• Обновено
2021-22 Панини Инстант БЕЗБЕДНА БЕЗБЕДНОСТ #Б22 Јален Грин дебитантски картички Ракети

2021-22 Панини Инстант БЕЗБЕДНА БЕЗБЕДНОСТ Б22 Јален Грин дебитантски картички Ракети

DEN 79.20

Залиха
Во магацинот.

Официјална картичка за дебитант Само 2,819 направени. Во близина на нане до состојба на нане. Доаѓа во заштитен врвен натоварувач за нејзина заштита и прикажување. Официјална картичка за дебитант. Само 2,819 направени. Во близина на нане до состојба на нане. Доаѓа во заштитен врвен натоварувач за нејзина заштита и прикажување. 2021-22 Панини Инстант БЕЗБЕДНОСКА БЕЗБЕДНА #Б22 Јален Грин дебитантска картичка - Хјустон Ракетс. Ова е оригинална, автентична кошаркарска картичка на Јален Грин, произведена од Панини во 2021 година. Во близина на горниот десен агол регион на картичката ќе го видите официјалното лого на РЦ, што укажува дека ова е вистинска картичка за дебитант. Покрај тоа, оваа картичка е нумерирана на задниот дел '1 од 2819', што значи дека се произведени само 2.819 од овие картички. Забележете : Сите 2.819 од овие картички имаат „1 од 2819“ на задниот дел, така што оваа картичка не е нужно првата што е направена. Уште ограничена и посебна картичка. Картичката е во состојба на нане до нане. Прикажана фотографија.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

2002 година Атланта Храбри Бутс 55 Игра користеше практика за капење во дресот на морнарицата 48 18 - Игра користена МЛБ дресови

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Игра користена дре�

DEN 2.33

Брендон појас играч носеше џерси лепенка бејзбол картичка 2020 Панини Хроники Спектра Призма Рефрактор 4 ЛЕ 48/99 - МЛБ Игра

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Млб Игра Користи Дресо�

DEN 2.33

Тревис Снајдер Автограм Официјален Млб Бејзбол Торонто Блу Џејс, Балтимор ОРИОЛЕС ПСА/днк Р05024 - Автограм Бејзбол Топки

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Бејзбол Ако е

DEN 463.84

Мајкифу-ГJ Машка лесна ветровитска јакна за крпеница Тенок целосен палто за меки со меки на отворено пролет за дишење на ветерници

кардиган низ целата искра отворена предна ребрести манжетни, печатено врзано јака крпеница буква лапел

DEN 227.36

HaieShop базен за базен стап 3/4 Дел Рачно изработен билијард знак за јаглеродни влакна Билијард знак 10мм глава стабилен пренос

● Добра еластичност : Предната поддршка на билијардниот знак е изработена од увезено дрво од пепел, што

DEN 420.80

Ringвони на прстени со карневалски ринг-ринг од 6 см, 12 пакет пластичен обрач за отворено забавно игра за игра, зелена боја,

Боја : зелена; Облик : круг; Внатрешен дијаметар : 6см / 2,36 инчи Предност : Направено од тврда пластика, раз

DEN 495.84

Standиден штанд за стоење на мечот, штанд за меч, држач за меч, меч штанд, меч кука, меч за заградување на мечот - Поддржете ги сите мечеви -

Висококвалитетни материјали : Рамката е изработена од висококвалитетен транспарентен акрилик, кој има

DEN 2.67

Miashui кратко ракав фустан на плажа, жени, прилагодлива на половината на половината со средна должина, печатено сплин, памук, памук

100% полиестер Направени во САД и увезени Еластично затворање 715 дена испорака Фустан со повеќе бои, жени �

DEN 625.60