• Обновено
АЛРЕМО ХУАНГКСИНГ - клуч за воздушен пат, 90psi со висок интензитет на работа Пневматски ретче, 160 250rpm за производство на бродоградба на машини

АЛРЕМО ХУАНГКСИНГ - клуч за воздушен пат, 90psi со висок интензитет на работа Пневматски ретче, 160 250rpm за производство на бродоградба

DEN 737.60

Залиха
Во магацинот.

Лесен и компактен, лесен за работа без замор, погоден за долгорочни операции Пневматски клуч за рачка, компресиран воздух како моќност, заштеда на енергија и еколошки. Се користи за замена на рачниот шрафцигер за прицврстување и отстранување на завртки, завртки, ореви, итн. Во тесни простори. Широк спектар на апликации, погоден за бродоградба, производство на машини и автомобилска индустрија. Мала потрошувачка на воздух, голема торзија, висок интензитет на работа, WHCIH е практичен и стабилен за употреба. Мала потрошувачка на воздух, голема торзија, висок интензитет на работа, WHCIH е практичен и стабилен за употреба. Лесен и компактен, лесен за работа без замор, погоден за долги операции на 憈 憈 erm. Се користи за замена на рачниот шрафцигер за прицврстување и отстранување на завртки, завртки, ореви, итн. Во тесни простори. Широк спектар на апликации, погоден за бродоградба, производство на машини и автомобилска индустрија. Спецификација : СОСТОЈБА : 100% бренд Newуитим Тип : Пневматски клучматеријал : леано алуминиум + легура : како слика прикажана должина : приближно. 20см/7,9индиаметар : Прибл.4inoptional квадратна глава Големина : 1/4 инчи, 3/8 инчи, 1/2 инхторки : 25 65 N ·; mspeed : 160 250rpmair Потрошувачка : 4 CFMworking Presuress : 90psiinlet интерфејс (јапонски стил) : 1/4 инчен список на список : Прирачник за структура од 1 x пневматски клуч1 x.

Основни карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Pneumatic Wrench
Material:
Cast Aluminum + Alloy
Color:
As picture shown
Length:
Approx. 20cm/7.9in
Diameter:
Approx. 3.5cm/1.4in
Optional Square Head Size:
1/4 Inch, 3/8 Inch, 1/2 Inch
Torque:
25 65N·;M
Speed:
160 250rpm
Air Consumption:
4cfm
Working Pressure:
90psi
Inlet Interface (Japanese Style):
1/4 Inch
Package List:
1 x Pneumatic Wrench:
1 x Structure Manual :

Најдобри понуди

Стрес топки туркаат меурчиња за стискање топки со играчки играчки поп декомпресија играчки стрес олеснување за деца и возрасни (виолетова)

【Безбеден материјал】 Дијаметар на топката за стискање : 2,75 инчи / 7 см Користејќи здрав силиконски мате�

DEN 111.84

М6 - 1,0 Х 130мм, ДИН 603 / ИСО 8677, Метрички, Завртки За Превоз, Тркалезна Глава, Квадратен Врат, Целосна Нишка, А2 Нерѓосувачки Челик

Исто така познат како тренер завртки, обично се користат за прицврстување на метал на дрво Квадратниот �

DEN 3819.20

Богатствата НА каролина Bb7437mp Зајаче Зајак Акварел Глувчето Рампа, Топла Рампа или Тривета, За Домашна Канцеларија Игри Работни

Мултифункционален ДизајнПодлогата За Глувци На Каролина работи не само како ефикасна подлога за глувц�

DEN 566.40

Телефон Футрола Кожа Телефон Футроли Случај Појас Јамка Торбичка Половината Пакет Компатибилен Со Samsung Galaxy S10 Lite, s20+, s20 Ултра,

Материјал : машката футрола за мобилни телефони е изработена од стп кожа и меки Фланелни Внатрешни Мате�

DEN 3.00

CZDYUF 4 во 1 Дигитален мини компас Термометар Барометар Алтиметар Мултифункционална опрема за отворено за искачување на пешачење

Овој барометар е мултифункционален, со функција на алтиметар, барометар, компас и термометар Мултифунк�

DEN 8549.76

Lrpsj gwdj stand stand, чадор штанд решетката, држач за чадор од мермерна база со влезен пат за влез во просторот за заштеда на простор

☂material : железна рамка, чадор рамка Избор на висококвалитетни материјали, материјали со добра отпорност

DEN 2.67

6 Замена Тип LW Вакуум Кеси со 1 Микро Вакуум Прилог Комплет За Орек Магнезиум Правосмукалка - Компатибилен Со Oreck ИЛИ-1451, Oreck

Почетна Компоненти Бренд Ова Е Почетна Компоненти бренд замена дел, А не оем производ Сите споменувања �

DEN 463.84

Youngc кошула пакет Менс летен моден случај на работа на отворено што не е позиционирање на печатење на вратот со цврста кошула

Менс летни маици со кратки ракави кошули Поло копче надолу по хавајската плажа маичка врвови промоција

DEN 1.33

ВВЕДИК Сиукси и Ранецот За Лаптоп За Патување Банши Мултифункционална Модна Торба Со Голем Капацитет Канцелариски Работнички Чанти За Мажи

Големина на ранец : 17ч* 6,5 w*12лДизајн Со Голем Капацитет.Ранецот Има Главен Џеб, Голем Простор И Вграден Од

DEN 819.52

Ниансин Тешки Тркалца Гумени Вртливи Тркалца, Индустриски Тркала ОД 600 КИЛОГРАМИ, Двојни Лежишта, Отпорни На Абење, За Колички,

● Дизајн на детали : вграден двоен лежиште, мазен и мазен, нема да го гребе подот, плочката, тепихот, опто�

DEN 1.67

Билисин Автомобил Хауба Лента Налепница Камион Кревет Лента Налепница Горила Лице Значка Графика Универзална ВИНИЛ САМ Модифициран Авто Трки

Кул Декорација : Оваа Налепница Со Ленти Може да се залепи на каросеријата и хаубата на автомобилот или �

DEN 190.40

Комплет за орев од XJX Flare | 3-парчиња метрички сопирачки на сопирачките поставени | 9-14 мм | Хром ванадиум челик | 15 ° Офсет крај | Огледало

【Висок квалитет на материјал】 : клучот на орев од арумин од светкав е изработен од челик со хром ванади�

DEN 2.67

Телескопска скала 8,5 метри, повеќенаменска преклопна алуминиумска легура за проширување на легури за домаќинство или работа на отворено РВ

? 8,5 метри материјал за квалитет на скалата : скалата за продолжување од 8,5 стапки е изработена од високо �

DEN 1391.84

Минлија Метална Плоча Држачи Држач Дисплеј Слики Рамка Колекција Држачи Држач За Поставување Уметност На Маса Држач За Прикажување

Изработен е од цврсто железо за издржливост Елегантните полици за прикажување можат да додадат елеганц

DEN 109.76

Doitool галон бокал за бокали за пополнување гаража бела шишиња сапун сад сад за сад туш со галон рака l за празна пумпа пластичен

Течни контејнери за тоалети : Со заптивка и антипрстен, убаво запечатете се додека се врти цврсто Празен

DEN 1.67

Филамент за 3Д печатач од 1,75мм ABS - 2,5 кг - димензионална точност +/- 0,05мм - Филамент за 3D печатење на професионално одделение -

2,5 кг од 1,75мм влакно за печатач ABS 3 D Дијаметарот на филаментот е 1,75мм + / 0,05, овалноста (заобленоста) е во р

DEN 399.84

Богатствата НА каролина BB2590MP Помеѓу Пријателите Граница Коли-Црна И Бела Глувчето Рампа, Топла Рампа или Тривета, За Домашна Канцеларија

Може да се користи Како Подлога За Глувче, Топла Подлога или Тривета Трајно обоени дизајни 7 3 / 4 инчи х 9 1

DEN 2.67

Тервере Полица За Чевли Решетка За Чевли Едноставна Домашна Врата Заштедете Простор Повеќеслоен Едноставен Модерен Кабинет За Чевли Економски

Применливо место : Разноврсен стил за употреба во спалната соба,вашата кујна,канцеларија,гаража,студен�

DEN 761.60

Lyetny Божиќ Божиќ Куче Животно Организатор Кутија За Складирање Кревет Caddy Десктоп Послужавник Промена Клуч Паричник Монета

Микрофибер Кожа Големина : 8х8ин / 20, 5х20, 5см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

DEN 0.67

Тбуобт Козметички Кеси Торби За Шминка За Жени, Мали Торбички За Шминка Патни Торби, Кариран Цртан Филм Розова Прекрасна Шема Девојка

Големина 18, 5х7, 5х13см / 7, 3х3х5, 1ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од ткаенина за с

DEN 2.67

Куќиште за воздушни ознаки, СИЛИКОНСКИ Капак AIRSPO За AirTag Apple 2021 Година, 4 Држач За Пронаоѓач На Кожа AirTag Со Привезок/Прстен

●Компатибилност●Специјално дизајниран За Airtag Bluetooth Tracker (Ослободување 2021) Лесен за инсталирање и отстр

DEN 0.33