• Обновено
Вшмукување Фази на Schi Microfibre Mop, вакуум чистач цевка 35 mm четка за прашина за Hartböd.

Вшмукување Фази на Schi Microfibre Mop, вакуум чистач цевка 35 mm четка за прашина за Hartböd.

DEN 1.33

Залиха
Во магацинот.

За сите стандардни тврди подови вистински дрвени подови, ламинат, плочки, линолеум, паркет, мермер и подни плочи Чисти без никакви хемикалии или исклучително нежно. Покрив за микрофибер што може да се отстрани (прицврстување на велкро) и се мијат на 30 ??? в. Вклучува адаптер за сите стандардни чистачи на вакуум. Направете го тоа лесно или нанесете на влажна кожа може да биде Anhaftungen на тврд под, во еден процес кога се отстранува вакуумското чистење. За сите стандардни тврди подови вистински дрвени подови, ламинат, плочки, линолеум, паркет, мермер и подни плочи. Чисти без никакви хемикалии или исклучително нежно. Покрив за микрофибер што може да се отстрани (прицврстување на велкро) и се мијат на 30 ??? в. Вклучува адаптер за сите стандардни чистачи на вакуум. Направете го тоа лесно или нанесете на влажна кожа може да биде Anhaftungen на тврд под, во еден процес кога се отстранува вакуумското чистење. Микрофибер на млазницата за правосмукалка за правосмукалка, лесен слајд за тврди подови за еио виво воздушна кутија BS 58/8. Со вшмукувањето на лесната тешка за чистење на вакуум може да заштеди многу време, затоа што се апсорбира и чисти во еден чекор.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Луксузен декор за кафе 12 парчиња Божиќна лажица кафе, не'рѓосувачки челик Божиќна лажица десерт лажички златни лажици за мешање за кујна дома

Големина : околу 13,50 x 2,50 x 1,00 см / 5,31 x 0,98 x 0,39 инчи Божиќната лажица е погодна за дома, кафуле, продавница за

DEN 291.52

ПАРКЕР 1.06BFNSRM02.00 1-1/16 Дијаметар на дупчење со 2 мозочен удар од не'рѓосувачки челик, предниот блок монтиран воздушен цилиндер

Тип на производ цилиндар на воздухот Произведено од Паркер Направено во САД Овој пневматски уред го пр�

DEN 395.20

Окриерот за приколка на Универзумот, капакот на носачот на топката, лесен приколка за влечење на BBQ, приколка за педали-2-инчен превозник

???? ???????? Изработено од издржлив материјал за ракавици, силен и издржлив Ултра тенкиот материјал е израб�

DEN 0.33

Индиартвила чист бакар сет од 2 доказ за протекување Бесплатно шише 35 мл секоја - Вода за складирање на вода за пиење од бенефит

Бакарно шише Q7, боја : бакар, материјал : чист бакар, тежина : 270 грам, висина : 10,3 "инч, ширина / дијаметар : 3,0

DEN 575.84

Наставник благодарност подароци Наставнички подароци од студенти Компактен шминка огледало Наставнички подароци за жени Ви благодариме

Мини и исклучителна големина на огледалото е 2,6 инчи во дијамет Може лесно да се стави во дами чанти, коз�

DEN 172.64

Vosarea 2pcs место држач за картички стои на менито Мени Мемото Белешка избира држач за држач за клип, држач за картичка за забава

Повеќенаменскиот фото клип е направен од врвен материјал за безбедна и трајна употреба, може да се кори�

DEN 1.33

Laiyuhua Преносна стилска торба со молив, пун кожен пенкало, компактен патент торбички, козметичка торба канцеларија додаток

Мултифункционално : Погодно е да се чуваат пенкала, моливи, четки за уметност и други канцелариски матер

DEN 1.67

10 парчиња вметнете орев машка нишка, собрани прицврстувачи собрани завртки за поправка на алатки за поправка, комплет од не'рѓосувачки челик,

Ефективно намалување на абењето : Оревот за поправка ја прави навојната врска построга и го намалува а�

DEN 2.00

Забави за гардероба закачалка за закачалка за шипка за шипка Телескопски 30-60 см, повлекување на решетката за сушење, панталони

Издржлива закачалка за панталони : Оваа железничка гардероба е направена од 201 пластика од не'рѓосувачк�

DEN 598.08

Panduit LCAN4/0-56-X Едно дупка бакарна компресија за компресија, стандардно барел со прозорец, тесен јазик, 4/0 AWG, дупка од 5/16-инчен обетка

Внатрешната лента за притисок и V Долната јака обезбедуваат униформа сила за стегање на проводник...

DEN 212.96