• Обновено
5/8 - 11 големина на конец, долга 4-3/4, B7 Blue PTFE обложени навојни шипки, со HH ореви

5/8 - 11 големина на конец, долга 4-3/4, B7 Blue PTFE обложени навојни шипки, со HH ореви

DEN 0.33

Залиха
Во магацинот.

Кога се користат прицврстувачи за обложени со сини PTFE, газење и запленување стануваат проблеми од минатото Поради отсуство на оксиди за заклучување на ореви по широка изложеност на корозивни околини, сврзувачки елементи обложени со нашиот процес не треба да се отстранат со запалување, сечење или разделување на ореви; Заштеда на вредни ресурси и време. Лесните/лесни својства на исклучување изложени од овие сврзувачки елементи обезбедуваат безбедно отстранување со клучеви. Спуштете ги трошоците за одржување на растенијата и зголемете ја безбедноста со употреба на Lamons Blue PTFE обложени сврзувачки елементи обезбедени од Стерлинг заптивка и снабдување. Поради екстремната отпорност на корозија што ја нудат овие облоги, ние почнуваме да гледаме повеќе работни места за кои се потребни сини столпчиња PTFE B-7. Индустрии : лични проекти, производство на електрична енергија, автомобилска количина, градежништво, козметика, електроника, здравствена заштита, епоксидни сидра, екстендери, завртки за сидро, завртки за прирабници, завртки за двојно вооружување, комплети за замав и многу повеќе.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Dhtdvd Прилагодлив 15 W-тивка Водоотпорна Градинарска Аквариумска Фонтана Со Кабел за Напојување со 12 LED Лесна Пумпа ЗА Вода Приклучок

Школка е направена од материјал, па затоа е издржлива ИП68 водоотпорна, изолациона заштита, е побезбедна

DEN 3632.16

Конзаит 8 Спакувајте Божиќни Матрици За Сликање, Шаблон За Сликање Пластични Занаети За Повеќекратна Употреба На Дрво, Божиќни

8 СПАКУВАЈТЕ БОЖИЌНИ МАТРИЦИ ЗА СЛИКАЊЕДизајни Со Среќен Божиќ, среќна нова година, Дедо Мраз, Новогодиш

DEN 111.84

Ден на мртвиот череп шише со топла вода, симпатична гумена топла вода торба со покривка за олеснување на болката, топла компресија

ღ Вклучен пакет : 1 шише со гумена вода со капакот 1 Заштита на шише со топла вода ღ Висококвалитетни гум�

DEN 3.33

Yilloog 20 Парчиња Цвет Девојка Предлог Подароци Цвет Девојка Кутија Сет Вода Шише Тамблер Круг Цвет Очила Цвет Девојка Ѓердан Бисер

Цвет Девојка Подарок Сет : ќе добиете 1 x цвет девојка предлог кутија со подарок картичка, 1 x цвет девојка

DEN 3.33

Киола Дизајни Злато Тон Гравирани Овални Британската Фунта Стерлинг Валута Знак Приврзок Овална Ситница Накит Кутија

Кутијата За Накит Со Ситници има сјајна завршница Надворешните димензии се долги околу 4 1 / 2 инчи на 3 ин�

DEN 255.84

ДАИКМЗ 26 22мм Лента За Часовници За Гармин Феникс 7 7Х 6Х 6х Про Феникс 5Х 5 3ХР С60 МК1 Часовник Брзо Ослободување Силиконски Лесен Лента

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 281.60

Торба За Чување Санитарни Салфетки Африканска Жена Силуета Менструален Период Торба За Држачи Пренослива Со Патент За Тинејџерки

Големината на чантата за шминка е 4, 7х6, 6х6, 6 инчи, која може да собере повеќе санитарни салфетки, лесни и �

DEN 2.33

СОВРШЕН Гол Сјај Акрилен Прав/Натопи Во Прав За Нокти, Натопи За Нокти, Акрилен Прав За Нокти, Натопи Нокти, Сјајни Нокти, Акрилик, Нокти

Декорација На Ноктите ДА, СЕТО ОВА Е ВО Еден Правможе да се користи и на двата начина !! Како акрилик или Н

DEN 2.00

Ноќта на вештерките костуми жени кардиган, животински мачки со долг ракав кардиган џемпер случајна тиква шема на врвови за

Кардиган за жени Направени во САД или увезени Симпатична врвна пулвер за жени Повлечете го затворањето.

DEN 715.20

Кшир Каколи кшир каколи бел Крин лилиум полифилум етерично масло 32г Други имиња Се Шир Каколи, Кширкаколи, кширкаколи, лилиум, полифилум

Повеќе од десетина ароматични билки се наведени во античките текстови, од кои многу се дестилираат во е�

DEN 160.00

Бинкуо 7х5фт Под Морски Животни Позадина Аквариум Подводен Свет Цртан Филм Ајкула Желки Наутичка Позадина Летен Одмор Фотографија Позадина

€Материјал : винил(Висока резолуција и квалитет Лесен, Ставка ќе биде испратена со преклопени, лесно ск�

DEN 1.67

Не Ширете Бактерии-Измијте Ги Рацете Подна Подлога | Тепих Отпорен На Дамки Од Комерцијално Одделение за Дневен Престој Или Предучилишно

БЕЗБЕДНОСТ ПРВО овие душеци обезбедуваат важен потсетник за гостите и вработените; Дизајниран за пост�

DEN 0.67

Ретро Игра Ќебе, Шарени Момче Видео Игра Контролор Копчето Шема Персоналните Фрли Ќебе, Руно Ќебе За Вашиот Кауч Троседот и Дневна

●СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : 60х80инч (150х200см) сликата е само за референца, ве молиме измерете ја големината што в�

DEN 1.33

JKsmart 3 Пакет XXL Жичани Корпи Со Рачки за Складирање И Организација На Оставата, Чајната Кујна, Корпа За Овошје и Зеленчук Со

●3 Спакувајте Големи Жичани Корпи●Оваа Корпа За Овошје и зеленчук е комплет со три жичени корпи Големи�

DEN 575.84

Торба За Тоалет Козметичка Шминка За Патување Организатор Торбичка За Миење Торбичка Со Патент Виножито Еднорог За Додатоци За

#Материјал : Добро изработена Од Еколошка полиестерска ткаенина со влечење патенти +Лесен и Издржлив : л�

DEN 2.33