• Обновено
Заштитник на екранот Atfolix компатибилен со Blitzwolf BW-WS01 Филм за заштита на екранот, анти-рефлективен и шок-апсорбирачки FX FX FAST

Заштитник на екранот Atfolix компатибилен со Blitzwolf BW-WS01 Филм за заштита на екранот, анти-рефлективен и шок-апсорбирачки FX

DEN 222.24

Залиха
Во магацинот.

FX-Antireflex Филм за заштитник : без сјај, апсорбирање на шок, совршено вклопување и компатибилен со Blitzwolf BW-WS01 Анти-рефлективен ефект заради фино мат површината. Значително подобрена читливост на дисплејот при работа на сончева светлина и под силни извори на светлина. Анти-шок : Ефект на апсорбирање на високо шок благодарение на интегрираните слоеви на абсорбер TPU. Заштитникот на екранот го намалува ризикот од пробивање на дисплејот на минимум. Отпечатоците од прстите на екранот се намалуваат со заштитникот на екранот. Максимална заштита од гребнатини како резултат на висока цврстина на површината (цврстина на молив). Додаток@Folix - Направено во Германија *** Стрес- и без меур инсталација на филмот за заштита на екранот поради оптимизиран лепило за лепило - совршено држење - отстранлив без да остави остатоци. Заштитник на екранот FX-Antireflex од страна на Atfolix, бездушен и апсорбирање на шок, компатибилен со Blitz Wolf BW-WS01- Интегрирано апсорбирање на шок-апсорбирајќи TPU-слој-анти-рефлексивна ефект-нечистотија Површината-робусна и безбедна и безбедна и безбедна лесна монтажа на монтирање, апсорбирање и заштита од безбедност Филм направен од тврдо и апсорбирање на енергија TPU.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Покани За Забава За Спиење-Материјали За Забави За Спиење За Девојчиња Момчиња-Покани За Роденден За Спиење - 20 Картички За Покани Со

Картичките за покана мерат 4 "х 6" 20 Покани Картички со коверти Картичка за покана со датум, време, место, Р

DEN 363.20

Белеко мека ткаенина 9x6ft Честитки за дипломирање позадина дипломирана позадина за фотошута честитки Град матурска позадина ергени капаци

Големина : 9x6ft / 27m x 1,8m / 106 инчи x 71 инчи Материјал : Економичен полиестер Дигитален принт со висока резол

DEN 2.67

КСИНХПКГ 20 Пакет Кутии за Пити 10х10х2, 5 Инчи: Кутии За Колачиња Со Прозорец, Кутии За Пекари, Кутии За Лекување, Кутии За Пециво, Кутии

€Супер Вредност Достапен Сет : 20 парчиња кафеави исклучителни кутии за колачиња со прозорец, доволно ко

DEN 0.67

Знак за тоалетот десно стрела од јавор дрво 9x3inches - затворен самостојно лепливо знак на wallидот на вратата за канцеларии деловни

Големина : 9 на 3 инчи и дебелина од 0,12 инчи Долготрајниот акрилен материјал е лесен, но не и слаб Тридимен

DEN 2.67

КРАИДО Гуаче Фиока Со Облик НА Облак Рачки 4 Парчиња Тркалезно Копче На Кабинетот Со Завртки Погодни За Домашна Канцеларија Бања

МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетно стакло и материјали ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, не бледне лесно Повр

DEN 1.67

Регулиран влезен конвертор на моќност од 12V до 12V 1A-2A 6-40V излезен постојан напон 12V автоматски засилувач на моќност на автомобилот Transformer

Индустриски бренд : DCMWX; Модел на производи : MWX06401224 W; Влезен напон : DC 12 V (широк влезен напон : 6 V40 V); Излезе�

DEN 993.60

SLS Визија за броеви на табела за венчавки или други настани. 4x6 инчи, двострани, броеви 1-25 плус картичка за глава, направена

Премиум квалитет : Направено во САД Печатено на врвен квалитет, тешки залихи на мат картички Обезбедува�

DEN 239.84

Ataay отпадоци за отпадоци може да може кујнски отпадоци може да ретро педали за отпадоци од не'рѓосувачки челик може преносен ѓубре

Чист, едноставен и модерен дизајн, изработен од трајни материјали Трајни и моќни, со едноставност на цил

DEN 2.33

3Д маска за спиење затемнување маска за спиење за очи за очи мазен сон маска за очи за спиење помош slaapmasker око за патување

Amimimproved прилагодлива тока : Нежна, без болка, лесна за прилагодување на главата, немаше перница за коса ил

DEN 3.33

Rcawd 4x зацврстен не'рѓосувачки челик 4мм продолжена портална никулец оска/вратило на порталот за аксијални делови од ласкачи Scx24

За аксијални делови од 124 SCX24 Компатибилен со името на брендот : Хоризон Аксијал, Број на артикал : Axi90081, Axi

DEN 303.84

Козију Фото рамка Постер Фото Фото Рамка Црна алуминиум 40x50CMA4 Сликање дневна соба Внатрешна wallидна декорација Рамка за слика

1 Плексиглас со висока транспарентност, тешка и отпорна на капки, плоча на ниво на Е1, безбеден и еколошки

DEN 1.33

ЦУКЕЕЛИГ Гумен Чистење На Домаќинствата Чистење На Огледало Во Бања Со Силиконски Држач За Сечила Кука Автомобил Стакло Гумен Прозорец Стакло

Флексибилното, но издржливо силиконско сечило лесно ги отстранува ѓубрињата од сапун, капките вода и би

DEN 406.40

Унисурс 1500 Јасно Пвц Вшмукување/Празнење Црево Собранието, 4 Алуминиум Камери И Жлебот Врска, 29.8 Hg Вакуум Рејтинг 50 PSI Максимален Притисок,

Тешки пвц вшмукување црево собранието Доаѓа со алуминиум Камлок Ц / Е Јасен пвц со цврста бела пвц спира�

DEN 0.33

Професионална оценка лавалиер лапел микрофон за Alcatel 1V компатибилен со iPhone телефон или блогирање на фотоапарати во блогирање ASMR

2022 година ја надгради новата целосно изолирана жица на микрофон за професионално одделение Лавалиер га

DEN 1.33

ГЕРОТКР 2 парчиња,Јога Крпа, Крпи За Вежбање, Крпи За Вежбање За Теретана, Пешкир За Пот, Карирана Шема Со Бели Црвени Пруги

❥ Материјал За Јога Пешкир : Суперфини Влакна Материјалот е Сигурен ❥ Теретана Крпи Карактеристики : Ме

DEN 1.33

ВЕЕМОН таблета држач за држачи за таблети за таблети, држач за стоење на мобилни телефони, држач за десктоп, држач за таблети, мобилен

Со овој држач за телефон, можете да емитувате во живо, да следите ТВ емисии и да гледате филмови без да го

DEN 1.67

Дизајн на главни случаи официјално лиценцирана Iron Maiden The Book of Souls албумот опфаќа мек гел кутија компатибилен со Motorola Moto G50

Дизајн на главни случаи официјално лиценциран производ за железо девојче Стилска, отпорна на гребење, п

DEN 319.20

ZFW метла и сет на прашина, долга ракувана исправена прашина со долга рачка комбинација на метла е погодна за лоби канцеларија семејна соба

Материјали со висок квалитет : дното и интерфејсот на прашината и метла се изработени од трајна пластик�

DEN 2.33