• Обновено
Деве Хербес Чисто солени летно есенцијално масло со стаклена капка пареа дестилирана 30 мл

Деве Хербес Чисто солени летно есенцијално масло со стаклена капка пареа дестилирана 30 мл

DEN 391.84

Залиха
Во магацинот.

Парите со најдобар квалитет можат да купат Задоволство и гаранција за чистота - ние, производителот, Деве Хербес, гарантираме дека нашите масла се чисти и природни. Ние нудиме гаранција за задоволство на нашите производи. Ако сте незадоволни од која било причина, ние ќе го замениме вашиот производ или ќе ги вратиме парите. Ние веруваме дека нашите масла ќе ви дадат трајни терапевтски придобивки. Ние веруваме во нашите производи и нудиме „без прашања што ги поставуваат гаранцијата за враќање на парите“ во последните 11 години. Количина -30ml (1 мл) Тип на контејнер - Висококвалитетно килибарско стакло шише со стаклено капнување. Метод на екстракција : Дестилација на пареа Ботаничко име -Сатаја Хортензис, чиста, природна, неразредена, есенцијално масло од терапевтско одделение, без алкохол, растворувач без растворувач, веган, без суровост. Како да се користи : Не нанесувајте директно на кожата, секогаш разредувајте со масло од носач. 1% за дневна нега на лицето, 5-6 капки во масло од носач од 30 ml. 2% за дневна нега на телото, 10-12 капки во масло од носач од 30 ml. 3-5% за акутна нега, 15-30 капки во масло од носач од 30 ml. 1мл е составен од околу 16 капки. ВНИМАНИЕ : Овој производ нема капа за безбедност на децата. Чувајте подалеку од децата. Чувајте подалеку од очите. Измијте ги рацете по допирањето на есенцијалните масла. Парите со најдобар квалитет можат да купат. Задоволство и гаранција за чистота - ние, производителот, Деве Хербес, гарантираме дека нашите масла се чисти и природни. Ние нудиме гаранција за задоволство на нашите производи. Ако сте незадоволни од која било причина, ние ќе го замениме вашиот производ или ќе ги вратиме парите. Ние веруваме дека нашите масла ќе ви дадат трајни терапевтски придобивки. Ние веруваме во нашите производи и нудиме „без прашања што ги поставуваат гаранцијата за враќање на парите“ во последните 11 години. Количина -30ml (1 мл) Тип на контејнер - Висококвалитетно килибарско стакло шише со стаклено капнување. Метод на екстракција : Дестилација на пареа Ботаничко име -Сатаја Хортензис, чиста, природна, неразредена, есенцијално масло од терапевтско одделение, без алкохол, растворувач без растворувач, веган, без суровост. Како да се користи : Не нанесувајте директно на кожата, секогаш разредувајте со масло од носач.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

10 парчиња 3Д пеперутка loveубов цвет легура на ноктите за нокти циркон бисер кристален метален маникир нокти Accesorios снабдува украси привлечност

Висококвалитетна уметност за нокти Rhinestones : Користете ја нашата уметност за нокти, што може да ги направ�

DEN 3.00

ДОИТОЛ Канцелариски Декор Канцелариски Корпи За Отпадоци Тркалезна Корпа За Отпадоци Мала Корпа За Отпадоци, Двослојна Канта

€Премиум Материјал Q : оваа тркалезна корпа за отпадоци направена од издржлива пластика што нема да чип,

DEN 2.00

Девојки Девојки Девојки девојчиња без ракави со ракави за танцување, средношколски секвенци, навивачки водач униформа облека Фенси забава

Свила Деца девојки Стилски крпеница навивачки танц фустан Направено од високо квалитетен материјал, ма

DEN 0.67

Векстрофорт Мала Торба За Шминка За Чанта Патни Козметички Кеси За Жени Со Организатор На Четки И Водоотпорна Рачка Што Се Одвојува

Корисна Големина : малата чанта за шминка за чанта е во средна големина (9,25€6,25€3,25), што е супер лесно за �

DEN 287.84

Magnoffice магнетна црна креда / црна табла 72 x 40 инчи, црна табла за алуминиумски рамки со лента за маркер за канцелариски дом

Нежните површини отпорни на гребење, квалитетна површина на креда е многу издржлива, уживајте во пишува

DEN 3.33

Мат Црна Лажица Одмор, Држач За Лажица Од Нерѓосувачки Челик За Шпорет, Држач за кујнски прибор За Лажички, Клешти, Шпатула,

2 ПАРЧИЊА Мат Црна Лажица Одмор : Класичен И Едноставен Дизајн на приборот, ќе одговара на сите ваши приб�

DEN 255.68

ЛЕШНИЦИ Нови Нерѓосувачки Челик Ножици Постави Професионални Ноктите Ножици 15-23 Парчиња Постави Преносни Акни Игла Ноктите Ножици Алатка

100% Сосема нов и квалитетен комплет за маникир вклучува нега на лице / нега на раце / нега на стапала Вкуп

DEN 674.72

Тиг Пенкало Прачка Носителот 1.0-3.2 мм / 1/32 -1/8 ТИГ Заварување Жица Храна Пенкало Прст Фидер Молив, Заварување Држач Држач За Полнење

Компатибилност+ Работи со 1,03,2 мм / 1 / 32"1 / 8" жица за заварување Послушна Алатка За Заварување Е Ефикасна �

DEN 466.88

Албен Дрво виси знак за добредојде - реверзибилна порака дома или добредојде - 12 x 6 Правоаголна куќа на отворено/затворен декор - знак

Реверзибилен добредојде / Домашен знак Декор Дајте му на вашиот дом или бизнис рустикален фарма куќа из

DEN 159.84

Штанд за чадори од Раззум, канцеларија за складирање чадор, домашна канцеларија хотел дома чадор за складирање чадор чадор чадор чадор

Може да се користи и како привремена полица за складирање, а исто така може да се користи како убава деко

DEN 2.33

60 пакувања 1,9 клипови за карабинер пролетно натоварена порта Мал алуминиум карабејнерски клипови d прстенести клипови кука

Направено од висококвалитетна алуминиумска легура, издржлива и лесна за употреба, подобрен пролетен кл

DEN 1096.00

Компанијата за преклопување на грицките на Awinner, компатибилен за совети за молив на Apple, заштитен силиконски совети, за цртање

Оваа покривка на совети на Ipencil не е развиен само како заштитник, туку е само нешто за создавање на подоб�

DEN 792.00

Dakesensi Автоматски комплет за наводнување капка по капка за наводнување уреди за наводнување за 10 саклирани растенија градинарски систем

Ефективно заштеда на вода : Автоматскиот систем за наводнување може да ја насочи водата длабоко во почв�

DEN 575.84