• Обновено
Coavoo MGN12 H превоз блок за лежиште на топката блок со долг стил црн 2 парчиња за 12мм MGN12 минијатурен линеарно движење за лизгање на движење MR12 за CNC и 3D печатач

Coavoo MGN12 H превоз блок за лежиште на топката блок со долг стил црн 2 парчиња за 12мм MGN12 минијатурен линеарно движење за лизгање

DEN 1.33

Залиха
Во магацинот.

Овие линеарни делови за сет на железници вклучуваат : 2 парчиња MGN12 H Тип 12мм топка за лизгање на превозот блок црна боја за линеарно движење CNC Направено од челик со тешки лежишта, непречено се движи без девијација. Висока прецизност, ниска абење и ниска бучава, подолг животен век. Имаме многу различни стилови на блокови за носење топка за превоз, боја на различна (црна, зелена и така натаму); Тип на mgn h, c тип, mgw h тип и c тип, какви било посебни потреби за прилагодување, ние сме задоволство да ве запознаеме. Мини линеарниот железнички комплет е широко користен во опрема за производство на полупроводници, табли за печатени кола, опрема за склопување на ИЦ, медицинска опрема, роботски раце, машина за мерење на прецизност и друг мал линеарен уред и систем за движење. Било какви прашања пред да купите и после купување, слободно контактирајте со нас, ние сме професионален продавач; Секое прашање кога примате или користите линеарна железница, ве молиме, испратете ни пораки, ние ќе ви дадеме решение за кое ќе бидете задоволни затоа што ние сме одговорен продавач. Овие линеарни делови за сет на железници вклучуваат : 2 парчиња MGN12 H Тип 12мм топка за лизгање на превозот блок црна боја за линеарно движење CNC. Направено од челик со тешки лежишта, непречено се движи без девијација. Висока прецизност, ниска абење и ниска бучава, подолг животен век. Имаме многу различни стилови на блокови за носење топка за превоз, боја на различна (црна, зелена и така натаму); Тип на mgn h, c тип, mgw h тип и c тип, какви било посебни потреби за прилагодување, ние сме задоволство да ве запознаеме.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Најкул Пријателе Некогаш Магнетни Клуч Кука Облак Форма Ѕидни Приврзоци Држач Закачалка Организатор За Домашна Канцеларија Студентски

Лепилото на задниот дел од овој приврзок за складирање облак ви овозможува лесно да го инсталирате насе

DEN 324.64

Nasa Tech Бела рефлексивна пена јадро 2 гаража гаража за изолација на врата 18ft x 8ft r вредност 8.0 направена во САД Нова и подобрена

Нетоксичен, некарциноген, без влакна, безбеден за ракување и не бара да се инсталираат заштитна облека и

DEN 4702.08

Покани за роденден на Wuawn 20 со мачки со коверти, пополнување на маче Павти - во роденденски покани картички за момчиња и девојчиња,

【Квалитетен материјал】 Сите пополнети картички за покана се изработени од густ картон, што е здрав и и�

DEN 3.33

Toyvian Bridesmaid подароци невестински подароци хартија кутии за колачиња Велигденски третмани колачиња свадба бонбони кутија Велигден колачиња

хартија Кутии за третман на хартија Малата кутија за пакување може да ги задоволи вашите различни потре

DEN 3.33

ОКП роботска правосмукалка за правосмукалка од роботи со роботи со мапирање роботска правосмукалка за домашна миленичиња коса

Оваа правосмукалка за робот се користи за секојдневно чистење на домот Smart OKP апликација и контрола на г�

DEN 662.40

Hemoton Piggy Bank Piggy Banks For Kids Pass заштеда кутија за тегла за заштеда на возрасни за возрасни пред-да ги направите вашите соништа

Clear Piggy Bank кутијата за пари може да биде како тегла, гостите можат лесно да се вртат во неа, многу погодно �

DEN 211.84

Еднократно Камериер Застрелан Стакло, Камериер Во Тек. Вчитување.ве молиме висат, За Мажи Жени, Присутни Од Пријатели, Керамичка

Камериер застрелан стакло слики изгледот на збунетост измешани со возбуда како тие се отвори тој подар�

DEN 159.20

HTTMT-15 Woodworker Работ Владетел 0-70°Прилагодливи Транспортер Агол Пронаоѓач Две Рака Столарија Владетел Мерка Распоред Алатка

Qrand frand httmt ●Мултифункционални httmt трактори За обработка На дрво Секој агол може да се добие со поместува

DEN 0.67

Грихрил Екстра Долги Завеси За Затемнување - 2 Ката Високи Завеси За Дневна Соба-Високи Завеси За Висок Таван или Долг Прозорец - 144

⛅●ДЕТАЛИ за 1 панел за секој пакет, секој панел е ширина од 52 инчи Секој панел со 8 сребрени громови, внат

DEN 0.67

Мини Патување Пренослив Накит Случај За Прстен, Приврзок, Обетка, Ѓердан Организатор Кутија, Роденденски Подароци Джинджифилово Колачиња

Quality Calliter Externer И висококвалитетен фланелен ентериер ●Совршен Роденденски Подарок За Неа ● Нашата перс�

DEN 3.00

2023 летни женски резервоари на врвови на рафли кошули без ракави на вратот Леопард печати лабава вклопена елек плетени блузи маици

❤ Светла тежина и опуштено вклопување за удобно носење ❤ 【Препорачано миење】 миење на рацете или маши

DEN 1.00

Еусенс тиркизен накит за жени Moonstone ѓердан Денот на мајката подароци тиркизен ѓердан 925 Стерлинг сребрен западен накит за

Уникатниот дизајн има солза опкружена со бесконечен јазол, испишан „засекогаш во моето срце“, и израбо

DEN 1119.84

Компатибилен За Alcatel TCL A3x A600DL Случај Со Футрола Појас Клип Хибрид Шок Отпорен Заштитен Телефон Покритие Со Kickstand-Сребро

Компатибилен Со Алкател TCL A3 X A600 DL Двослоен Конструиран од висококвалитетен поликарбонат и Термопласти

DEN 191.20

Кабилок Плетена Корпа За Складирање Плетени Корпи Корпа За Отпадоци Корпа За Отпадоци Контејнер За Ѓубре Корпа За Складирање Корпа За

Земја и убавина : класичниот кафеав дизајн е погоден за секоја друга просторија што треба да биде украсе

DEN 1.67

ТОКОЛ 3 во 1 За Случајот Samsung Galaxy S23 Plus, [Надградена Целосна Заштита На Камерата] со Заштитник На Екранот Од 2 Пакувања [Тестиран Воен

?●Заштита На Целото Тело И Надграден Капак на Фотоапаратот zocol S23 Плус проѕирен мат случај иновира сеопф

DEN 1.00

Покани за дипломирање на медицински сестри во Бифез, Регистрирана диплома за медицинска сестра, поканува покани за пополнување со коверти, сет

Покани за дипломирање : Современиот стил на дизајн ги комбинира елементите на темата за дипломирање со �

DEN 2.33

Поставете основен штанд, LED светлосна основа, преносна бела светлина за кристални статуи накит уметнички стакло кристални топки

Направено од високо квалитетен материјал со одлична изработка, што е исто така добра декорација за ваша

DEN 109.28

ОРИУКАН Мини Шминка Торба СО Огледало, Спојката Чанта Кожа Кармин Случај, Цртан Филм Животно Зајакот Розова Цвета Прекрасна

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

DEN 1212.80

Icejayxin компатибилен iphone XR случај За Момчиња Машка Улична Мода Аниме Дизајн Шок Отпорен Заштитни Кул Аниме iphone XR случај За Момчиња

●Стилски Изглед+Аниме цртан филм i Phone XR случај уличен моден дизајн на случај ќе го направи вашиот i Phone п�

DEN 303.84

14pcs дијамантски сликарски моливи, Bojuegzi rhinestone избирач молив восок моливчиња за дијамантски сликарство нокти уметност rhinestone

Contents Содржина на пакувања willе добиете 12 парчиња пенкало за сликање со дијаманти и острилка за пенкало о

DEN 166.24

Liiyii Девојки девојки џез танцувачки сцени за перформанси, танцуваат култури, сјајни танцувачки облеки Атлетски мини ками

20% спандекс Повлечете го затворањето Само миење на рацете Направено од високо квалитетен материјал, мал

DEN 95.84

Чаши за стакло десерт - сад за сладолед - чаша со сундери - овошна чаша - Мартини -фтд. Мала чинија за орев или бонбони - Кристал

Олово бесплатно кристал / стакло за врвни детали и јасност Класична чиста елеганција, совршена за овошј�

DEN 1679.20