• Обновено
Светло Сирена Предупредување Глас Аларм Сирена Сирена Водоотпорен Индустриски Безбедносен Звук И

Светло Сирена Предупредување Глас Аларм Сирена Сирена Водоотпорен Индустриски Безбедносен Звук И

DEN 1.67

Залиха
Во магацинот.

Куќиштето е изработено од материјал од легура на алуминиум, кој е лесен и отпорен на корозија Абажур ЗА компјутерска обвивка со добра јачина на удар, термичка стабилност и сјај. Три вида алармни звуци можат да бидат поставени сами (аларм за пожар, јавна безбедност, звук за спасување). Режимот на двоен аларм на звук + ротација, алармот е опремен со прекинувач за прилагодување на јачината на звукот и гласот. Целокупното ниво на заштита е IP65, кој може да работи нормално во сурови надворешни средини. Спецификација : Состојба : 100% Бренд Новитем Тип : Аларм Хорнопционо Напојување Напон : AC110 V, AC220 VCurrent : 3висок Прашува : звук На Пожар, звук на јавна безбедност, Прилагодување на јачината На звукот за спасување : Поддршка На Температурата На Околината : -30-+75°Cprotection Ниво : IP65 Material : Алуминиумска Легура Школка Пакет Листа : 1 x Звук И Светлина Аларм Horn Note : ве Молиме имајте предвид дека новиот тип и стариот тип на овој производ ќе бидат испратени по случаен избор и бидете сигурни дека нема да ви пречи пред да нарачате.

Основни карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Alarm Horn
Optional Power Supply Voltage:
AC110V, AC220V
Current:
3A
Voice Prompt:
Fire sound, public security sound, rescue sound
Volume Adjustment:
Support
Ambient Temperature:
-30-+75°C
Protection Level:
IP65
Material:
Aluminum Alloy Shell
  :
Package List:
1 x Sound and Light Alarm Horn:
Note:
Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering.:

Најдобри понуди

Кутија со моливи на геерот, торбичка за моливи, кутија за пенкало, торбичка за пенкало, мала торбичка за моливи, проверете го биволот

★ Големина на случајот со молив : 20 ★ Материјал за торбички со моливи : кутијата со моливи е изработена о

DEN 3.33

Боксерска Ракавица Црвена Црна 350 Монети Свинче За Повеќекратна Употреба-Банка | Рачно Насликана Во Европа | Кутија За Подароци | Слатки Пари-Тегла

ИСКЛУЧИВО РАЧНО НАСЛИКАНА единствената работа за нашите свинче банки е тоа што тие се рачно насликани, �

DEN 479.84

Стерлинг заптивка 9000IR3316GR900X12 316L не'рѓосувачки челик заптивка со спирална рана со 316SS внатрешен прстен и флексибилен филер

SSS стил 913 M, 316 L, не'рѓосувачки челик, спирални рани дихтунзи со 316 L Внатрешен прстен од не'рѓосувачки чели

DEN 7283.52

Богатства на Каролина CK2427SN Среќен Божиќ велшки териер за леплива белешка, држач за лепливи ноти за нота, само-стапчиња за белешки, додатоци

Забележете! Богатството на Каролина Леплива белешка е совршен подарок за секого! Овој држач за леплива �

DEN 0.67

Порака за разгледници на државни факти од Флорида од 20 идентични разгледници. Поштенски картички со FL факти и државни симболи.

Овој сет содржи 20 идентични разгледници Големина 4 x 6 инчи (10 х 15 см) Сјајно УВ облога од предната страна з

DEN 175.68

Нов LON0167 100мм мозочен удар се карактеризира со сила 250N Сила Сигурна ефикасност на топката за лифт за лифт Хидрауличен гас пролетен

Содржина на пакет : (издржлив во употреба) 1 x гас пролетен прачка; (најнова технологија) Тежина : 141g; Матер�

DEN 1.00

Besportble 4 парчиња невестински закачалки што не се закачани за свадбени закачалки за закачалки за венчавки за венчавки за

Закачалка за младоженец Нестраничните слотови можат да се вметнат во закачалките за венчаници за да го

DEN 527.84

VXB Бренд Јапонија MBB - 40c 6mm до 1/2 инчен Мев-Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 1/2 Инчен Должина Спојување: 51 Спојување

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 6мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 1 / 2 инчи Должина На Спојување : 51...

DEN 5112.32

Јиксин Водоотпорен Автомобил Покрива За 2002-2021 Мини Купер/Купер С Автомобил Опфаќа 190t Покрива Клиент Одговара Водоотпорен

€УНИВЕРЗАЛНО ВКЛОПУВАЊЕ JIXIN ЗА 20022021 Mini Cooper / Cooper S Car Cover (Ако мислите дека вашиот модел е близу 20022021 Mini Cooper

DEN 1119.84

Уонгфи Тиква Ноќта На Вештерките Мека Кадифен Перница Кукла Кадифен Играчка Каваи Симулација Смешни Тиква Украс Момче Девојка Подарок

Материјал : мек кадифен Големина : 18 / 40 / 50 / 60 / 70см Боја : како шоу Одлично за декорација на домашно биро, д�

DEN 0.67

Дизајнирајте Собирање Фонтани Пенкала Го Прави Животот Комплетен, 22оз Пиво Штајн Керамички Танкард Кригла Со Рачка За Замрзнувач, Подароци

КЕРАМИЧКО ПИВО ШТАЈН : оваа пивска штајн е изработена од бела керамика со златна облога и Драчка Таа е бе

DEN 595.20

ANYUFEI Плакарот Закачалка За Облека 3 парчиња Ветроупорен Надворешен Алишта Закачалка За Перење Јаже За Сушење со 12 Клипови Закачалки

Нема повеќе неуредна облека во вашиот плакар! Може да ви помогне да го максимизирате просторот на плака�

DEN 1.33

5 ПАРЧИЊА Универзален Сплитер За Компактен Жичен Конектор Брз Електричен Спој На Кабел Терминален Блок за 28-12вг Мали Конектори За

Конектори / РФ Конектори Конектори / РФ Конектори Конектори / РФ Конектори Опис На Производот : Универ

DEN 939.84

Xucus Нови 10 парчиња 3 Дијамант Флексибилни влажни вложи за полирање абразивни алатки додатоци за мелење диск + 1pc подлога за поддршка за

Грит : 3000, боја : подлога за поддршка на М10 Направено од високо квалитетен дијамантски прав импрегнирана

DEN 1116.80

Електронски Организатор Случај За Патување, Торба За Шминка, Организатор На Патни Кабли, Торба За Организатор На Кабли,Беспрекорна

● Големина На Организаторот на полначот : 15х24х8 см / 5, 9х9, 44х3, 14 инчи ● Материјал За Организатор на патува

DEN 2.33