, Козметичка Торба, Организатор На Патувања За Електроника, Технолошка Торба,Беспрекорна Планета Вселенски

● Големина На Организаторот на полначот : 15х24х8 см / 5, 9х9, 44х3, 14 инчи ● Материјал За Организатор на патува

DEN 2.33

6 парчиња Дупчалки за Нокти и 6 парчиња Ленти За Брусење На Ноктите Лак За Лак За Нокти За Вежбање За Дијамантски Дупчалки За

Дијаметар на стеблото : 3 / 32"; Материјал : Јаглероден Челик Одговара на повеќето акрилни маникир електрич

DEN 111.52

40 парчиња Капка Таванот Куки За Виси, 20 Пара Бела Тешки Таванот Куки &засилувач; 20 Парчиња Капка Таванот Клипови Суспендирани Т-Бар

`+ Издржлив и Сигурен : нашите куки за таванот со суспендиран пад се направени од тешка легура и покриени

DEN 271.84

SEWACC 6pcs Денот На Независноста Хартија Вентилатор Цвеќиња Сини Украс Бел Декор Венец Декор Хартија Навивачи Партиски Украси Бог Да Го

4 ЈУЛИ ВИСИ ДЕКОРАЦИЈА Добредојдовте војник дома, организирајте забава или само покажете ја својата љуб

DEN 1.00

Долги Врски Пиво Кригла Пенсилванија Колорадо Никогаш Не Е Премногу Далеку За Да Пијат Пиво Вино Заедно - Љубов Дистанца Денот На Таткото

Пиво Штајн 22 мл Бело Керамички штајн Злато трим Со Драчка, ОРКА Премази, машина за миење Садови безбедно,

DEN 1.00

Премиер 531152 Ro Чиста 4 Пакет Замена Филтри &засилувач; WP531102 RO ЧИСТА Плус Обратна Осмоза Филтер За Вода Замена Комплет, 2 Брои, Мулти

Производ 1 : (1) Филтер За Талог од 5 Микрони ја намалува нечистотијата, тињата и ' рѓата што влијаат на вку

DEN 2038.24

Мамо Подароци-Мамо вие Сте Вистинскиот Мвп Највреден Родител Врежана Лажица Персонализирани Подароци За Мајката За Подарок За

✿Ласерско Гравирање оваа лажица е специјално дизајнирана како подарок,таа е ласерска врежана со текст

DEN 207.84

7 ЧАСОТ Наутро Детски Шетач Загрева-Кадифен Рака Затоплувачи Со Анти-Замрзнување, Ладно Време, Водоотпорен &засилувач; Топла Рака

`+ Погодностуниверзално вклопување што погодно се прицврстува на која било попречна лента или количка с

DEN 0.33

Вудлан 15 парчиња педикир &засилувач; Комплет За Алатки За Маникир Машинки За Нокти Поставени Со Датотека За Нокти Со Игла За

Совршено спакувано во торба за складирање СТП, стилски и елегантен, убаво за одржување на сите ваши алат

DEN 1.00

Најдобар ТРЕНЕР На ПАТЕКАТА Досега Сладолед Лажица Врежан Нерѓосувачки Челик | Кафе Лажица Кригла За Мажи Жени | Пакет од 2

Најдобар ТРЕНЕР На ПАТЕКАТА Некогаш Сладолед Лажица Врежана Кафе Лажица Чаша Кафе Лажица Кригла За Маж�

DEN 319.20

ХУАМА Акварел Змија Кожата Цвет Голем Капацитет Облека &засилувач; Плакарот Ватенка За Складирање Торба Со Засилена Рачка Преклопливи

Полиестер Голема Големина Складирање Под Креветот27,6 х 19,7 х 11 инчи / 70 х 50 х 28 СМ Дополнителни организато

DEN 3.00