• Обновено
Siemens 14DUC32BG Тешкиот мотор стартер, преоптоварување со цврста состојба, автоматско/рачно ресетирање, отворен тип, NEMA 1 куќиште за општа намена, 3 фаза, 3 пол, големина од

Siemens 14DUC32BG Тешкиот мотор стартер, преоптоварување со цврста состојба, автоматско/рачно ресетирање, отворен тип, NEMA 1

DEN 11502.24

Залиха
Во магацинот.

Целосен напон, не -реверзиозен тип; NEMA 1 големина; NEMA 1 Тип на куќиште; Стандард за конструкција на NEMA; 19 Целосен напон, тип што не се враќа; NEMA 1 големина; NEMA 1 Тип на куќиште; Стандард за конструкција на NEMA; 19. Тешки почетници се дизајнирани за преку линијата Почнувајќи од еднофазни и полифазни мотори . Овие контроли се достапни во големини на NEMA 00 до 8. Покрај вообичаените големини на стартерот на NEMA, Сименс нуди три ексклузивни половина големини; 13/4, 21/2 и 31/2. Овие интегрални големини нудат иста солидна, индустриска конструкција како и нашите големини на НЕМА и обезбедуваат ефикасни оперативни перформанси. Половина димензии обезбедуваат реална заштеда на трошоците со намалување на над капацитетот кога големини на NEMA го надминуваат рејтингот на моторот. Сите контроли на тешки задачи на Сименс, вклучително и нашите популарни полу -големини кои се во согласност со применливите тестови на NEMA и UL . Сите почетници се снабдуваат без блокирање на држење што во врска со соодветен пилот -уред ќе обезбеди заштита или ослободување на низок напон . почетниците на NEMA се идеални За апликации кои бараат сигурност и издржливост.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Торба За Складирање Санитарни Салфетки, Торба За Шминка, Торба За Тампон, Торбичка За Подлога, Торба За Менструални Чаши, Етнички Цветни

Големина на Торба За Складирање Санитарни Салфетки : 4, 7х6, 6х6, 6 инчи / 12х17х17 см ● Материјал за торба за пе�

DEN 223.84

Алипис 3 парчиња Биро Топер Полица Организатор На Палети Агол Бања Кабинет За Складирање Решетка За Складирање Агол Контра Панч-Бесплатен

КУЈНА МАСА ЗА СКЛАДИРАЊЕ РЕШЕТКАТА нема груби бруси или рабови, не повредувајќи ги рацете Можете да го к

DEN 1.67

2 парчиња Мултифункционален Пластичен Прилагодлив Клип За Монтирање На Резервоарот За Риби Цевка За Вода Цевка За Цевки Држач За Црево

`+ Практично И Заштедете Време Држете го цревото цврсто, уверете се дека нема лизгање Прилагодлив дизајн

DEN 1025.60

РАНЕЦ ЗА ЛАПТОП VBFOFBV, Елегантен Ранец За Патување Секојдневни Дневни Пакувања Торба За Рамо За Мажи Жени, Портокалова Бела

За Големинатаве Молиме потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ја ку�

DEN 1470.40

XJCUG Смешни Тоалет Дрво Плакета Знак, Толку Свежо Толку Чиста, Кутија Дрво Плакети Биро Декор 5.9€5.9 € 0.7 инчи, Мали Знаци За Дома Декор

Димензии и Материјал : 5,9€5,9€0,7 инчи, соодветна големина за украсување, нема да зазема премногу простор �

DEN 1.00

Катаку фламинго Хибискус Шише Вода Изолирани 16 мл Колба Од Нерѓосувачки Челик Термос Шише За Кафе Вода Пијалок Еднократно Широка Уста Вакуум

`+ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА И СИМПАТИЧНА ГОЛЕМИНАшишињата со вода 16oz се вклопуваат во повеќето држачи за ча

DEN 383.84

Плоча Тркалца 4 Најлон Рицинус Тркала Тешки 75мм 100мм 125мм, 400кг-480кг, Вртливата Плоча Индустриски Транспортни Тркалца Молчи Со Сопирачка,

Отпорност на висока температура и отпорност на абење : Тркалата изработени од најлон од фиберглас имаат

DEN 2877.44

Кабилок 1 Сет 6 Парчиња Свежа Кутија За Ручек За Складирање Пластични Контејнери За Дели Херметички Пластични Контејнери Чувар На

пластика ПЛАСТИЧНА КУТИЈА за СКЛАДИРАЊЕ фрижидер Произведен со врвен пластичен материјал, издржлив и д

DEN 2.67

Никаре Премиум Четка За Шминка Почиста И Машина За Сушење, Супер-Брза Електрична Машина За Чистење Четки Автоматска Четка За Чистење На Четки

●Длабоко Чистење И Брзо Сушење● : рачното чистење на четката за шминка бара значителен дел од времето, �

DEN 3.00

40х60 Монокуларен Телескоп Со Брз Држач За Паметни Телефони ВИСОКА Моќност HD Призма Ноќно Гледање Монокуларен Двоглед За Пешачење Гледање

Висока Моќност Зголемување имајте најдобар поглед во вашите авантури на отворено За да ја видите 40x по�

DEN 0.67

УЛТЕХНОВО 200 парчиња пакување И Подароци За Сапун Што Се Собираат Практични Чевли Торба За Капење СЕ Намалува САМ Домашен Запечатувач

Кеса За Завиткување Што се собира : Лесна за употреба Едноставно ставете ги работите што сакате да ги чу�

DEN 3.33

Хелвијан 1pc Кутија Преносни Очила Случај Преклопен Кутија За Складирање Патување Очила Случај Кабел Организатор За Патување

Стп Произведено во САД или Увезено Магнетно затворање Само Суво Чисто СЛУЧАЈ ЗА ОЧИЛА куќиштето за очил

DEN 0.67

Спиген Ултра Хибрид [Анти-Пожолтување Компјутер Назад] [Воена Одделение] Наменета За Iphone XR Случај, 6.1 Инчен Капак-Кристално

Ве молиме излупете ја заштитната фолија од двете страни на грбот Хибридна технологија која е направена

DEN 1.00

Огно Кравјо Тоалетна Торба Организатор За Патување За Мажи И Жени, Лесна Кожна Торба За Шминка Голема Козметичка Торба

Димензија : Големина 8,3 х 5,3 Х 3,6 Инчи (Голема), Кога Одите На Патување, Можете Да Ги Спакувате Сите Предмет�

DEN 611.20

ABOOFAN 2pcs Печатење На Букви Појас Декорација Дипломирање Шапка Бонтон Појас Постави Дипломирање Партија Материјали Матурска Фаворизира

Предметот : вреди да се поседува, а не убава декорација, но исто така може да биде добар подарок Неопходе�

DEN 2.33

Аексит 4мм х Делови За Воздушни Алатки &засилувач; Додатоци 7мм Силиконска Проѕирна Цевка Пумпа За Воздух За Вода Цевка За Црево 2 Метар Додатоци

Име На Производот : Силиконска Цевка;Материјал : Силиконски;Цврстина : 65 Степен Максимална Температура :

DEN 475.20

CRADZZA-ЕМФ Штит Крпа, ЕМФ Фарадеј Штит Крпа, Фарадеј Крпа Проводен Крпа За Зрачење Анти ЕМИ Изолација Сигнал Блокирање, 150 * 500cm

[Рф сигнал заштитен] Фабрадеј ткаенина се користи за правење фарадеј кеси, РФ школки, еми / ем / лф штит �

DEN 2044.80

Среќни Велигденски Кошули За Жени Зајачка Графичка Маица Смешни Џебови Со Печатени Букви Кристијан Кратки Ракави Маици

Ве Молиме погледнете ја "Табелата Со Големини" на левата слика пред да нарачате Quodical / Home / Работа / Учили�

DEN 3.00