• Обновено
Вбани Кристал Акрилик Ноктите Уметност Салон Цвет Резба Четка Мешана Големина Маникир Сликарство Точки Пенкало

Вбани Кристал Акрилик Ноктите Уметност Салон Цвет Резба Четка Мешана Големина Маникир Сликарство Точки Пенкало

DEN 3.33

Залиха
Во магацинот.

Совршен погоден за уметност на нокти Од Кристал и УВ ГЕЛ Создавање прекрасен шајка за долготрајни врвови за нокти. За цртање линии, фини детали, цвеќиња, обрасци итн. Совршен и за професионална употреба и за лична употреба. Ве молиме внимателно измијте го по употреба, чувајте го чист и безбеден за повторна употреба!. Совршен погоден за уметност на нокти Од Кристал и УВ ГЕЛ. Создавање прекрасен шајка за долготрајни врвови за нокти. За цртање линии, фини детали, цвеќиња, обрасци итн. Совршен и за професионална употреба и за лична употреба. Ве молиме внимателно измијте го по употреба, чувајте го чист и безбеден за повторна употреба!. Совршен погоден за уметност на нокти Од Кристал и УВ ГЕЛ.Создавање прекрасен шајка за долготрајни врвови за нокти.За цртање линии, фини детали, цвеќиња, обрасци итн.Совршен и за професионална употреба и за лична употреба.Ве молиме внимателно измијте го по употреба, чувајте го чист и безбеден за повторна употреба!Спецификација : Материјал : Акрилна Тежина : Прибл.20 боја : како што покажуваат сликите содржина на пакетот : 1 поставете Четка За Уметност за Нокти (по избор)Забелешка : поради ефектот на осветлување,осветленоста на мониторот, рачното мерење и сл.

Основни карактеристики

Material:
Acrylic
Weight:
Approx.20g
Color:
As the pictures show
Package Contents:
1 set Nail Art Brush(optional):
Note:
Due to lighting effect,monitor's brightness,manual measurement and etc.:
There could be some slight differences in the color and size between the photo and the actual item. :

Најдобри понуди

Маска за лице За Возрасни Маски Крпа За Повеќекратна Употреба Маски За Лице Памук Топол Дијамантски Принт Прилагодлив Јаже 3 Слој за Жени Мажи

Памучна Мешавина Растегливо затворање На Ушната Јамка Не Сушете Чисто, Рачно Миење Маската прифаќа три�

DEN 3.00

SKF SNW 6X1. Адаптер Ракав, Инч, 1 Големина Вратило, Се Користи СО 1200k И 1300k Серија Топчести Лежишта, 22200k Серија Ролери Лежишта

Адаптер ракав за лоцирање на лежишта на тркалачки елементи со заострени дупки на цилиндрични шахти Раб�

DEN 0.33

Поп &засилувач; Заклучување - Паметно Заклучување Комбо Заклучување Заклучување На Задната Врата За Хонда Риџелин, Одговара

ИНФОРМАЦИИ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ : PL8660 Црна Паметна Брава Комбо Моќ Заклучување На Задната Врата За honda Ridgeline од

DEN 2420.00

Суета Огледало Шминка Суета Огледало, Десктоп Двострани Убавина Огледало 3x Зголемување Козметички Огледало 360° Вртливата Преносни

* Огледало ЗА шминка НАЈДОБРО ЗА ПРЕЦИЗНОСТ : 3x Зголемување видете јасно вашите карактеристики на лицет�

DEN 1858.24

Богатствата НА каролина Lh9291muk Airedale Зимски Снегулки Одмор Ултра Гушкач За Тенки лименки, Може Ладилник Ракав Гушкач Машина За Перење Пијалок

Универзално Вклопување : Совршено дизајнирано за цврсто вклопување на различни тенки лименки од 12 мл, О�

DEN 1.33

5 Пакет Виолетова Раб Завеса Позадина 3.2 стапки x 8.2 стапки Метална Ламба Фолија Раб Стримери За Фото Кабина Реквизити Позадина Роденден Декорации

{Премиум Материјал} : нашата завеса за сјајна врата е изработена од висококвалитетен материјал за ДОМАШ�

DEN 271.84

Акварел Слатки Мачки Изолирана Торба За Ручек За Мажи Жени Кутија За Ручек За Повеќекратна Употреба Термичка Поладна Торба За Ручек

●Голем Капацитет●димензијата е 10,5 € 3,5 € 9,5 инчи (L*W*H), оваа торба за ручек изгледа мала, но со голем капа

DEN 1.00

Организатор на коцка Lumijak 8, фиоки за складирање, преносни плакари гардероба, спална соба за спална соба, преносен плакарот

Простран простор за складирање : Севкупна големина : 27,6 "(W) X177 "(H), Големина на коцка : 13,8" x17,7 "x13 Секоја коцк

DEN 740.80

Луцерка Професионални Валпак 200 Пакет За Еднократна Употреба Педикир Алатки 4-Парче Комплет Нога Датотека, Ноктите Датотека, Тампон, Дрво

Добијте 200 запечатени пакувања, секое пакување содржи 4 нови алатки за една услуга за педикир Секој Паке�

DEN 3.00

Филипс Еп200 Мулти Зона Регион Слободен Двд Плеер - 1080П HDMI-PAL/NTSC Конверзија-USB 2.0-А/V Излез &засилувач; Далечински Управувач

Филипс Двд Плеер ви овозможува да гледате ДвдА (ПАЛ и НТСЦ) од која Било Земја или регион(09) со Репродукци

DEN 784.00

Готоп Прилагодлив Пондериран Елек, 44 фунти/110 фунти Пондерирана Елек Јакна Мажи Вежби За Вкрстено вежбање Џогирање Фитнес Тренинзи

Затворање на јамка ①Материјал е Изработен од оксфордска ткаенина со висока густина, издржлива за употр

DEN 190.40

ЛУРОЗА 2 парчиња УВ Штитни Ракавици, Професионални Ракавици За Маникир Нелизгачки Заштитник За Ракавици Без Прсти За Жени Девојки

Повлечете го затворањето Премиум материјал : Изработен од добар квалитет на полиестерски материјал, из�

DEN 0.67

Плик Стил Автомобилска Еластична Мрежа За Багажникот За Хонда Граѓански LX СПОРТ ЕКС Турнеја 2022-2023-Организатор На Багажникот И Складирање-Мрежа

Плик Стил Автомобилски Еластични Багажникот Мрежа Товар Нето За Хонда Граѓански LX СПОРТ ЕКС Турнеја / �

DEN 319.20

Малкугров семе човечки ресурси Дефиниција Типографија Метал знак човечки ресурси дефиниција метал лимен знак рустикален wallид уметност фарма

Големина : 10x10 инчи Лесен за инсталирање, знакот за калај има дупки што можат да се монтираат на wallsидови �

DEN 1.00

GPPZM ABS Запечатена водоотпорна безбедносна алатка за опрема Инструмент за инструменти, преносна алатка кутија, суво кутија, отпорно

Заклучувањето има нов дизајн, е потрајни од претходните брави и е цврста и лесна за употреба Не е лесно д

DEN 627.20

Дебели Не Се Лизга Вежба &засилувач; Фитнес 1/4 јога мат Со Шарени Риби Печати за Јога Пилатес &засилувач; Кат Фитнес Вежба

[100% нетоксичен Материјал] : Изработен од висококвалитетен тпе материјал Тоа е поскапо за производство, н

DEN 703.84