• Обновено
Ekena Millwork CM30Ktrbc Katheryn таванот медалјон, 22 1/2 W x 30 3/8 H x 1 1/2 P, рачно испреплетена корен пиво

Ekena Millwork CM30Ktrbc Katheryn таванот медалјон, 22 1/2 W x 30 3/8 H x 1 1/2 P, рачно испреплетена корен пиво

DEN 1084.80

Залиха
Во магацинот.

Димензии : 22-1/2 внатре ширина x 30-3/8 in Висина x 1-1/2 in. Лесна за брза и лесна инсталација без проблеми. Јасно длабоко олеснување, остри линии и навистина уникатен допир. Богати сложени детали со рачно насликани. Може да се сечат, дупчат, залепат или зашрафеат со вообичаени алатки. Додадете вредност и стил ефтино. Бескрајни креативни и дизајнерски можности. Димензии : 22-1/2 внатре ширина x 30-3/8 in. Висина x 1-1/2 in. Лесна за брза и лесна инсталација без проблеми. Јасно длабоко олеснување, остри линии и навистина уникатен допир. Богати сложени детали со рачно насликани. Може да се сечат, дупчат, залепат или зашрафеат со вообичаени алатки. Додадете вредност и стил ефтино. Бескрајни креативни и дизајнерски можности. Нашите колекции на таванот медалјон се моделираат по оригинални историски обрасци и дизајни. Нашите занаетчии потоа ракуваат со оригинално парче. Да се ​​биде врежан со рака, секое парче е богато детално со длабоко олеснување, остри линии и навистина уникатен допир. Тоа мастер парче потоа се користи за создавање господар на мувла. Откако ќе се создаде господар на калапот, ја користиме нашата уретанска пена со голема густина за да формираме секој медалјон. Завршениот изглед е прекрасно детална, мала тежина, цврста конструкција, фокусно парче. Сличноста со оригиналните медалјони од гипс се постигнува само со употреба на нашиот уретан со голема густина, а не формирано вакуум, „пластични“ медалјони од типот. Медалјони може да се сечат со употреба на стандардни алатки за обработка на дрво за да се додаде дупка за електрична или таванска вентилаторска крошна. Медалјони се мала тежина за лесна инсталација. Тие се целосно подготвени и подготвени за вашата боја. Со тркалезни, дијаманти, овални, квадратни и правоаголни дизајни, има нешто за претпочитањето на сите. Електрични, современи, органски, цветни, традиционални и класични текстури и обрасци го истакнуваат секој стил на украси за дома.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

SOIMISS тркалезна корпа ткаена цветна корпа од слама ткаење, фабрика за садови за цвеќиња, покритие градина растителни садови, плетени

Направено од квалитетни материјали, издржливи и безбедни Волшената цветна корпа ќе има рустикален шик �

DEN 3.00

Занаетчиски зависник од светлосен светлосен занаетчиски алатка за плевење. Врвот на пинот за куки за проекти за изработка на DIY. Компатибилен

* Прецизна алатка за плевење со LED за винил хартија и прекин на проекти за железо * Оперирана батерија, та�

DEN 479.84

Mollensiuer 2 пара водоотпорен нафтен изобилен нафта од преголеми ракави на рака, покритие за еднократно заштитно плоча за преголеми плочки

Крпа Еластично затворање Материјал : Направено од висококвалитетна водоотпорна крпа, удобни еластични

DEN 872.00

Без Лепак За Контрола На Топлина Филм За Приватност На Прозорецот За Блокирање На Сонце, 35, 4инхх78, 7инчи За Бања Детска Соба

?€ДОБРА ЗАШТИТА на ПРИВАТНОСТА q : Никој не може да види низ прозорецот, но природната светлина ќе биде д�

DEN 382.40

K&F Концепт камера ранец за фотографи за фотографи за додаток за лаптоп камера со лаптоп и прекривка за дожд водоотпорни мултифункционални

Мултифункционален ранец на фотоапаратот, може да држи 1 камера и повеќе леќи, фенерче и други мали предм�

DEN 1439.84

ММ Слаби полица за мали простори, метални единици за складирање, доволно цврсти 3 нивоа за складирање, до 180 кг на полица,

Полициски полици : Ако ви требаат други големини на полици, ве молиме контактирајте не Полици со прилаго

DEN 1.33

КЕШЕНГ ДОМАЌИНСТВО УСБ ЦИРКУЛАЦИЈА На Воздухот На Полнење Електричен Вентилатор 2400mah Вентилатор За Ладење За Ладење На Ѕид

2 во 1 користи, стои на работната површина и ѕид монтиран на ѕидот Изградена во батерија од 2400m Ah, USB полнењ

DEN 4321.12

Beuu жени случајни летни летни високи половини копче проточно удобно плажа памучна постелнина кратки панталони панталони со џебови

Женски тренинзи спортови џемпери со џемпери, панталони за фустани, товарни панталони, вкупно расчистув�

DEN 2.67

Четка за шминка четка меки мачки со четка за шминка за шминка, симпатична моќност, коректор за руменило за руменило, козметички алатки за четка

Професионална шминка : Рачката на сетот за четки за шминка е изработена од алуминиумска цевка Премиум п�

DEN 1033.60

Dancenser измијте ги вашите грижи од металниот знак за бања -13,8 x8 црна бања за бања за висечка бања, тоалетот и украсот на wallидот

【Единствена креативност】 Бата знак Измијте ги вашите грижи од метална декор wallидна уметност дизајнир�

DEN 1.67

ZPEE Тивка операција за ладење на осцилирачки табела, 3 ветер за брзина на ветер, преносен вентилатор за ладење на воздухот, вентилатор за десктоп

Компактен лесен дизајн : Мал и лесен личен вентилатор обезбедува циркулација на воздухот за ладење во с�

DEN 1423.84

Аквариум ножици, аквариумски растителни ножици не'рѓосувачки челик во вода, алатка водна фабрика Аквариум резервоар за риба АКТИЧКИ РАБОТНИ

Aquarium Scissor Исто така, служи како најдобар прибор за оние одгледувачи на експертиза за вода одгледувачи в�

DEN 942.40

Фонтана со вода за мачки Ifurffy, автоматска фонтана за миленичиња во вода од 2,6L/90oz, ултра тивка кучиња мачка за пиење фонтана

2,6 L / 90oz Голем капацитет Надградете ја фонтаната на вода со вода за мачки бели голем капацитет за склади�

DEN 2.33

Kuaileya жени долг случајн фустан лабава лента печатена обична фустан со краток ракав од страна на вратот на вратот, плус големина лето

Облека од 4 јули за жени 4 ти јули Patherенски патриотски мини фустан вратоврска лента Американско знаме Ши�

DEN 356.80

Панталони за тренингот велосипедисти шорцеви за жени во салата Беспрекорни хеланки со џебови со високи половини V вкрстени атлетски

75% полиестер, 25% спандекс Повлечете го затворањето 【Големи половини во салата со џебови】 : Спортските ш�

DEN 1.33

Велигденски маички кошули женски Велигденски ден Симпатична графичка врвна кошула краток ракав тркалезен врат лесен лабав врв

Цврсти врвови за жени кои се случајни Направени во САД или увезени Повлечете го затворањето Машински ми

DEN 2.00