• Обновено
Кинбом 3 поставува клип затегнување на половината, метална прилагодлива тока на половината за жени бисери цветни шиење џин копчиња иглички стилски клипови за прил?

Кинбом 3 поставува клип затегнување на половината, метална прилагодлива тока на половината за жени бисери цветни шиење џин копчиња иглички

DEN 1.67

Залиха
Во магацинот.

Содржина на пакетот : getе добиете 3 комплети клипови за затегнување на половината во 3 различни стилови, лесно да одговараат на вашата различна облека Премиум материјал : прилагодливата тока на половината е изработена од висококвалитетен метал, долготраен, здрав и не е лесен за свиок, кршење или кородирање. Стилскиот изглед го прави убава декорација и нејзината редовна големина може да одговара на целата облека. Лесен за употреба : прилагодувачот на половината е еднократно и е многу лесен за инсталирање и расклопување. Можете да ги шиете на пантолоните, фармерките, здолништата, фустаните, ракавите и повеќе, за да ја направите облеката построга. Прилагодувачите на половината се тесни и доволно цврсти, за да не се грижите дека ќе изгубат, се свиткуваат или ќе се скршат. Различни стилови : Копчињата за прилагодување се дизајнираат во 3 различни стилови. Можете да изберете кој било од нив според облеката што има потреба од затегнување. И, исто така можете да ги користите како стилска декорација за вашиот ранец, облека и занаети за DIY. Многу убава и практична!. Широка апликација : Пиновите на копчињата Jeanан можат широко да се користат за здолништа, фустани, панталони, кошули.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Kugeki везени закрпи Апликација цветна лепенка за облека венчаница фустан чипка ткаенина DIY декорација цветни апликации шиење

Напреден материјал : 3Д чипка со брадавици изработена од висококвалитетна полиестерска ткаенина, заврш�

DEN 0.67

Двострана леплива лента, Nalife 1 x 4 инчи Екстра силна самолеплива кука и јамка лента ролна на леплива лента, 30 пакувања со тешки ленти

【Лесен за употреба и отстранување на лентата за】 nalife во должина од околу 1 инчи, 4 инчи во ширина, контро�

DEN 2.33

Welliestr 1 ролна 1/2 инчен единечен преклоп пристрасен лента од фаза на носии облека облека, раб лента сатенска лента за косплеј шиење DIY

Сатен големина : ширина 15мм (1 / 2 инчи); 80 метри (87 тина) во должина; Боја : Бела боја.Материјал : Направено од

DEN 284.80

Youliang 5 пара торбичка лента хардверски спојник конектор за конектор за одвојување метална странична торба за клип тока со странична

Големина : 29мм x 27мм x 9mm / 1 Пакување : 5 пара светло златни страни за да ги задоволат вашите потреби Направе

DEN 1316.80

5 јарди кука и трим за очите- 1 Сребрена метална јамки за очи само на бела памучна лента лента за лента за корсети за шиење на корсети

Кука и лента за очи (само метална јамка за очи) за да го разубавите вашиот корсет за шиење, ватирање, дома�

DEN 3.00

Лого на знамето на Полска Кантри со орел, облик на штит, бело трим железо на значка за лепенка ... Големина: 1,8 x 2,5 инч ... ново

Ironелезо на значка на сртот Мало природно знаме Наведен како лепенка за зборови Има топлинска заптивка н

DEN 1310.40

11 дворови ширина од 1,96 инчи широки црни и златни грчки клучеви со лента jacquard trims гроздобер панделки Декоративни панделки

Материјал : Висок квалитет на полиестер со светла нишка во боја за цврсто ткаени, брзи бои и голема јачин

DEN 430.40

Ноќта на вештерките емајл иглички панк симпатични брошеви за забавен вампир череп за декорација на костуми емајл иглички за ранци, иглички

Висококвалитетни материјали : Пиновите за емајл за Ноќта на вештерките се дизајнирани со висококвалите

DEN 111.84

2 дворови растворливи грозје од грозје бисери чипка исечена везена венчаница за плетење 7 см ширина Рачно изработена лепенка чипка лента за

Материјал : полиестер, бисер, ткаенина, мрежа; Ширина : 7см (2,75 ") Пакет вклучуваат : 2 јарди (1 двор = 91 см, 1 с�

DEN 89.44

JBCD зајдисонце лезбејски лес гордост знамето тактички ЛГБТ Виножито лепенка - ПВЦ гумена кука и лепенка за прицврстување на јамка

[Карактеристики] : Сет од 2 лезбејски закрпи со поддршка за прицврстувачи на кука по пакет 3,15 x 1,97 инчи / 8 x

DEN 191.84

Силиконски занаетчиски душек, сликарство МАТ 16 раздвојувачи на бои кои не се наоѓаат табли за цртање со преклопна чаша за чистење и

【Пинк силиконски уметнички влошки за сликање】 Секој силиконски лист има 16 линии за боја што може да др�

DEN 1.33

Јадаленд патент влече продолжение Еден прст Користете супер лесна за зафаќање на табулаторите за табулатори за јакни за багажници со

Нема влечење помеѓу два прста, само еден прст за да се отвори и да се затвори лесно Тие се лесни за грабну

DEN 3.00

Линд Кујна 200 парчиња Етикети За Имиња Ознаки Ткаенина Прилагодена Облека Етикети За Пишување Облека Маркер Облека Додатоци За Шиење

Пакет вклучени : 200 парчиња Ткаенина Име Етикети+1 парчиња Пенкало Погоден за градинки,може да се користи

DEN 3.00