• Обновено
Тера Нова: Штрајк сила Кентаури

Тера Нова: Штрајк сила Кентаури

DEN 88.00

Залиха
Во магацинот.

Костуирајте се во извидник, стандарден или тежок хит-технолошки напорен оклоп во зависност од вашата мисија! Преземете одговорност за пукнатината на командосите за штрајкови сили обучени да го следат вашето водство. Соберете ги тимовите специфични за мисијата за да се соочат со повеќе лукав непријател!. Извлечете се во целосна изречена 3-Д на отворено. Борбајте го вашиот пат низ богато детални светови со реални терени и зачудувачки атмосферски ефекти!. Искусете 3 D Q-Sound Audio и возачки музички резултат! Ретка компјутерска игра!. Компјутер : DOS, Windows 95/98 DOS режим. Костуирајте се во извидник, стандарден или тежок хит-технолошки напорен оклоп во зависност од вашата мисија!. Преземете одговорност за пукнатината на командосите за штрајкови сили обучени да го следат вашето водство. Соберете ги тимовите специфични за мисијата за да се соочат со повеќе лукав непријател!. Извлечете се во целосна изречена 3-Д на отворено. Борбајте го вашиот пат низ богато детални светови со реални терени и зачудувачки атмосферски ефекти!. Искусете 3 D Q-Sound Audio и возачки музички резултат! Ретка компјутерска игра!. Компјутер : DOS, Windows 95/98 DOS режим. Како светот стана толку грдо толку брзо? Бевме скоро таму, а потоа Гомез се разгали од тежок бедем и голтка ја научи разликата помеѓу потковицата и рачните гранати. Тоа ги остави Роси и мене. "Има пад!" Роси вреска. "Ние сме тука, Ник!" "Роси чекај!" Но, тоа е предоцна. Зрак на честички го претвора Роси во размачкана на пејзажот. Пиратскиот снајперист прави брз спринт за покритие .

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Безжична Гејмпад, Бестоф Мобилен Гејмерски Контролер Gamepad Joystick Поддржува Андроид 6.0 Над Системот/iOS 11.3 Над Контролорот На Системската

Дизајн на форма : телото на Гејмпадот е designedономски дизајнирано, а зафатот има дизајн на текстура што не

DEN 0.67

ВР Капакот На Лицето И Капакот На Објективот Компатибилен За Мета/Окулус Потрага 2 Слушалки, SINWEVR Swoatproof Силиконски Интерфејс Маска

НЕОПХОДЕН ДОДАТОК за ПОТРАГА 2 : капакот НА ЛИЦЕТО ВР е патентиран дизајниран, подобро се запечатува и со

DEN 568.00

Фејкс Компјутер Жичен Три-Боја Позадинско Осветлување Игри Тастатура Жичен Прозрачна Тастатура, Вграден Во Фв Светлина Водич Слој,

✿Дизајнот на задното осветлување е кул и полн со личност ✿Прилагодливо позадинско осветлување 3 бои и �

DEN 447.84

Лента за глава за Oculus Quest 2 Elite Strap со држач за батерии, прилагодливи додатоци за глава за замена за потрага 2, Подобрете ја поддршката

Лента за глава Ременот на главата е погодна за сите големини на главите на секоја возраст OculQuest 2 лента з�

DEN 3.00

Logitech G915 Безжични Механички Игри Тастатура, Црна &засилувач; Powerplay Безжичен Систем За Полнење, Крпа или Тешко Игри Глувчето

Производ 1 : Светови БР 1 Најпродавана Марка За Безжична Опрема За Игри Базирана На независни агрегирани

DEN 3.00

Слушалки за слушалки на KIKC V3 PS4 стерео Xbox One Слушалки за игри со компјутер со микрофон за откажување на бучава, преку слушалки

【Повеќе компатибилност на платформата】 Со 3,5 mm аудио приклучок е компатибилен со контролер PC, PS4, контр�

DEN 3.00

AMVR Прилагодливо целосна следење на телото VR RACE/FOUT REPARS за HTC Vive Tracker со контролор на допир зафаќа додатоци за ленти за фрлање на

Дизајн на отворање на батеријата : AMVR дизајнираше пар лента за напади на зглобот со отворање на батерија

DEN 479.84

Kiwi Design Strap за глава, компатибилен со додатоци за потрага 2, луксузен хало -каиш и интерфејс за дишење на лицето, сите во еден, удобна

Сите во еден дизајн лентата за глава и интеграцијата на интерфејсот на лицето компатибилна со потрагат

DEN 3.00

123456 Вертикална Поддршка На Конзолата За Игри, Со Вентилатор за Ладење и Полнач Со Двоен Контролер, За Складирање На Рачката

123456 контролор полнач овој полнач може да наплаќаат 3 џојстик контролори во исто време Забелешка : не мож

DEN 854.40

Keychron K6 Bluetooth 5.1 Безжична Механичка Тастатура Со Gateron G Pro Браун Прекинувач/Led Позадинско Осветлување/Батерија На Полнење,

Кејхронот К6 е компактен распоред од 65% бело позадинско осветлување Безжична механичка тастатура напра�

DEN 1199.84

MageGee MK-Мини 60% Механички Игри Тастатура, 61 Копчиња Компактен Игри Тастатура Со Сино Прекинувач, Преносни Сини LED Позадинско

Број на клучеви : 61 Клуч Поврзување : Жичен Должина на кабелот : 1,5 м / 59 инчи Големина : 291 101 39мм Тежина : 520

DEN 432.00

Механичка Тастатура Игри На Среќа Тастатура Gateron Браун Прекинувач PBT Тастатура Жичен Позадинско Осветлување Мини Дизајн 68 Тастатура Бела

Мини дизајн (60%) 68 Клучеви тастатура е тука Тоа е Гатерон Браун прекинувач тастатура Опремен е со четири �

DEN 1.33

Кантаи Колекција Аниме Окулус Потрага 2 Кожа ВР 2 Кожи Слушалки И Контролори Налепница Заштитни Додатоци За Налепници

Заштитете го ВАШИОТ VR : Мазна и тенка винил налепница го штити вашиот VR 2 контролер од прашина, отпечатоц�

DEN 1028.80

GIMARS Rgb Глувчето Рампа Со Поддршка На Рачниот Зглоб, 12 x 10 инчен Екстра Големи Largeономски Игри Глувчето Рампа со 11 РЕЖИМИ LED Осветлување,

[11 РЕЖИМИ На Осветлување НА RGB со 7 Monochrme Режими и 4 Режим На Светло За Дишење Marquee]Ексклузивна рампа на глу�

DEN 191.84

Гејмерски Глушец Безжичен, Гролебо Mономски Глушец Лесен, Безжичен Компјутер Глушец СО RGB Светлина, Полнење, 800-1600-2400-3600DPI, Саќе Глувче

✲€RGB LIGTHWIGT ГЛУВЧЕТО : Прекрасен RGB светлина, лесен дизајн (само 81g ) ✲€DPI ПРИЛАГОДЛИВ q : 3 нивоа DPI (800160024003600

DEN 0.67

Bewinner Bluetooth Безжичен Глушец, Мини Пренослив Безжичен Глушец 800 1200 1600 DPI Прилагодлив Гејмерски Глушец за Канцелариски Лаптоп

Користејќи професионална технологија за оптичко позиционирање, функцијата за позиционирање на глувче�

DEN 123.20

Заградата за заграда за интерфејс VR и подлога за лице Компатибилен со Meta/Oculus потрага 2, анти-лежиште светло ПУ кожа пена за

【Надграден фитнес интерфејс за лице за потрага 2】 Новата верзија на фитнесинтерфејс за фитнес е костум

DEN 367.84

RЛР Гејмерски Глушец, 1500 ДПИ, Паун Шема Ergономски Дизајн, Стабилен И Ефикасен Безжичен Глушец За Лаптоп Десктоп Компјутер

3 Паметни Режими За Заштеда На Енергија : Без спиење, режим на длабок сон, не го поместувајте глувчето 5 ми

DEN 2.67