• Обновено
AccDuer завртка сет 10 парчиња 304 шестоаголни шрафови од не'рѓосувачки челик, рамна завртка за завртки за завртки за завртки за завртки

AccDuer завртка сет 10 парчиња 304 шестоаголни шрафови од не'рѓосувачки челик, рамна завртка за завртки за завртки за завртки за завртки

DEN 1.33

Залиха
Во магацинот.

Висок квалитет : Овие завртки се изработени од не'рѓосувачки челик и имаат една од највисоките форми на, што го прави да трае подолго од другите хардвер на пазарот денес Направено од оптимизирани материјали, силни и издржливи, ефикасно спречуваат и 'рѓа. Обезбедете точна и сигурна контрола на погонот, со одлични перформанси и екстремно висока отпорност на повлекување. Дизајн на длабока нишка : Со дизајн на длабока конец, има добра сила за фиксирање во различни материјали, не е лесно да се олупи, безбедно и цврсто. Специјален третман под главата и обезбедува мазна и мазна завршница, исто така спречува пукање и оштетување на материјалот. Висок квалитет : Овие завртки се изработени од не'рѓосувачки челик и имаат една од највисоките форми на, што го прави да трае подолго од другите хардвер на пазарот денес. Направено од оптимизирани материјали, силни и издржливи, ефикасно спречуваат и 'рѓа. Обезбедете точна и сигурна контрола на погонот, со одлични перформанси и екстремно висока отпорност на повлекување. Дизајн на длабока нишка : Со дизајн на длабока конец, има добра сила за фиксирање во различни материјали, не е лесно да се олупи, безбедно и цврсто. Специјален третман под главата и обезбедува мазна и мазна завршница, исто така спречува пукање и оштетување на материјалот. Мулти-намена : Овој сет на завртки може да се користи за најразлични проекти за обработка на дрво. Може да ги користите во дрво или сув wallид, кој може да работи многу добро.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Беттомшин тапацир за нокти за нокти 0,43 глава диа железо гроздобер стил метал тркалезен палецот притисок 0,63 висина за декорација на мебел

【Големина】 Вкупна висина : 16мм / 0,63 "; дијаметар на главата : 11мм / 0,43"; Висина на капачето : 3,6мм / 0,14 " 【Ма�

DEN 1.33

M10 Allen завртки 304 Не'рѓосувачки челик сет поставени завртки на шестоаголни приклучоци без нокти без глава затегнати нокти

Големина : M10x50mm (3 парчиња) Број на модел : TYBGV6 C5 T5 N6 F6 B46 BY Материјал : Не'рѓосувачки челик Стил на глава : Ни�

DEN 1.33

СОГУДИО завртки и ореви бакарни хексадецимални ореви, месинг орев, месинг хексадецимален орев, M2M2.5M3M4M5M6M8M10M12-M30-M102PCS навртка

Висококвалитетен материјал : шалтерски завртки и ореви направени од 304 не'рѓосувачки челик, здрав и изд

DEN 752.64

1 парче половина заб 304 не'рѓосувачки челик Fisheye завртка и кревање на прстен Комбо комплет 18x150mm за сврзувачки елементи итн.

✅material : Направено од 304 не'рѓосувачки челик, отпорен на корозија, отпорен на 'рѓа, голема јачина, без дефо�

DEN 0.67

480pcs 304 Не'рѓосувачки челик вкрстена тркалезна глава намоќна машина за коса, завртка завртка завртка за завртки за завртки

Боја : 480 парчиња Материјал : Не'рѓосувачки челик Снабдување со DIY : обработка на дрво Сертификација : Ништ

DEN 566.40

45 компјутери цинк-обложени со цинк-позлатени со хексадецимален лим за влечење метални метални шрафчиња со завртки за завртки за завртки за

Боја : Сребрена Е прилагодено : да Пакет : Под 50 парчиња Материјал : Јаглероден челик Стил на глава : Хекс...

DEN 1505.60

Група за завртки за завртки на сизивоја, најлонска завртка бела пластична тркалезна завртка пластична крст најлонска тава завртка

304 материјал од не'рѓосувачки челик, не 'рѓа, анти мустаст, анти оксидација, голема цврстина нема загадув

DEN 1257.60

Завртки 5 парчиња 4-40 Ален завртки Полукруларна глава Внатрешна шестоаголна завртка за завртки Механичко завртки 10,9 Класа јаглероден

Должина : 5 / 8 " DIY материјали : Метал Пработеност Стил на погон : хексадецимален приклучок Завртка Тип : Ма�

DEN 1.33

Завртки 600 парчиња/лот M2.510 2,5мм челик со антички месинг дрвена накит кутија метал самостојно прислушување завртки за завртки за завртки

Е прилагодено : да Снабдувања на DIY : Метал Број на модел : M2 Материјал : челик со златно MOQ : 600 парчиња Е при

DEN 2.33

1 парчиња M16*180мм Надворешна шестоаголна завртка за завртка за завртки за завртки за завртки за завртки за завртки за завртки од 4,8 одделение

Број на модел : SE78 T871 T08 RT Снабдување со DIY : обработка на дрво Сертификација : Ништо Потекло : Кина на копно

DEN 916.64

M5 M6 M8 големина Филипс тркалезен заптивка за миење садови за миење садови, завртки за завртки за завртки за завртки за завртки

Боја : 30 парчиња, дијаметар на конец : М5, должина : 18мм Материјал : Не'рѓосувачки челик Е прилагодено : да...

DEN 2.67

PZRT 8 поставува M6X15 завртка-в-тип на хексадецимален погон навојни вметнете ореви и m6x25 никел обложена обратна нишка вдлабнатина завртки рамни

Вметнувањето навртки се изработени од висококвалитетен јаглероден челик, третман на отпорност на коро�

DEN 139.04