• Обновено
Пластично стакло заштитен филм на Atfolix компатибилен со Futaba 7pxr стакло заштитник, 9H хибриден стаклен FX стаклен екран заштитник на пластика

Пластично стакло заштитен филм на Atfolix компатибилен со Futaba 7pxr стакло заштитник, 9H хибриден стаклен FX стаклен екран заштитник на пластика

DEN 1.33

Залиха
Во магацинот.

Подобро од стаклото : За разлика од вистинското стакло или калено стакло, овој заштитник на пластиката FX-хибридна стаклена екранот на пластика е нераскинлив и без сплитер-погоден за и компатибилен со Futaba 7 PXR Максимална заштита од гребење (цврстина 9 H на притисок за пишување од 500g) - Овој пластично стакло заштитен филм се состои од исклучително тенок (приближно 0,2 мм) и отпорен материјал. Единствениот состав на стакло / пластичен материјал на пластичното стакло заштитен филм обезбедува најголема пропустливост на светлината и обложување на олеофобична анти-прсти. Дополнителен силен силиконски лепило слој - постојните гребнатини на дисплејот едноставно исчезнуваат. Додаток@Folix-Направено во Германија *** Лесно за инсталирање : Заштитник на стакло FX-хибрид-стакло има слична вкочанетост на онаа на вистинско стакло и може да се инсталира лесно и без меурчиња. Подобро од стаклото : За разлика од вистинското стакло или калено стакло, овој заштитник на пластиката FX-хибридна стаклена екранот на пластика е нераскинлив и без сплитер-погоден за и компатибилен со Futaba 7 PXR. Максимална заштита од гребење (цврстина 9 H на притисок за пишување од 500g) - Овој пластично стакло заштитен филм се состои од исклучително тенок (приближно 0,2 мм) и отпорен материјал. Единствениот состав на стакло / пластичен материјал на пластичното стакло заштитен филм обезбедува најголема пропустливост на светлината и обложување на олеофобична анти-прсти. Дополнителен силен силиконски лепило слој - постојните гребнатини на дисплејот едноставно исчезнуваат. Додаток@Folix-Направено во Германија *** Лесно за инсталирање : Заштитник на стакло FX-хибрид-стакло има слична вкочанетост на онаа на вистинско стакло и може да се инсталира лесно и без меурчиња. FX-хибридно-стакло пластично стакло заштитен филм од Atfolix, ултра тенок и супер тврд, компатибилен со Futaba 7 PXRThe FX-хибридно-стакло стакло, целосно го редефинира предметот на заштитата на екранот благодарение на уникатниот материјален состав : развој на овој екстремно тврд ( Цврстина на моливче од 9 H) и отпорно стакло / пластичен материјал овозможува да се произведат особено заштитници на тенок екран. Значи, вашиот екран на допир реагира на вашиот влез како целосно незаштитен дисплеј. Цврстината, која е невообичаено висока за филмот за заштитник на екранот, тешко остава какви било шанси за гребнатини.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Табела Фанови Мини USB Биро Клип Вентилатор, Мал, Но Моќен, Личен USB Биро Вентилатор, За Домашна Канцеларија Спална Соба Маса

[2 Во 1 Вентилатор За Клип И Биро ] : Овој разноврсен USB Вентилатор ги интегрира дизајните на работната мас�

DEN 803.52

Tonpop wallид монтирање LED осветлен огледало за шминка 5x лупа на USB -козметичко огледало 360 ° вртење на вртење на две еднострани

После употреба во домашна бања, хотел и бањата, атрактивен и елегантен дизајн со Make Make by Brass Frame и стакло о

DEN 2.33

АЛРЕМО Хуангксинг-Цпу Машина Додаток, Струг Чак, 3 Парчиња Висока Цврстина Практична Компактна Индустрија Фабрика За СТРУГ ЦПУ

Компактниот и практичен дизајн го прави чак постабилен 3 парчиња вилица поставени за стандарден К11 160 ча

DEN 1293.92

Стаклена Вежба За Дупчење 3-12мм Триаголник За Керамичка Плочка Бетонска Тула Дрво За Дупчење Додатоци За Електрични Алати Дупчалка

Пиштол Вежба Битови Карактеристики : .Изработен од фино квалитетен материјал, мала отпорност, висока цв�

DEN 464.00

Piokngy симпатични панталони со висока половината за јога за жени со џебови, контрола на стомакот што работи спортски тренингот за вежбање

100% полиестер Повлечете го затворањето Само миење на рацете Дишењето и влагатахеланки за жени се израбо�

DEN 1.33

Вудворт 3 фиоки за складирање на кабинети, дрвен кабинет за мобилни пополнувања за штанд за мини печатач, со заклучени тркала, за

Мултифункционална кабина на датотеки : Црниот кабинет со црноцртање, изработен од табла за честички е с�

DEN 1375.84

Тоа Е Во Мојата Днк Кубанско Знаме Божиќна Капа Дедо Мраз Капи Украси За Новогодишна Елка Подароци За Одмор За Возрасни Жени

✿ Капа за возрасни : 43,5 х 29,7 см / 17,1 х 11,7 инчи, растеглива, една големина одговара на повеќето возрасни ✿ О

DEN 0.67

Пластични Петри Јадење Со Капак-5 Дијаметар, 0,75 Длабочина-Обликувани Во Полипропилен - Еднократно - Проѕирен-Еиско Лаборатории

ЕДНО ЈАДЕЊЕ ПЕТРИ | Едно јадење петри со капак Јадењето е со дијаметар од 5" (128мм)и длабочина од 0,75" (20мм)...

DEN 0.33

Сончева улична светлина, IP65 водоотпорен надворешен соларен напојуван уличен светла самракот до DA-WN со сензор за движење LED

【Дулк до зори Осветлување на отворено】 Оваа соларна светлина на отворено има почувствителна и точна ф�

DEN 2.00

Шерри 4 парчиња Мерач на растителна влага 3 во 1 мерач на влага во почвата за домашни растенија pH тестер монитор за влага за градинарство

Изобилство количина : ќе добиете 4 парчиња мерачи на влага за куќни растенија, убаво направени; Доволно и

DEN 691.20

Валцоо Хемо Картичка-Хемотерапија Добијте Рак За Нејзината Поддршка За Градите Подароци За Подароци За Подароци, 5 х 7 инчи

Печатени на премиум, мазни, тешки картони Празно внатре за вашата лична порака Вклучува дополнителен де

DEN 0.33

Куќиште ЗА Кармин ОРИУКАН, Симпатична Пренослива Торба За Шминка Козметичка Торбичка, Организатор На Шминка За Држач ЗА Кармин,

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

DEN 0.33

КУТИЈА За Накит UXZDX CUJUX И Организатор На Накит Гледајте Чување Накит Организатор Огледало Случај За Складирање Подарок За Мама

●Двослоен голем простор за задоволување на различни потреби, може да се складираат часовници, ѓердани,

DEN 5984.80

Cellet 32gb Videocon V1406 Micro Sdhc Картичката Е Прилагодена Форматирана за дигитално снимање со голема брзина, без загуби! Вклучува

Оваа Мобилен Micro SD картичка е специјално дизајниран За Вашиот V1406! Споделете ги вашите збирки содржини с�

DEN 3.00

Favomoto алатка за алатки алатки за алатки за алатки Организатор кутија алатки за складирање Организатор за завртки Класификација

Кутија за класификација на завртки : материјали со висок квалитет, складирање на класификација, одлично

DEN 368.00

Lhllhl Ретро гроздобер Телефонски стил Европски стил стар телефонски работна површина жичен фиксна фиксна линија за хотел за домашни

Јасен звук откажувањето на бучавата помага да се задржи бучавата за да ви даде јасен звук за време на по

DEN 9216.00

Сјајна Сјајна Кожа на mothyskins За Nintendo 3DS XL Оригинална-Жолта | Заштитна, Издржлива Завршница Со Сјај Со Висок Сјај | Лесна За

ВИСТИНСКИ СЈАЕН ФИНИШ овој уникатен сјаен финиш додава сјај и сјаен сјај на овој дизајн со висока дефин

DEN 1382.40

Кленплус Црн Був Цртан Филм Лепенка Везена Птица Железо На Значка Шие На Лепенка Облека Везење Апликација Налепница Ткаенина Шиење Декоративна

Големина : 3Х2 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на површина�

DEN 111.84

Летечки Жолти Пчели Печатени Корпи За Перење Со Рачки Водоотпорна Тркалезна Облека Што Се Преклопува Го Попречува Организаторот За Складирање

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Материјал : овие смешни корпи за перење со рачки се изра

DEN 827.20

Wykdd 5pcs анти-лизгачки серии закачалка кука мини кука креативна мини закачалка пластична домаќинство едноставна кука за кука кука кука DIY

Ова е кука за закачалка за тандем што не се лизга Изработен од ПП материјал Капацитет на оптоварување до

DEN 1.33

Индустриска градежна машинерија затегнување Пролет 1 парчиња дијаметар на жица од 0,9мм-1,5мм продолжено продолжено продолжение пролет 300мм

Висока цврстина, долг животен век, добра отпорност на корозија, не е лесна за 'рѓа напнатоста на пролетта

DEN 1.00

cciyu 5pcs Килибар Кабина Маркер Врвот Покрив Трчање Светла Собранието Универзална Солза Стил Кабина Светлина За Тешки Камиони

АПЛИКАЦИИ : Кабина Маркер Светла, Покрив Кабина Маркер светла, Покрив Трчање Светлина, Врвот клиренс све

DEN 1.67

80 -тите ретро гроздобер таблети на Хаваи таблети Шо Шо Шо Шо Шо Шо Шоут -Заштитна обвивка со држач за молив со молив за картички за

Направено од кожен кожен туп, овој случај е ултра тенок, лесен и издржлив Случајот совршено одговара на �

DEN 1.00

Џџ Гел Сет за лак За Нокти, Комплет За гел-лак За Натопување, 6 Парчиња Црвено Виолетова Розова Боја Гел Комплет За Нокти,

Лопата на кутикулите Обликувајте го ноктот Исчистете ја површината на ноктите Нанесете го основниот сл

DEN 670.40