• Обновено
Aain® 60 парче 3 инчи жица четка за четка за четка за четка за четка за меленици за меленици, 5/8 -11 навојна арбор за мелница за агол, максимум RPM 12.500.0202 јаглероден челик за

Aain® 60 парче 3 инчи жица четка за четка за четка за четка за четка за меленици за меленици, 5/8 -11 навојна арбор за мелница за агол,

DEN 1.00

Залиха
Во магацинот.

【Премиум Carbon Steel】 : Четката со тркала од 3 инчни жица користи трајна жица од јаглероден челик, која е 100% проверена за да ги исполни побарувачките спецификации за квалитет 【Спецификација】 : 0,020in јаглероден челик за отстранување на 'рѓата, абразиви. 3-инчен искривена плетена жица, четка за тркала работи со брзина до 12.500 вртежи во минута, обезбедете ја рамнотежата и мазните перформанси и се погодни за меленици со агол со навојна нишка од 5/8 инчи-11. 【Дизајн】 : Оваа плетена чаша четка, дебела, плетена чаша дизајн е идеален за тежок, агресивен површински третман на проширени површински површини Потенкиот, виткан дизајн на чаша обезбедува максимална флексибилност и отпорност на замор, додека го минимизира ризикот од гребнатини на проширените метални површини на површината. 【Она што го добивате】 : getе добиете 60 парчиња премија од премија од светло-ситна четка за метална климатизација.3 инчен жица, четка за чаши за тркала е за лесно отстранување на тешка 'рѓа, загуба на боја, корозија и скала. 【Широки апликации】 : Отстранува 'рѓа, скала и заварување, идеален за тешки, агресивни површини, меко дрво и рачно дрвени материјали. Груби, планирање, дебарирање, чест, структурирање, спуштање, боја, соблекување, споеви на заварување, мелење, полирање и површинско лекување на метали. Ве молиме, облечете ја заштитната опрема пред операцијата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

НУОБЕСТИ Гроздобер Декор Кравјо Коњско Овчо Ѕвоно Сточарска Фарма Животинско Гласно Ѕвоно Фарма Гласно Ѕвоно Растојание Коњски Овци Железни

Исто така, може да се користи како подарок за вашето семејство, пријатели кои имаат добиток Усвојување н

DEN 120.32

Вадој СС-3Х ЦБ Антена Пролет Монтирање, Нерѓосувачки Челик Антена Пролет Тешки Антена Пролет да одговара На Мобилни/Во-Возило ЦБ Радио

Стандард 3 / 8 "х 24 теми , монтирања и додатоци, Секоја пролет е околу 3,0" Работи со антени долги до 60".Израбо�

DEN 0.33

Бестонзон Контејнер компјутери Еднократно Јаболка За Контејнери Произведуваат Запечатување Круг Со Чаши Домаќинство Мали Чувари Храна

Пп КОНТЕЈНЕР ЗА КРОМИД за ДОМАЌИНСТВО користи Чувари На Овошје За Повеќекратна Употреба Чувари На Кром�

DEN 3.00

Сина Таблата Со Исечоци Кожна Папка За Преклопување Портфолио-w/Внатрешен Џеб За Датотеки, Џеб За Бележник А4, Јамка за Пенкало

Планер на таблата со исечоци со тврд повез за правење белешки и на надворешната и на внатрешната површи�

DEN 191.84

Контејнер за складирање храна кутија За ориз контејнер За складирање Ориз Буриња, Саксии Со Ориз, Кутии За Ориз За Домаќинство, Пластични

Помогнете Да Ја Организирате Вашата Кујна и Оставата, Чајната КујнаЗамислете секој пат кога одите до ва

DEN 2651.36

Loversубовници точка вистинска Тибет Хималајска висока надморска височина чиста 48 еднострана кристална точка кварц Вогел стапче 6,00 инчи духовно

Тибетан Хималај чист кристален кварц 48 едностран Вогел 99% вода чиста точка Природно стапче со голема на�

DEN 3.00

Сабари 2 Парчиња 80 х 60 Инчни Џамбо Велосипед Торби За Подароци Големи Задебелени Божиќни Кеси За Подароци Пластични Преголеми Кеси Бели И Златни

2 х џамбо кеси Преголем Дизајн : овие големи Торби За божиќни подароци се идеални за големи подароци кои �

DEN 303.84

Кабинет За Оклоп За Накит ШКИНЏИ Со Огледало Со Целосна Должина, Организатор На Накит За Големо Складирање, Монтиран На Ѕид/Врата,

Оклоп За Накит 2ВО1Модерен бел дизајн, изработен од квалитетен МДФ и лен, простор со голем капацитет за с�

DEN 3.33

Термостатски Туш Систем Со Водопад Када Излив Црна Туш Тапа Постави Таванот Монтирани Квадратни Врнежи Туш Главата Систем Со Рачни Туш Сет

Комплети За Инсталација На Туш Врнежи Од висок Притисок Туш Глава : нашата луксузна бања дожд е совршена

DEN 2.33

BEASWCHCA USB мини меур светилка led нуркање меур светилка Аквариум Светилка Боја Злато Осветлување Декоративни Орнаменти аквариум светилка

Промена на бојата и Оксигенација : USB приклучок, шарена и автоматска промена на бојата, може да се корист�

DEN 2.67

Научни Лаборатории Лабораторија Микро Двојно Заврши Шпатула Плоштад/Круг Крајот, Рамен Завршува 50 Мм Х 9 мм, 7 Должина, Нерѓосувачки Челик

Отпорен на корозија Не магнетни 410 тип нерѓосувачки челик двојно заврши микро лабораторија шпатула Вку�

DEN 1.00

12 парчиња Мини Пластични Шишиња Со Спреј за Нос - 5мл Преносни Празни Распрскувачи Со Фина Магла За Полнење Козметички Парфем Шминка Држач

Пакетот вклучува : 12 парчиња; Капацитет : 5мл;Големина : 22 х 87мм / 0,87 "х 3,4"(Дијаметар х Вкупна висина); Матери

DEN 159.84

БУЕНАВО Бебе Плажа Шатор Поп-Ап, Пренослив Плажа Шатор За Бебе Со Одвојливи Ув Заштита UPF 50+ Сонцето Засолниште Со Мини Базен За

⛱ СКОКАЧКИ ДИЗАЈН 1 торба за носење; 4 штипки Добредојдовте да контактирате со нашиот неверојатен оддел

DEN 591.84

WLLHYF 5 Еез Четка За Чистење Усни Двострана Силиконска Алатка За Пилинг Мини Мека Четка За Усни За Мажи Жени осветлување на темни

●2 Во 1 Дизајн●помалата страна на четката за чистење усни е за пилинг за усни, а поголемата страна е за м�

DEN 76.64

Модни Ангели Дизни Бод Налепница Книга-Вклучува 1000+ Налепници и 10 Налепници Колектор Страници - Лило И Бод Колекционерски

1000+ ЗАБАВНИ ИЗБРАНИ НАЛЕПНИЦИ оваа книга За Собирање Налепници За Бод На Дизни вклучува налепници со кв

DEN 175.84

Амосфун Детска Торба За Ужина 100 парчиња Кеси За Лекување Целофан Полка Точка Целофан Кеси Пластични Кеси За Бонбони Торби За Подароци Кеси

90% памук / 10% вискоза ●Кеси За Лекување целофан●Романтичните кеси за бонбони се исто така одлични чанти

DEN 175.84