• Обновено
PPJ AC DC адаптер за Sony ICF-SW77 ICFSW77 приемник Полнач за напојување на електрична енергија ПСУ ПСУ

PPJ AC DC адаптер за Sony ICF-SW77 ICFSW77 приемник Полнач за напојување на електрична енергија ПСУ ПСУ

DEN 0.33

Залиха
Во магацинот.

Specs Спецификации за напојување】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел во светот Влезен опсег на напон : 100-240 V 50 / 60 Hz 【Компатибилен со】 : Нашиот производ е замена. 【Сертифицирани】 : Сите наши производи се CE FCC ROHS одобрени со над-напон, прекумерна, прекумерна заштита, заштита со краток спој. Секој производ се подложува на тест за стареење од 48 часа. 【Најдобра услуга】 : Ние нудиме гаранција за враќање на целосните пари. Покрај тоа, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку тој стане неисправен. 24-часовна услуга за клиенти. PPJ AC DC адаптер за Sony ICF-SW77 ICFSW77 приемник на приемник за напојување на електрична енергија PSU. Specs Спецификации за напојување】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел во светот Влезен опсег на напон : 100-240 V 50 / 60 Hz. 【Компатибилен со】 : Нашиот производ е замена. 【Сертифицирани】 : Сите наши производи се CE FCC ROHS одобрени со над-напон, прекумерна, прекумерна заштита, заштита со краток спој. Секој производ се подложува на тест за стареење од 48 часа. 【Најдобра услуга】 : Ние нудиме гаранција за враќање на целосните пари. Покрај тоа, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку тој стане неисправен.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

12х45 Надворешен И Птичји Двоглед, Пренослив Водоотпорен Двоглед Компактен, Двоглед За Возрасни Со Призма Бак4 Фмц Леќа Јасна

Цврстата рамка и гумениот оклоп, тесната инсталација и заштита го прават да ги издржи најтешките времен

DEN 3.33

Андроид 10 Авторадио Автомобил Навигација Стерео Мултимедијален Плеер ГПС Радио 2.5 Д Екран На Допир фортојота АВЕНСИС 2009-2015 Сребрена

Високо конфигуриран хардвер : Брзо Реактивно и Стабилно Работење Мулти Опции, пронајдете ја соодветнат�

DEN 2919.68

Втор Тип На Тетратка За Кожа Кутија За Паметни Телефони Такахиро Инаба Чоикол Надморска Височина На Пиштолот/За Стрели NX F-01F/docomo

Материјал : лаптоп дел / Синтетичка кожа Случај дел / Пластика Обработка : Јапонија Земја На Потекло : Кин�

DEN 676.96

1 Еез Број На Редови по Ред: 105мм Бакар Заштита На Животната Средина Закривен Игла Тип На Пружина Терминал П=5мм 5мм КФ211Р-5.0-10П

1 Еез Број на редови по ред : 105мм бакар заштита на животната средина закривен игла тип на пружина термина

DEN 3.00

НЕОЧИ Решетки За Сушење, Решетка За Сушење На Плакарот За Облека/Решетка За Панталони, Гардероба За Складирање Што Не Се Лизга

[Слајдот за Гардероба На Плакарот] : Многу Погоден За Закачување Фармерки, Панталони, Панталони, Вратовр�

DEN 459.20

WPYYI Десктоп Креативен Стаклен Резервоар За Риби Мала Дневна Соба Тркалезна Хидропонска Задебелена Мини Аквариум За Риби За Домаќинство

Применлив објект : риба / желка / хидропонска фабрика Висококвалитетен стаклен материјал, добар прено�

DEN 1497.60

Djbull Samsung galaxy a53 5G паричник случај со q rfid блокирање Q Држач За Кредитна Картичка, стп кожа телефон случај Шокпроф Покрие Жените

Само дизајн За Samsung Galaxy A53 5 G, Ако ви требаат други модели, добредојдовте да пребарувате "Djbull Случај" Целат

DEN 3.33

Море Желка Нурне Знаме Контејнери За Складирање Чиста Пластична Кутија Со Капаци Канти За Повеќекратна Употреба За Кујнски Житни Закуски

пластика Произведено во САД Или Увезено Големиначистата пластична тегла за складирање со капак е долга

DEN 0.33

Кутија За Складирање Ориз Брашно За Домаќинство Транспарентно Запечатување Контејнер За Храна Житарици Кофа Кујна Организатор

1 Прифатете висококвалитетно МИЛЕНИЧЕ за храна и силиконски заптивки за запечатување, чувајте ја храна�

DEN 1.33

Лбизчејс Случај За Галакси А51 4Г[Не за А51 5г Верзија],Флип Кожен Паричник Заштитен Телефонски Капак Отпорен На Удари со Слотови За Картички

КОМПАТИБИЛНОСТ овој случај е дизајниран САМО За Samsung Galaxy A51 4 GВРВЕН КВАЛИТЕТ и СТИЛ : Кожената Футрола ко

DEN 1.67

Ладилник НА ПРОЦЕСОРОТ, Цврста Антикорозивна Алуминиумска Перка За Ладење Отпорна На Абење За Иц Радијатори За Процесори За Матични

Погоден за рутери, Процесори, иц радијатори, Пхб, засилувачи, напојувања, модули, матични плочи итн Усвој

DEN 0.67

Преносни Торбички За Електронски Организатор Торбичка За Паун Патнички Кабел За Складирање На Хард Дискови, УСБ, СД Картичка, Полнач,

_Материјал : 900Д шифрирана Оксфордска ткаенина +Димензии : 5, 9х9, 44х3, 14 инчи / 15х24х8 см +Повеќе прегради : 2 го�

DEN 795.20

5 Пара Фиберглас Стапчиња За Јадење, Slivek Еднократно Премиум Јапонски Кинески корејски Стапчиња За Јадење Безбедна Машина За Миење Садови,

●Премиум Материјал● Сливек стапчињата за јадење од фиберглас се направени од висококвалитетно фибер�

DEN 111.84

43 ПАРЧИЊА Калапи За Лиење Смола Послужавник Силикон За Клипови За Коса Чешел За Фиба, КОМПЛЕТ За Изработка На Занаети ЗА Леење

●Пакетот Вклучува 2 x клипови за коса калапи + 1 x чешел мувла + 10 ПАРЧИЊА алигаторски клипови за коса + 10 ПА

DEN 239.84

Стенес Блинг Паричник Телефон Случај Компатибилен Со Google pixel 6a Случај-Стилски-3d Рачно Изработени Круна Цветни Цвеќиња Дизајн Кожа

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќ�

DEN 239.20

Зеродеко 40 парчиња Торби За Врвки Торби За Накит Торби За Подароци Божиќни Кеси За Бонбони Чанти За Свадба Контејнер За Ужина За

90% памук / 10% вискоза Кул Искуство : Ова се Некои Торби За Пакување Подароци за Фестивал до Празничната Ат�

DEN 178.24

ZZXX iPhone 14 Случај Паричник со [Рфид Блокирање] Картичка Слот Премија Мека СТП Кожа Патент Флип Фолио Со Рачен Ремен Kickstand Заштитни Телефонски

Мултифункционален И Моден : изработен е од висококвалитетна стп кожа со меко чувство на рака,Блокирање �

DEN 255.84