• Обновено
Сенки на снопови од Бримстон

Сенки на снопови од Бримстон

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

Овој пакет содржи осум експанзии на Hero Pack за сенките на играта Brimstone Една од основните игри е потребно да се игра и не е вклучена. Секое херојско пакување содржи машки и женски минијатури во пластика со високи детали, две пластични бази од 30 мм, двостран лист за херојски ликови, правила, табела за надградба, почетни картички за надградба, почетна опрема и палуба за мисија. Бројките обезбедени непрекинати и необоени. Сирачето е нова класа на херој што може да се додаде во вашите игри на сенки на Бримстон. Таа е брза и агилна, стрелајќи се меѓу непријателите и постојано во движење. Проспекторот е силен близок борбен борец и може да апсорбира голема штета пред да биде. Тој исто така е најдобар за собирање злато и темен камен, бидејќи неговите способности му овозможуваат да заработи двојно повеќе од износот што се наоѓа во повеќето прилики. Најголемото средство на каубојскиот е неговото потенцијално бескрајно снабдување со грип; Да не ја спомнувам можноста да ги јадат своите противници со ласо, држејќи ги врзани и под контрола. Коцкарот е господар на манипулирање со картички и коцки, користејќи ги неговите трикови за коцкање за да го измами системот или да ја сноси палубата во негова корист. Дрифтерот е ветерански напаѓач, со долгогодишно искуство во борбата против злото каде и да оди. Како и да е опасна магнет, драфтер ретко треба да бара проблеми . темнината секогаш го наоѓа. Frontier Doc е силен карактер за поддршка со способност и ресурси да го задржи херојот позитивен во форма на врвот кога станува збор за рани, повреди и мутации. Племенскиот argаргоно Племен е страшен воин кој е специјализиран за движење и борба со блиски четвртини. Скитниот самурај е силен близок борбен борец и стручен мечувалец, што го прави скоро неспоредлив и во напад и одбрана. Вклучува две копчиња за грб на черепот и вкрстените коски. Овој пакет содржи осум експанзии на Hero Pack за сенките на играта Brimstone. Една од основните игри е потребно да се игра и не е вклучена. Секое херојско пакување содржи машки и женски минијатури во пластика со високи детали, две пластични бази од 30 мм, двостран лист за херојски ликови, правила, табела за надградба, почетни картички за надградба, почетна опрема и палуба за мисија. Бројките обезбедени непрекинати и необоени. Сирачето е нова класа на херој што може да се додаде во вашите игри на сенки на Бримстон.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Х-DREE 50мм Дијаметар На Сечење Дијамант Обложена Стаклена Плочка Дупчалка Видов 2 парчиња (50мм Дијаметро де корте Дијамант рекубиерто Азулехо

Дијаметар на сечење : 50мм / 2"; Име На Производот : Стаклена Дупка Материјал : Метал, Дијамантски Честички; �

DEN 2.33

Guerotkr 4 компјутери, рачки на кабинетот на правоаголник, копчињата за кабинети, влечења во кабинетот, копчињата за ормани и

❥ Кабинетот се справува со материјал : АБС, стакло Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на

DEN 3.33

Електронски Организатор Мала Торба За Организатор На Кабел За Патување За Хард Дискови, Кабли, Полнач, УСБ, СД Картичка, Сончогледово

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

DEN 335.84

Приклучок со рамен капаче за капакот на главата, DIN 7991, M8-1.25 x 40мм, не'рѓосувачки челик A2-70, хексадециран груб нишка, M8 шестоаголен

Тема : Груба / целосна нишка / A270 / Препорачан клуч за клуч на Hex Socket Allen : 5 Слично во дизајнот со завртка�

DEN 3.00

Воздухопловни сили УСАФ Црвен коњ Бејзбол капа Мажи камионџија капа што може да се мие прилагодлива жена капа на хип-хоп

100% полиестер Бејзбол капа е 100% измиен памук направен, гроздобер стил на измиен, еколошки боење без ирита

DEN 3.00

Абсорбента на крпи за памук со памук со памук, Брзо суво лице за рака за коса за возрасни кујнски чистење сад за чистење кујна за чистење

Меките, неабразивни микрофиберкрпи нема да гребеат бои, палта или други површини Чистете со или без сре�

DEN 2.00

Huanuo Monitor Stand Riser, прилагодлив држач за лаптоп, поставен монитор за прилагодување на висината за лаптопи, компјутери, печатари,

Ергономско работно решение : Ергономската висина на овој штанд за монитор ви овозможува да го подигнете

DEN 3.33

Преносни климатизери на вентилаторот Лилианг- вентилатор за климатизација, вентилатор за климатик со 3-брзински, 4 на 1 личен

◆? Преносен вентилатор за климатик : Овој мал вентилатор за ладење на десктоп, усвојува оптимизиран и на

DEN 1462.56

Женски кратко здолниште бронзинг секвенцин леопард печати мени каросекско здолниште со висока половината секси здолниште опремено

100% велур Затворање на патент Здолништа за жени, тениско здолниште, здолниште, здолништа со здолништа за

DEN 0.33

Организатор На Биро За канцелариски Материјали Кади со 6 Прегради + 1 Лизгачка Фиока, Основни Работи За Собирање Додатоци За Биро, Организатор

●Поедноставувачи На работниот простор ● комплетот организатори на бирото комбинира елеганција со изд

DEN 1.33

UV LED светло, мала рачна УВ -ламба УВ -светлина за гел нокти 5V USB влез УВ ламба светло за лекување на светло со тела и ламба за нокти

Карактеристики : Осветлување со двојно светло 180 ° За брзо сушење на мобилниот дизајн е особено погоден �

DEN 2.00

Случај за складирање RHCOM компатибилен со печатачот со етикета Niimbot D11, со торба за мрежи за чување додатоци како што се етикети.

Тешко носење кутија компатибилен со печатачот со етикета Niimbot D11 Направена од висококвалитетна тврда ЕВ

DEN 159.84

Заштитник на коаксијален пренапони SDI - Сигурен и лесен за инсталирање на решенија за молња и напонски напори - компатибилен со повеќе

Сигурна заштита на наплив : Заштитникот на коаксијалниот наплив на SDI нуди сигурна заштита од минливи на

DEN 784.00