• Обновено
MROMAX 20 парчиња пилани за слики со слики од железо со слики од железо 1,69 x 0,31 рамки со двојна дупка со обележја за закачалки за висечки часовници, уметнички дела рамка ?

MROMAX 20 парчиња пилани за слики со слики од железо со слики од железо 1,69 x 0,31 рамки со двојна дупка со обележја за закачалки за висечки

DEN 1.00

Залиха
Во магацинот.

【Димензија на производот】 Должина : 43мм/169 "; ширина : 8мм/0,31"; Висина : 8мм/0,31 ". 【Висококвалитетни трајни материјали】 Нашата закачалка за пила е изработена од висококвалитетно метално железо, а површината е галванизирана. Производот има предности на отпорност на абење, отпорност на корозија, не е лесен за 'рѓа, добро спроводливост и отпорност на топлина и прекрасен изглед. 【Разубавете ја вашата куќа】 Виси прекрасни уметнички дела на wallидот, направете ја собата на вашето дете поубава, донесете елеганција во вашата канцеларија, издигнете ја стилот на вашата дневна соба, итн. 【Метод на употреба и обем на апликација 】 Само закочете на задниот дел од предметот и закачете се на завртката или куката што е инсталирана однапред на wallидот. За фото рамка, свадба, дигитално сликарство, вкрстено бод, рамка за слики, кинеско сликарство, изложбена слика, моден wallиден часовник и итн. 【Содржина на пакетот】 20pcs x Sawtooth Hanger (завртките треба да се купат одделно). Dimentsion Димензија на производот】 Должина : 43мм/1.69 “; Ширина : 8мм/0,31 "; висина : 8мм/0,31". 【Висококвалитетни издржливи материјали】 Нашата закачалка за пила е изработена од висококвалитетно метално железо, а површината е галванизирана. Производот има предности на отпорност на абење, отпорност на корозија, не лесен за 'рѓа, добра спроводливост и отпорност на топлина и убав изглед. 【Разубавете ја вашата куќа】 Виси прекрасни уметнички дела на wallидот, направете ја собата на вашето дете поубава, донесете елеганција во вашата канцеларија, издигнете го вашиот стил на дневна соба, итн. 【Метод на употреба и обем на примена】 Само закопајте на задниот дел од предметот и закачете се на завртката или куката што е инсталирана однапред на идот. За фото рамка, свадба, дигитално сликарство, вкрстено бод, рамка за слики, кинеско сликарство, изложбени сликарство, моден wallиден часовник и сл. Спецификација за закачалка на Sawtooth Sawtoot Инсталирајте, само закочете на задниот дел од предметот и закачете се на завртката или куката што е инсталирана однапред на wallидот. Тој со помош на дрвени рамки, слики, слики, платна, знаци, врамени фотографии, билтени, врамени Постери, врамени дипломи, проекти за занаетчиски дрвени, закачалка за скици и вкрстено бод.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Фиоки ги влече рачките на кабинетот со 8 завртки за монтирање за дома DIY тремот за кујнски студии за кујнски студии за кујнски

1 Димензии : Рачка : 1,18*0,82*0,78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,31*1,1 во / 8 × 28 мм; Материјал на копчето : АБС и стакло; Мате�

DEN 192.00

УНОНА 2 Комплети Кука Нерѓосувачки Куки Ткиво Челик Едноставен Хардвер Цврст Држач За Држач Закачалка За Закачалка За Кујна Монтирана

БАЊА ВИСИ ПРАЧКА убав избор за подароци за домаќинство за вашите блиски пријатели или семејства ДРЖАЧ З

DEN 621.92

Додатоци амортизери тампони меко тивко поблиску отворено допир кабинет го фаќа кабинетот за вшмукување на вратата на вратата на вратата

Боја : Стил 1 Пакетот вклучува : 5 x вшмукување на вратата на кабинетот Заштитете ги вратите од трескање Мо

DEN 244.64

Сојузнички месинг 920-6-АБЗ Меркур колекција 6 Позиција за вратоврска и решетката на ременот со мазен акцент, античка бронза

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Инсталацијата со скриен монтирање на завртки што ја п

DEN 1.00

ДРЖАЧ ЗА Тоалетна Хартија ЗА Бања XUXN Со Полица За Телефон, Самолеплив Или Држач За Тоалетна Хартија За Тоалетна Хартија Монтирана

?●Премиум Материјал● нашиот комплет за држачи за тоалетна хартија е изработен од нерѓосувачки челик с

DEN 2.00

Litoexpe 30 парчиња единечни закачалки за клучеви, сребрени метални клучеви што висат плочи што висат загради што висат сврзувачки

【Премиум материјал】 : Плочата за закачување на копчињата е изработена од високо квалитетно железо, твр

DEN 2.67

CZDYUF 2 Подигнете го капакот за поддршка на капакот на капакот на вратата за клипот на кујнскиот кабинет за меки блиски блиски

Практичност Лесна инсталација Може тампон затворен, тивок Може да биде врвна поддршка, виси поддршка, и�

DEN 5587.52

Х-гранче кујна кујна wallидна завртка за фиксирање на двојно закачалка за кука сребрен тон (кокина де бачо тортило де е парен фијацин doble

Тежина : 28g; Содржина на пакет : 1 x wallидна закачалка; Материјал : Не'рѓосувачки челик Име на производот : за�

DEN 988.80

Амерок | Повлечете го кабинетот | Сатен никел | 3-1/2 инчи центар до центар | Секојдневно наследство | 1 пакет | Повлечете фиока | Рачка на фиоки

31 / 2 во (89 мм) повлекување од центарот до центарот Заврши во сатен никел Комплетно изработени со прецизни

DEN 29.92

Куки за пешкири Мокиуер за бања за бања, кука, држач за пешкири за пешкир, закачалка за палто куки сунѓери закачалки wallид монтирање

Куката за облекување на облеката во wallидот е направена со висококвалитетен метал, кој е здрав и водоотп�

DEN 367.84

Ракутни шарки, 20 парчиња 24х18мм кујнски кабинет врата шарки за ковчези за мебел додатоци за фиоки за накит за мебел фитинзи шарки

Тој е цврст, не е лесен за кршење и може да се отвори и да се затвори непречено, без никаква пречка или пис

DEN 0.33

Мтилкс Надворешна Церада, Тешка Водоотпорна Церада Надворешна Крпа Дебела Крема За Сончање Платно За Сончање Ткаенина За Тенди 0,5 Мм Дебелина

□▶ ▶ ▶ Висок Квалитет и Издржлив : Отпорен На Гниење, Водоотпорен, Отпорен на Собирање и Опремен со Ув С

DEN 1068.80

Безбедност на 2Packs HASP со заклучување 3 ”x 1-1/4” Заклучен заклучен заклучување на копчето за заклучување на копчето за заклучување за средни/мали

Пакетот вклучува : 2 парчиња 3 ”црни заклучени брави со HASP, 4 парчиња копчиња и завртки Материјал : Направ�

DEN 158.40

Зему-лизгачки штала за штала, ролери за врата, стопер за врата од штала, водич за врата од штала, анти-џемпер, додатоци хардвер за трета

Квалитетот на материјалот е со голема чистота лежиште челик GCR15, професионални материјали за лежиште, л�

DEN 0.67

Хардвер за фиоки за кабинети со х-гајби 3 Долг не'рѓосувачки челик со не'рѓосувачки пакувач на лоза на таблички (Херајес Пара Кајонс дел Габинет

Име на производот : сет на главни страни; материјал : не'рѓосувачки челик Боја : сребрен тон; должина на HASP

DEN 953.60

Лируксун Држач За Хартија За Бања Држач За Алуминиумски Ролни Полица За Телефон Решетка За Крпи За Мобилни Телефони Држач За Тоалетна

Погодно За Инсталирање на држачот за тоалетна хартија Мултифункционален држач за тркалање ткиво со пол

DEN 3.00

UXZDX Четкано Злато Додатоци За Бања Комплети Држач За Решетки За Пешкири Држач За Тоалетно Ткиво Држач За Хартија Капут Кука За Наметка Од

Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик Заврши : Бранеа Злато Тип : Бања Додатоци Употреба : Бања / Кујна / Спалн�

DEN 1.33

Рачка За лизгачка Врата За млад Танц 8 Лизгачка Стаклена Врата Од Алуминиумска Легура-Рачката На Вратата На Дворот Се Вклопува 6-5/8

€Висококвалитетен И Издржлив Q рачката на лизгачката врата на дворот е изработена од висококвалитетен

DEN 2.67

300н Мебел Шарка Кујна Кабинет Врата Лифт Пневматска Поддршка Хидрауличен Гас Пролет Престој Држете пневматски хардвер 1 парчиња

Шарки Шарки300n Мебел Шарка Кујна Кабинет Врата Лифт Пневматска Поддршка Хидрауличен Гас Пролет Престој

DEN 1.00