• Обновено
CradlePoint ARC CBA750B-LPE-VZ

CradlePoint ARC CBA750B-LPE-VZ

DEN 3.00

Залиха
Во магацинот.

MBR1400 и CBA750 B Последен пат датумот на купување е 1 март 2016 година Фактор на форма : рутер; Технологија : 4 G LTE / HSPA+ / EVDO. Фреквенција : Фреквенција и поддржана од Carrier : LTE Band 4 - AWS (1700/2100 MHz), опсег 13 (700 MHz) CDMA EVDO Rev A/1 XRTT (850/1900 MHz) Други опсези на располагање : LTE Band 2 (1900 MHz), Бенд 5 (850 MHz), бенд 17 (700 MHz), бенд 25 (1900 MHz) HSPA+/UMTS (850/900/1900/2100 MHz, AWS) GSM/GPRS/EDGE (850/900/1800/1900/1900 MHz) . ДИМ : 30,0 x 51. Оперативен систем : Linux/Android. MBR1400 и CBA750 B Последен пат датумот на купување е 1 март 2016 година. Фактор на форма : рутер; Технологија : 4 G LTE / HSPA+ / EVDO. Фреквенција : Фреквенција и поддржана од Carrier : LTE Band 4 - AWS (1700/2100 MHz), опсег 13 (700 MHz) CDMA EVDO Rev A/1 XRTT (850/1900 MHz) Други опсези на располагање : LTE Band 2 (1900 MHz), Бенд 5 (850 MHz), бенд 17 (700 MHz), бенд 25 (1900 MHz) HSPA+/UMTS (850/900/1900/2100 MHz, AWS) GSM/GPRS/EDGE (850/900/1800/1900/1900 MHz) . ДИМ : 30,0 x 51. Оперативен систем : Linux/Android. ARC CBA750 B-LPE-VZ-3 G/4 G Verizon со мулти-бенд LTE Интегрираната серија за мобилни широкопојасни мрежи CBA750 B овозможува лесна за-инсталирање на безжична WAN конекција во локации со фиксен бизнис. modem 1 Ethernet 10/100 LAN port for Ethernet-enabled devices Wi Pipe Technology Modem Health Management with 24x7 connection verification ensures the wireless connection will be there when you need it BUSINESS CONTINUITY : FAILOVER/FAILBACK Automatic failover to wireless WAN connection when wired WAN disruption occurs , Автоматски неуспех кога WIRED WAN Connection е обновена проактивни сигнали кога неуспехот се јавува преку Flexible Enterprise Cloud Manager Флексибилност за прв пат и напредни волшебници за поставување за лесно, Swift и безбедна табла со една страница со една страница за да го видите статусот на рутерот и далечинскиот управувач со далечинско управување со луксузот со Cradle Point Enterprise Менаџерот за облак SNMP V1/2 C/3, CLI Over SSH и SMS Power-Over-Athernet Овозможува флексибилна локација за погодност и најдобар прием со употреба на постојната поддршка за IP Passstrough CAT-5 IP Passstroug Следете ја употребата на податоци и избегнувајте прекумерна афинитет на LAN/WAN за да доделите специфичен сообраќај на LAN на WAN Advanced Diagnostics Tools, вклучувајќи : TCPDump, Net Filter, Traceroute Security SPI Firewall и NAT (превод на мрежна адреса) за да се спречи несакан пристап до поврзаниот компјутерски режим за напредна безбедност и известување Да се ​​олесни разновидноста на безбедносните карактеристики на PCI-DSS (филтрирање на URL, IP & Filtering, DMZ, пренасочување на портата) за побезбеден пристап до Интернет 802.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Ноќта На вештерките Трик Или Лекување 06 Еднократно Ладен Кафе Ракав Со Рачка Неопренови Чаша Ракав За Сода, Млеко, Чај, Пијалаци, Пиво

●Издржлив Материјал●овој леден ракав за кафе е изработен од издржлив неопрен со висока густина со фле�

DEN 0.67

Шетач Куки 2 Пакет-За Шетач Додаток Кука, Трајни Мајка Кука-Бебе Шетач Виси Куки, Инвалидска Количка, Ролатор, Вокер, Автомобил Куки

●Совршено се вклопуваат За Вашиот Шетач Q прилагодливите ремени на Нашите Куки За Колички За Бебиња се �

DEN 143.84

Пластични шишиња за стискање со полнење од 16 мл за шампон, миење на телото , роза хидросолна вода, тонер за лице, лосион, чистење

Направено од избрани материјали : Шишето за тоалети за патувања е изработено од висококвалитетен пласт�

DEN 1.33

GueRotkr 12 компјутери, рачки во кабинетот, копчиња за кабинети, копчиња за облекување, рачки за ормани и фиоки, шарена цветна

❥ Кабинетот се справува со материјал : АБС, стакло Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на

DEN 1.00

Компанија за компатибилни AirPods на Gogosodu, силиконски анти-изгубени кабелски конектор за спортови на вратот, компатибилен

Шест различни бои за вас Цврстиот, безбедносниот, тенок и лесен обезбедува максимална удобност, подвижн

DEN 303.84

ТОЗО НЦ2 Хибридни Активни Бучава Поништување безжични Слушалки &засилувач; ТОЗО С2 44мм 2023 Паметен Часовник Алекса Вграден Фитнес

[Алекса Вграден во] : Разговарајте Со Алекса На вашиот паметен часовник ТОЗО С2 Поставувајте прашања, пуш

DEN 1071.84

Моко Јасно Ipad 10-Та Генерација Случај, iPad 10 Случај 2022, Тенок &засилувач; Лесен Хард Компјутер Случај Компатибилен Со Магична Тастатура

●Одлична Компатибилност● Исклучиво дизајниран За новата ipad 10та генерација 10,9 инчи 2022 година (Број На �

DEN 3.33

Јингкор Торба За Ранец Отпорна На Вода Во Теретана Нацртајте Вреќа Со Жици Со Патент Страничен Џеб Торби За Пливање За Жени

Голем капацитет : Големина 17 х 13 инчи со 2 функционални прегради, 1 главна голема преграда со куќиште за в�

DEN 174.24

Рејби Решетка За Облека, Тешка Решетка ЗА Облека Оптоварување 460 ФУНТИ, Комерцијална Решетка За Граматика Тешки Тркалачки Лавици

Рејби решетка за облека со посебен дизајн на структура, лесна за преклопување и склопување според вашит

DEN 964.80

Држач За Клучеви за Убави расположенија За Ѕид со Држач За Хартиено Ткиво, Држач За Ѕид За Држач За Пошта, Куки За Чадор За Поводник За

●Клуч за двојна функција монтиран на ѕид и држач за пошта е воведување на Нашиот Ѕиден Клуч За Двојна Фу

DEN 479.84

Кегис Воени Паметни Часовници За Мажи Тактички Паметен Часовник На Отворено Солиден 1.8 HD Екран Фитнес Тракер Монитор За Спиење На Отчукувањата

●Bluetooth Звучник За Повици Q преку својот уникатен bluetooth 50 чипсет, овој паметен часовник не само што ви ово�

DEN 959.84

VGEBY1 Половината Пресврт Плоча, Електронски Фитнес Половината Пресврт Плоча Свртете Тело Со Калории Брои За Фитнес Губење На Тежината

ФУНКЦИЈА ЗА БРОЕЊЕ : Ова е плоча за пресврт на половината со уред за броење, кој поседува функции на часо�

DEN 1.33

Womenените со долги ракави маички маички врвови со долги ракави, паднати врвови, класични пријатни врвови на врвови на трендовски врвови на туника

? 【Испорака】 Strandard : 1015 дена; Забрзано : 57 дена ?? 【За големини】 : Внимателно прочитајте го нашиот водич з�

DEN 3.00

Лед Лајт Студио 660 Налепници За Печат На Денот На Вљубените За Пренос На Топлина Висока Еластичност И ОБЛЕКА ШТО МОЖЕ Да Се Пере САМОСТОЈНА

Прекрасните И Уникатни Нови Бои На Моделот Лесно Можат Да Го Истакнат Вашиот Дизајн Големини Се Достапн

DEN 3.00

Aizyr Зачини Решетката Зачин Кутија Сет Вклучуваат 4PCS 1/9 Кутија &засилувач; 3PCS 1/6 Кутија Нерѓосувачки Челик Храна Тава За Салати/Сладолед/Преливи

Прилагодлив : висина на решетката што Се Повлекува прилагодлива 38,550,5 см, лево и десно прилагодување 3863с�

DEN 265.60

LED модерен фанделиер бел лустер К9 Кристал топка лустери Цилиндер Флеш монтирање на таванот на таванот за осветлување за фоаје

【Луксузен дизајн Фанделиер Кристал лустер】 Прекрасната тела е далеку зачудувачка од сликата, тоа е ел

DEN 2703.68

7 Големини Рамен Мијалник Комплет Компресија Заклучување Подлошки Врска Пролет Мијалник Нерѓосувачки Челик Белвил За Завртки

Лесен за поправка и замена, висока економска безбедност, погоден за прецизни тешки машини со мал просто�

DEN 1.33

Може Ладилник Ракави Колачиња За Конзерви И Шишиња Изолатори Тропско Овошје Ананас Печатење Пвц Еластична Еднократно

Одличен Материјал за Топлинска Изолација : Ракавите На Ладилникот За Конзерви се изработени од специја�

DEN 1.67

Капа од слама Со Багажник за ЈЕТИ Рамблер Џуниор 12 оз и Рамблер 12 мл 18 мл, Совршен За Врвни И Долни Додатоци На Капакот На Јети

Сетот е компатибилен само СО ЈЕТИ Рамблер Џуниор 12 оз и Рамблер 12 мл 18 мл ✌ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : нема потре�

DEN 287.68

Тенкини костуми за капење за жени Контрола на стомакот Блусон 2 парчиња скромен врв на култура со момчиња со костуми за капење

Замачкана бикини женска девојка Девојче за капење со големина 5 бикини притисок на врвот за капење за же

DEN 0.33

ДОИТОЛ Шише Со Вода Пијте Куки За Тока Силиконски Пренослив Држач За Прстен За Шишиња Со Вода Пијте Синџир За Клучеви За Брава За Кампување

100 процентипамучна маичка Удобен и практичен, пренослив и отпорен на гребење дизајн е погоден за кампув�

DEN 2.67