• Обновено
Xmeifeits Универзални алатки 29pcs шрафцигер постави алатки за поправка поставени рачки

Xmeifeits Универзални алатки 29pcs шрафцигер постави алатки за поправка поставени рачки

DEN 0.67

Залиха
Во магацинот.

Користете широк спектар на професионални алатки за одржување и сетови на алатки за хардвер во индустриското поле, сигурни и издржливи Користен челик ванадиум челик, цврстина од 50-52 степени, површината на огледалото на хром. Спецификациите на производот, торзијата, цврстината се во согласност со меѓународните стандарди. Анти лизгање позитивно и обратна рачка, рачка со двојна намена Т. Погодно за електрични и механички, авто -поправка и други аспекти на одржување и поправка. Производите се строго прегледани пред да ја напуштат фабриката и се погодни за употреба од оние со професионални вештини. Спецификација : Материјал : Метална тежина : приближно 611 Gfeature : Користен челик ванадиум, тврдост од 50-52 степени, огледало на хром. Спецификации на производот, торзијата, цврстината се во согласност со меѓународните стандарди. Анти се лизга позитивна и обратна рачка, рачка со двојна намена Т.Ситлива за електрични и механички, авто -поправка и други аспекти на одржување и поправка. Овој производ е строго забрането да се користи На операција на напојување. Вклучување : 2 парчиња рачки 9 ракави на компјутери : 5-13мм / 0,19-0,51 инчи ракави2 парчиња за поврзување : долга и кратка хексадецимална површина .

Основни карактеристики

material:
Metal
weight:
approx 611g
Feature:
used vanadium steel material, the hardness of 50-52 degrees, the mirror surface of chromium.:
Product specifications, torsion, hardness are in line with international standards.:
Anti slip positive and reverse handle, dual purpose T type handle.:
suitable for electrical and mechanical, auto repair and other aspects of maintenance and repair.:
This product is strictly prohibited to be used on power operation.:
Including:
2 pcs handles:
9 pcs sleeves:
5-13mm / 0.19-0.51 inch sleeves
2 pcs connecting rod:
long and short hex connect .
16 pcs batch header :

Најдобри понуди

AOOF мини климатик, преносен климатик, овластувач за овлажнител на климатик за домаќинства УСБ-десктоп 3-брзински тивок климатик,

Вентилаторот има 3 брзини Можете да изберете различни брзини според вашите потреби Со ладење на вода, на

DEN 2.67

Кодиром Градина Алатки Постави 5 ПАРЧИЊА Градинарски Алатки Садење Мистрија Градина Лопата Градина Гребло Трансплантација Алатки

①Пакетот 5во1 Вклучува Рачна Мистрија € 1, Трансплантација На Мистрија € 1, Рачна Гребло € 1, Култиватор �

DEN 135.84

Четири-Посочи Ѕвезда Ноктите Уметност Налепници Налепници 3Д Бело Ореол Боење Совети Ноктите Полу Транспарентен Шупливи Дизајн Мода ШАРМ

Ќе добиете 1 лист извонредни налепници за уметност на нокти со четири краци 3д самолепливи налепници за �

DEN 2.67

Ergономска Перница За Трепки За Продолжување На Трепките - Перници Од Мемориска Пена Со Кадифена Навлака За Перница - Удобна

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИНашата перница за трепки за продолжување на трепките е изработена СО одлич

DEN 2.33

Кутија со моливи на геерот, торбичка за моливи, торба со моливи, естетска торбичка за молив, црвена карирана гроздобер роза од роза

★ Моливцина Големина на случајот : 19 ★ Материјал за торбички со моливи : кутијата со моливи е изработена

DEN 1011.20

1970 Ф-350 Рампата Камион Црна Со Графика ориз &засилувач; Холман Лилјак Камион Ограничено Издание на 400 Парчиња Во Светот 1/18 Deecast Модел

Сосема нова кутија Вистински гумени гуми Вистински детали Отстранлив кревет решетката Има управувачки

DEN 1065.60

Огледала за Туширање 1 парче Огледало За Туширање Преносна Бања Без Магла Мијалник За Домаќинство Огледало За Патување Огледало Огледало

Можете да користите самолепливи куки или вшмукувачки чаши кои не се испуштаат од ѕидот (не се вклучени) �

DEN 2.33

Воангер 36 Еез Геј Гордост Јаже Ид Носител На Значка Виножито Јаже Ремен За Вратот Со Брзо Ослободување Токи Рефус Лгбт Вратот Врвка

Што Можете да Добиете : ќе добиете 36 парчиња ленти за виножито со токи за ослободување, лесни и удобни за

DEN 1.67

Омефар Вакуум Мелење Блок, Силен Вискозитет Рака Брусење Блок Јамка Јамка Прицврстувач Пренослив Лесен со Конектор За Поправки На Возилото

Алатка за полирање : блок За мелење со вакуумска рака, опремен со конектор, може да се користи на вакуум, �

DEN 0.67

Флексибилен Силен Држач За Држач За Држач За Магнетни Мерачи + Мерач На Индикатор За Тестирање На Рачката Отпорен На Удари

Вклучете / исклучете за да ја поместите основата без сила на реагирање, избегнувајќи оштетување на мера�

DEN 1.00

ФИНКОС 1pc M2 цврст Карбид допрете Директно Жлеб М2 H2 Навој Допрете Завртка Допрете Метрички Приклучок Рачно Допрете Рачни Алатки

Материјал : хсс Број на модел : М2 Н2 Употреба : Обработка На Конец Самостојни материјали : обработка на ме�

DEN 3.33

MaxTool 21/64 2pcs Идентични вежби за машина за завртки HSS M35 кобалт Твист никулец Веб -битс целосно земја златни права кратки вежби; SMF35G10R21P2

Cobalt со голема брзина челик ги обезбедува парчињата супер тврди, остри и сечење ефикасно со импресивни п�

DEN 2.00

Тенгма Преклопен Велосипед За Вежбање, Прилагодлив Магнетски Отпор, Исправен И Лежечки Стационарен Велосипед За Вежбање Фитнес Жени Велосипед

?Ова е нашиот нов преклопен магнетски велосипед за вежбање, кој е многу погоден за вежбање во затворен п�

DEN 1536.00

4-Светло Крајбрежно Светло За Приврзок, Рустикален Лустер За Влез, Тркалезни Тела За Светло На Фарма За Трпезарија, Индустриско

?①Дизајн инспириран од фарма и овој крајбрежен рустикален лустер е инспириран од модерен стил на фарма

DEN 3039.84

Ranrann Kids Girls 2 парчиња сјајна сирена танцувачка облека риба скали култури со момчиња за гимнастика танцувачки перформанси

Облеката е изработена од полиестерски материјал, претпочитано миење на рацете Табела со големина значи

DEN 1.33

Womenените сакаат графички печатени дуксери со џебови лабави опремени блузи со долг ракав О-вратот на вinesубените ден на врвовите

100% полиестер Направени во САД или увезени ❀ Со големина : Ве молиме изберете ја големината според табел�

DEN 924.80

БАЛИБЕТОВ Кампување Термос За Мате-Вакуум Изолирани Со Двојно Нерѓосувачки Челик Ѕид-Мате Термос Специјално Дизајниран Како Мате

ИНОВАТИВЕН ТЕРМО ПАРТНЕР ЗА ТОЈ ДЕН нашето вакуумско шише од нерѓосувачки челик од 18 / 8 држи 24oz I 700ml, нап

DEN 384.00

Виножито Звучи Геј јас сум Во Налепници Геј Гордост Лгбт Еднаквост Лезбејски Налепници Етикета 3 Инчен Виножито Лгбт Налепници За Шишиња Со

ВРЕДНОСТ КОРЛОРФНИ НАЛЕПНИЦИ ПАКЕТ : 20 налепници ЗА КОМПЈУТЕР, секоја има дијаметар од околу 3 инчи СУПЕ�

DEN 1.00