• Обновено
Поставена кутија за подароци за накит со капаци и лакови од лента

Поставена кутија за подароци за накит со капаци и лакови од лента

DEN 3.33

Залиха
Во магацинот.

Кутии за накит за подароци со капаци : Идеално за прикажување прстени, обетки, ѓердани и нараквици За секоја пригода : Дајте пријател на сакана убава парче накит во овие елегантни кутии за подароци за накит за претстојна свадба, годишнина, роденден, Денот на вineубените и специјални прилики. Висок квалитет : Направено од премиум хартија и лента со отстранлива перница од бел сунѓер. Димензии : Секоја обоена кутија за подароци мери приближно 2 x 3 x 1 инч. Што е вклучено : Вклучува 12 кутии за подароци за накит со капаци во 4 бои : кафеава, сина, зелена и жолта боја; 3 од секоја боја. Кутии за накит за подароци со капаци : Идеално за прикажување прстени, обетки, ѓердани и нараквици. За секоја пригода : Дајте пријател на сакана убава парче накит во овие елегантни кутии за подароци за накит за претстојна свадба, годишнина, роденден, Денот на вineубените и специјални прилики. Висок квалитет : Направено од премиум хартија и лента со отстранлива перница од бел сунѓер. Димензии : Секоја обоена кутија за подароци мери приближно 2 x 3 x 1 инч. Што е вклучено : Вклучува 12 кутии за подароци за накит со капаци во 4 бои : кафеава, сина, зелена и жолта боја; 3 од секоја боја.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Cciyu 194 Исклучително Светли LED Светилки T10 Samsung 2323 SMD Светлосна Ламба Регистарска Табличка Светилка Клин T10 168 2825 W5W Бело Пакување

Вкрстена Референца : Т10 147, 152, 158, 159, 161, 168, 175, 184, 192, 193, 194 2825 W5 W Приклучок Апликација : Светла За Регистарски

DEN 1088.00

2 парчиња Огледало Убавина Панда Прекрасна Суета Дома Организатор Спална Соба Складирање Гардероба Декор Со Жени Женски Десктоп Прилагодлив

МАЛО ОГЛЕДАЛО за СУЕТА Ставете го На масата во спалната соба, канцеларијата во вашата модна смисла и чув

DEN 357.76

4 ПАРЧИЊА Шилести Капчиња За Овци Отстранливи Маркери За Бод За Заклучување За Плетење И Хеклање Слатки Метални Привлечности Добавувач

4 парчиња шилести маркери за бод од овци, како што е прикажано на сликата Секоја овца блеска на светлина,

DEN 3.00

Хиличи 410 Нерѓосувачки Челик Нафора Главата Филипс Само Дупчење Завртки Лим Тек Завртки Асортиман Комплет, Модифицирани Бандаж Главата Само

♛ Висококвалитетен Комплет За Асортиман на Завртки за Самостојно Дупчење од 410 Нерѓосувачки Челик ♛ Ма

DEN 207.84

Божиќ Украс Кутија За Складирање, за венци кутии божиќ. декорација во внатрешноста на елката покријте Високи Вештачки Расклопени

Овие вреќи За Новогодишна елка можат да заштедат време, проблеми и простор Екстра голем, тежок материја�

DEN 351.84

Aviditi Лента Логика 2 инчен x 55 Двор 3.5 Мил Јасно, Тешки Акрилни Пакување Лента, 6 Пакет, Совршен За Пакување, Превозот, Се Движат, Дома

ДИМЕНЗИИ : Секоја ролна мери ширина од 2 инчи за должина од 55 јарди (165 стапки по ролна) Вклучува 6 ролни ле�

DEN 591.84

Х-DREE 12мм Дијаметар На Сечење Дијамант Обложена Тркалезна Дупка За Дупчење Стаклена Дупка За Дупчење 5 парчиња (12 мм Дијаметро

Дијаметар на сечење : 12мм / 0,47"; Име На Производот : Стаклена Дупка Материјал : Метал, Дијамант; Содржина На

DEN 761.60

Креми за Раце од Роза 30гр Растителни Есенции Навлажнувачки Производи За Нега На Кожа Навлажнувачки Навлажнувачки Осветлувачки Тон На

●Совршен Подарок За Секоја Пригода ● Идеален Подарок За Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Ро�

DEN 2.00

Впечатоци Суета Здраво Маче Шминка Огледало Пакет На Полнење, Суета Огледало Во Собата Прилагодливи ЛЕД Лента Светлина И Елегантен Компактен

????? ???? ?????? : ЗДРАВО КИТИ ЛЕД огледало за шминка на полнење се шармантните парчиња Во Суета ЗА ВПЕЧАТОЦИ з�

DEN 559.84

Корпа за памучно Јаже наварис-17,7 Дијаметар х 15 Висина Ткаена Корпа за Складирање Со Рачки за Перење, Ќебиња-Темно Зелена/Природна/Бело

1x Памучна Јаже Кошница КОШНИЦА ЗА СКЛАДИРАЊЕ : памучната корпа Со рачки Од Наварис може да се користи ка�

DEN 1.33

ЈИЖ Робин Птица На Бери Гранка Божиќен Дизајн На Бела Изолирана Патент Торба За Ручек Поладна Оброк Подготвителна Чанта Кутија

Димензија : 9,8"(Л)x6, 7"(W)x8, 7"(H) / 25 (L) cmx17(W)cmx8, 7 (H)cm Материјал : 300д оксфордска ткаенина + алуминиумска фолија за �

DEN 3.00

Јиванго Лупа За Читање Hd Лупа-Преклопен 3,5 X Мини Џебен Накит Лупа За Читање Лупа Лупа Стаклена Леќа Глава За Монтирање Лупа

Лупа користете премиум оптички објектив, ова лупа со голема моќност може да им помогне на корисниците ј�

DEN 1961.44

V26F353096LS-30 - Вентури V26 LX Серија Општа Намена Клупа Гасови Аспиратори со 35 Комбинација Вертикална/Хоризонтална Појас, Тип

30" Тип 316Л нерѓосувачки Челик Тип 304 Л Нерѓосувачки Челик Врховниот Воздушен Вентури обезбедува најбезб�

DEN 1254.40

Индиски Рачно Изработени Цврсти Чисти Бакарни Ајурведа здравствени Корисни Чаши За Пиење Комплет Сервирање Стаклени Садови за вечера Барови

12 парчиња очила Бакарно Вино Стакло, Боја : Бакар, Тежина : 170 Грама Прибл, Волумен : 300 МЛ, Материјал : Чист �

DEN 731.20

Хомојојо Предива Жолто Предиво Предиво Буци Предиво Складирање Памучно Предиво За Капчиња Зелено Црно Виолетово Црвено Сино Жолто

Предиво За Плетење : нега На Кожата кашмир, млечен памук, Супер мек, топол и се чувствуваат удобно Бебе пр

DEN 1.67

Плажа Морска Ѕвезда Кошница За Перење Преклопни Алишта Ја Попречуваат Самостојната Водоотпорна Валкана Облека Попречува Со Рачка Склопувачка

водоотпорен оксфорд крпа Корпа за Перење од 50 литри : 11 инчи (Л) Х 12,6 инчи (В) Х 22,7 инчи (Ж), Корпата За Перењ�

DEN 575.84