• Обновено
Redtagcanada за Arduino за Raspberry Pi Pio Pico GPIO Breakout Extender DIY Expansion Board Maleен женски пин со прекинувач

Redtagcanada за Arduino за Raspberry Pi Pio Pico GPIO Breakout Extender DIY Expansion Board Maleен женски пин со прекинувач

DEN 3.00

Залиха
Во магацинот.

Лесно за дебагирање и обележување и може брзо и лесно да го поврзе Пико со други модули Нема потреба да ги заварувате сите води, да поддржувате различни протоколи на податоци, вклучувајќи I2 C, UART, аналогни, дигитални. Ова е GPIO Breakout Extender за Raspberry Pi Pico. Одборот со машки и женски пин, бидете погодни за да поврзете различен уред и DIY за PICO. 1 x Pico GPIO Extender (не вклучува Pico Board). Лесно за дебагирање и обележување и може брзо и лесно да го поврзе Пико со други модули. Нема потреба да ги заварувате сите води, да поддржувате различни протоколи на податоци, вклучувајќи I2 C, UART, аналогни, дигитални. Ова е GPIO Breakout Extender за Raspberry Pi Pico. Одборот со машки и женски пин, бидете погодни за да поврзете различен уред и DIY за PICO. 1 x Pico GPIO Extender (не вклучува Pico Board). За табла за експанзија на DIY Extender DIY модули за малина PICO GPIO, нема потреба да ги зачувате модулите за надворешни сензори Нема потреба да ги заварувате сите води, да поддржувате различни протоколи на податоци, вклучително и I2 C, UART, аналогни, дигитални. Лесно за дебагирање и обележување, и може брзо и лесно да го поврзе Пико со други модули Дуп Растојание : 2500x2100mil 63.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

ВОДООТПОРНА Торбичка За Телефон ПАТИКИЛ, Универзална Подводна Торба За Куќиште За Телефони Со 3 Пакувања Пловечки Заштитни Кеси

Боја : Јасна, Розова; Големина : 21 x 11cm / 83 инчи( L*W); Список За Пакување : 3 € Водоотпорна Торба Предност : Из�

DEN 0.67

13 парчиња Дупчалка Хсс Обложена Со Директно Стебло Обработка На Дрво Пластичен Железен Лим Алуминиумска Дупка За Кожа

Директно тркалезно стеблоМ35 челик со голема брзина со кобалт, супер тврд Мазна површина за намалување н

DEN 2.00

4 Пакување Сино Небо Бели Облаци Покривка На Масата Големина 54 х 108 Идеален За Туш За Бебиња, Тема На Авион, Роденден, Тема На Виножито,

Пакување од 4 Покривки На Масата Овие навлаки за маса се слатки и трендовски и ќе одат со вашата роденден

DEN 191.84

12 Парче Постави Дрво Длето Во Собата, Дрво Резба Рака Длето Алатка Во собата Со Дрвена кутија за Почетници &засилувач; Професии

[12 СТАНДАРДНИ КОМПЛЕТИ] : Обезбедете 12 видови ножеви за резба со различни големини и форми Длабоко грло, �

DEN 2.33

Михаелпро Мп014003 3 - Компјутер Магнетни Приклучок Организатор-1/4-инчен, 3/8-Инчен &засилувач; 1/2-Инчен Диск Магнетни Приклучок Држач Комплет

Предна Лента 26pc 1 / 4 " ДР Магнетни Приклучок Фиока Средна Лента 30pc 3 / 8" ДР Магнетни Приклучок Фиока Назад

DEN 1103.84

Плус големина жени одблесоци од поттаница улична облека Jeanан средно гроздобер слатки половини панталони жени панталони тексас

100% полиестер Направени во САД и увезени 715 дена испорака Забележете дека мала разлика во бојата треба же

DEN 321.44

90 Партија Материјали Садови Во Собата 24 9 Хартија Плочи 24 7 Плоча 24 9 Мл Чаши 50 Ручек Салфетки За Компјутерски Забава Тема Флопи ДИСК

Сетот За Забави во 90ТИТЕ Служи 24 : Подарок бутик што го сакам сетот за забави во 90тите вклучува Чинии за В

DEN 2.33

Кожата Таблета Налепница Кожата Компатибилен Со Samsung Галакси Таб А7-Официјално Лиценциран Нфл Мајами Делфини Двоен Визија Дизајн

Кожа компатибилна Со Табулаторот Samsung Galaxy A7 Во 2021 година Висококвалитетни 3м винилни обвивки Водечка Во

DEN 0.33

АБУФАН 6 парчиња Кинеска Нова Година Црвени Пликови 2022 Година На Тигар Хонг Бао Парични Пакети Лаи Видете Пликови За Подароци

Направено од хартиен материјал со исклучителна и фина изработка, можете да го користите со доверба Мала

DEN 1.00

Феанг рингишпил коњски кутија Снег глобуси Промена на боја LED светло светло светло ротирачко музичко кутија роденденски подарок

Увезено движење, јасна и убава музика, високо ниво на еколошки материјал за животна средина, секој детал

DEN 2.67

Apexgaming Компјутер Фанови AC-120SR, Аргб Фанови 3-Пакет Со Безжичен Далечински Управувач, Молчи Вентилатор За Компјутер Случај

Уникатен Дизајн На Кристално Око И Програмабилна Изложба За Осветлување Во Целосна Боја : Уникатен Диза

DEN 1.67

Огнена Корпа Проширување На Папката Со Датотеки Преносни 6 Џебови Хармоника Држач За Датотеки Организатор На Хартиени Документи

Пп Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен ОД ПП, не е лесен за бледнее, многу издржлив Диза�

DEN 0.33

AWF PRO Запечатување Пиштол-Тешки, Ротирачки Барел, 29 мл Заптивка Пиштол, 18: 1 Удар Сооднос, Идеален За Изведувачи и DIY. Карактеристики

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ПИШТОЛ ЗА ЗАПТИВКА! Уморни од барање висококвалитетен пиштол што нема да ве изневери?

DEN 0.33

Волфрам залепете ги мерките за мерење Електрода Алатки за заварување додатоци за микро факели, со ракав за заклучување на заклучување

Месинг материјал : Направено од месинг, што е отпорност на оксидација и затоа го зголемува животот на ус�

DEN 3.00