• Обновено
Меѓународен диспензер за вода од бакар Аакрати 3000мл, стакло 2 парчиња 300 мл со штанд, висина од 36 см, длабочина од 18 см 1500 gms 0,79 галон за складирање на вода

Меѓународен диспензер за вода од бакар Аакрати 3000мл, стакло 2 парчиња 300 мл со штанд, висина од 36 см, длабочина од 18 см 1500 gms

DEN 0.33

Залиха
Во магацинот.

Увезени предмети од Индија Материјал-бакар. Детали за производителот-мехта и малопродажба Индија, Тилак Нагар, Delу Делхи-110019. Лесно чистење со Питамбари или вар сапун за да се отстрани оксидирањето. Диспензерот не е обложен со ништо од внатрешноста каде водата го допира бакарот. Надворешноста е заштитена со чисто палто за храна. Не чистете однадвор. Исчистете го надворешноста со мек сунѓер и благ сапун за миење садови како „Зора“, додека „Пријателот на Бар чувар“ работи многу добро за да го исчисти диспензерот одвнатре со минимален напор. Чистиот бакар одржува вода ладилник на собна температура во садот. Античката традиција на Ајурведа препорачува складирање вода во бакарен сад за многу здравствени придобивки. Водата се наполнува природно и енергизира кога се чува во бакарни садови. Редовното пиење вода на полнење со бакар го чисти телото на клеточно ниво и помага да се ослободиме од отпадот од она што го јадеме, пиеме и вдишуваме цел ден. Добијте ги сите предности во еден лесен за употреба на диспензерот за бакарна вода. Не се согласувајте за помала верзија што се држи само, но се продава по 5 галон цена. Купете го најдоброто.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Правосмукалка за автомобили СО Филтер ЗА Млазница 120w 2000 mAh Чистење На Автомобили Вакуум 6000PA Вшмукување Моќност За Повеќекратна

[Висококвалитетен Издржлив Материјал] оваа правосмукалка за автомобили е изработена од висококвалитет

DEN 384.00

Акозон Подводна светлина, јахта Подводна светлина DC 12V - 24V темпераментно стакло IP68 водоотпорна морска вода опашка купола купола

Широка примена : Јахтата Подводна светлина може да се користи како подводна светлина, светлина на водат�

DEN 1402.24

Заварувач на нација 8 панел заварување капаче, трајно, меко платно од памучно патка од 10 мл, за безбедност и заштита при заварување.

Платно Повлекување на затворање Изградена да трае ова многу издржлив, но мек 10 мл Памучното платно е по�

DEN 3.00

Smljlq топла и ладна јонска пароброд на лицето јонски пароброд озон озон пароброд спа сауна навлажнувачки распрскувач на лицето

Порите за да се олесни длабокото чистење Пареата може да навлезе во порите за да го омекне валканиот кре

DEN 0.33

Острилка за молив на веѓите, острилка за шминка за шминка за веѓи, алатка за острење на козметиките на веѓите, алатката за острина

[Острилка за моливи на веѓите] : Користењето на острилка за молив може да го направи моливчето за веѓите �

DEN 95.84

КАТА-МЕДИКА Низок Профил Вентилатор Светлина Круг Далечински Управувач Таванот Вентилатори Со Светла Преодна Затворен Циркулација

●Уникатен Дизајн ● сечилата На вентилаторот На таванот на таванот се ставаат во светлосното тело Може�

DEN 2.00

FZZDP Европа Столпар за столбови, светло за градинарски граници, отворено дворчиња, светла за столбови, патеки за патека за патеки, колона

Алуминиумско обликување со алуминиум, густо и силно, рачна боја со висока температура, никогаш не се деф

DEN 0.33

Oryuekan санитарна торба за складирање на салфетка, менструална чаша торбичка преносна санитарна салфетка влошки за чување торбички

♥ Димензии : 46 во (12x17x17 cm); Направено од Оксфордска ткаенина, а не водоотпорна ♥ Трајната и висококвалите

DEN 0.67

SXYLTNX алуминиумска легура прилагодлив лаптоп штанд за преклопување преносен за држач за кревање на држачи за лаптоп за лаптоп

Стенд за лаптоп Raiser ги нуди сите варијации на аголот на гледање без загриженост за лизгање или неурамно�

DEN 2.00

Minachi 7 Чакра дрво камења од скапоцен камен, приврзок ѓердан за духовно заздравување и позитивна енергетска медитација за накит подарок

Накитот Чакра ви помага да ја одржите вашата ментална рамнотежа, да ја елиминирате негативната енергиј�

DEN 52.00