• Обновено
Андроид QLED Gps Автомобил Радио Компатибилен СО VW Sagitar Jetta 6 Бора 2011-2018 Мултимедијални Видео 2 DIN SWC Сплит Екран Со Рамка

Андроид QLED Gps Автомобил Радио Компатибилен СО VW Sagitar Jetta 6 Бора 2011-2018 Мултимедијални Видео 2 DIN SWC Сплит Екран Со Рамка

DEN 3.33

Залиха
Во магацинот.

Подобрен квалитет на звукот, стабилно радио, рачно и автоматско подесување Безжична блутут комуникација без раце, безбедност при возење и грижа. Поддржете декодирање со повеќе формати,без конверзија на формат, јасен голем екран. Системот започнува автоматско поврзување, возење и зборување, интелигентна репродукција на bluetooth музика. Автоматско подигање астерн, нула одложување префрлете се на ретровизорот, прецизно разбирање на условите на задниот пат. Подобрен квалитет на звукот, стабилно радио, рачно и автоматско подесување. Безжична блутут комуникација без раце, безбедност при возење и грижа. Поддржете декодирање со повеќе формати,без конверзија на формат, јасен голем екран. Системот започнува автоматско поврзување, возење и зборување, интелигентна репродукција на bluetooth музика. Автоматско подигање астерн, нула одложување префрлете се на ретровизорот, прецизно разбирање на условите на задниот пат. Клучни Карактеристики Компатибилен со сите "ФОЛКСВАГЕН" (TT1 TT2 TT3 TT4 TT5 TT6 BT1 BT2 BT3 BT4 BT5 BT6) : HD 1280*800+QLED 2.5 D капацитивни и 9 инчен Екран+4/8core+Android 11 API29+1.8 GHZ+1080p видео игра+поддршка оригинални автомобил воланот копчиња контроли+поддршка вграден Микрофон+Bluetooth 4.0+Google map GPS навигација+и Google Play продавница+You Tube+Netflix+Spotify+Сплит Екран+PIP+FM+СУМ+RDS+Wi Fi и 4 G Интернет со слотот за sim картичката+Support USB пред ADASDVR рекордер+AHD rearand пред камера+Европа DAB+Гуми притисок систем за следење TPMS+WIFI OBD2+plug and play+сите автомобил logo settings+вграден безжичен carplay и жичен Андроид Авто+ладење вентилатор+AIvoice контрола+subwoofer излез+Оптички Влакна и Излез коаксијален+видео излез+микрофон подарок+навигација вклучуваат рамки и кабли together Detailed производ information Built-во Вентилаторот за ладење(TT3 TT4 TT5 TT6 BT3 BT4 BT5 BT6)На вентилаторот за ладење може да се справи со и решавање на абнормални работење предизвикани од висока температура во лето и долготрајната употреба на машината, како што се рестартира, абнормални допир, абнормална функција,итн.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

500 клучни пад на коверти за после неколку часови - Поправка на автоматска продавница/капки за услуги преку ноќ - автомобилски механичарски

500 по часови, ковертите за пад на падот на клучоталбен, се идеално направени во бројот 10 големина на плик�

DEN 2.67

Модели На Авиони APPLICE 1: 200 За Советски Големи Стратешки Транспортни Авиони Статички Модел На Приказ На Авиони Прикажи Подарок Графички Дисплеј

Карактеристики на спецификација : точна матрица, детално боење, јасни линии, униформни пропорции, висок

DEN 278.40

Почитуван Свекор, Ви Благодарам Што Не Го Продадовте Мојот Сопруг Во Циркусот. Застрелан Стакло, Свекор Керамичка Чаша, Шега За Свекор

Свекорот сними стаклени слики изгледот на збунетоста измешан со возбуда додека го отвораат тој подарок

DEN 1.67

ВОЗДУШЕН УДАР Извлечете Организатор На Решетката За Зачини За Кабинет, Организатор На Кабинетот За Зачини Широк 5 инчи-Двослоен, Лесен

[?? ???? ????? ????] Лизгајте ја решетката за зачини дојдете со складирање од 2 нивоа што ви помага да организира

DEN 367.84

Инсекти И Билки Торба За Ручек За Повеќекратна Употреба Изолирана Кутија За Ручек Контејнер За Канцелариска Работа Пикник Патување Со Рачка

Кожената торба за оброци е изработена од висококвалитетен кожен материјал од личи, кој може да ја одржу�

DEN 774.40

ФУДБАЛСКИ Налепници Налепници За Лого Налепници За Вежбање 13 Парчиња Мини Тениско Игралиште Бадминтон Терен Линии Фудбал

Пвц БАДМИНТОН СУДОТ ЛИНИИ спортски материјали за тенис, кошарка, бејзбол, СУДСКИ ЛИНИИ поставувањето ма

DEN 1.33

Сребрена 2040 Алуминиум Истиснување Профил Европски Стандард Линеарна Железница 2040 Алуминиум Профил Рамка Машина НАПРАВИ САМ 3д Печатач Работна

Модел : 2040, Големина : 200 х 20 х 40 (Л*В*Ч) Апликација : опрема за автоматизација, 3Д печатач, работна маса, конс�

DEN 3.00

Комплет Електрична Мелница За Сол И Бибер ОУВМАН, Комплет За Автоматска Мелница За Сол И Бибер Од Нерѓосувачки Челик Со ЛЕД Светло, Мелница

Прилагодлива Грубост : електричната мелница за пиперки опремена со напредно керамичко јадро за мелење,

DEN 0.33

Замена на машини за играчки пролетна плоча за притисок пролетен дијаметар на жицата 4,0мм, надворешен дијаметар од 50мм компресија

Стабилна и издржлива, висока еластичност, висока јачина на затегнување, отпорност на 'рѓа, добра еластич

DEN 817.60

2 Кутии Временски Запчаници Столпчиња За Нокти Метални Школки ЗА Нокти 3д Панк Украси За Уметност За Нокти Легура Маникир Уметнички

Материјал : Легиран Метал; Боја : Ретро, Злато; Големина : 4х1, 3см / 1, 57х0, 5инч; Пакет : 2 Кутии; Тежина : 23гр Из

DEN 127.84

Перење Ја Попречува Белата Алпака Шема Зелен Кактус Преклоплива Постелнина Корпа За Складирање Алишта Со Рачки Држачи Што Се Одвојуваат

●Складирање q Димензии : 19, 3x11, 8x15, 9 инчи Приближно 60 ЛИТРИ Голем дијаметар кој е погоден за вчитување обл

DEN 575.68

Картички за игри за туширање за бебиња, симпатична слон бременост бонбони натпревар за игра за игра за забава за бебиња за туширање

✨ 【Игра за туширање за бебиња】 Оваа игра за картички за туширање за бебиња вклучува картичка за 30 "бонб

DEN 3.00