• Обновено
IndianArtvilla 2.0 x 7,5 челик бакар пржени тава тава 1000 ml - пржење готвење садови за сервирање дома хотел ресторан за садови кујна и јадење

IndianArtvilla 2.0 x 7,5 челик бакар пржени тава тава 1000 ml - пржење готвење садови за сервирање дома хотел ресторан за садови кујна

DEN 1264.00

Залиха
Во магацинот.

Челичен бакар за пржење тава бр2 со месинг рачка, материјал : челик и бакар, боја : сребро и кафеава, тежина : 440 грам, волумен : 700, висина : 1,5 '' инч, ширина : 6,2 '' инч, должина : -10,5 Inch. Елегантен и атрактивен дизајн- има елегантен изглед и привлечен дизајн што го прави совршен за употреба во хотели домашни ресторани. Може да се користи и како подарок за мажи и за жени. Дојдете со цврсти рачки што го прават одличен избор за сервирање. Тавата е изработена од бакар и не'рѓосувачки челик, тие се издржливи и лесни за одржување. Производите од метални производи од Индијартвила се занаетчиски изработени и рачно изработени. Тие се направени од квалификувани занаетчии во Индија. Инструкции за чистење : - Исчистете го вашиот бакар со рака и избегнувајте машина за миење садови. Користете прашок од Питамбри за да ги исчистите прибор за бакар и да избришете со мека памучна крпа. Челичен бакар за пржење тава бр.2 со месинг рачка, материјал : челик и бакар, боја : сребро и кафеава, тежина : 440 грам, волумен : 700, висина : 1,5 '' инч, ширина : 6,2 '' инч, должина : -10,5 Inch. Елегантен и атрактивен дизајн- има елегантен изглед и привлечен дизајн што го прави совршен за употреба во хотели домашни ресторани. Може да се користи и како подарок за мажи и за жени. Дојдете со цврсти рачки што го прават одличен избор за сервирање. Тавата е изработена од бакар и не'рѓосувачки челик, тие се издржливи и лесни за одржување. Производите од метални производи од Индијартвила се занаетчиски изработени и рачно изработени. Тие се направени од квалификувани занаетчии во Индија. Инструкции за чистење : - Исчистете го вашиот бакар со рака и избегнувајте машина за миење садови. Користете прашок од Питамбри за да ги исчистите прибор за бакар и да избришете со мека памучна крпа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

2-пакет, 7,9 инчи за силиконски облоги на воздухот, повторно користење на силиконски корпа за преклопување на воздухот, додатоци за

Менувач на игри : 2 пакувања на силиконски садови за пржење на воздухот, повеќе издржливи од пергамент за

DEN 63.84

DesignSify Иден професионален терапевт, чаша од сребро патување 14oz Изолиран од не'рѓосувачки челик, подароци за роденденски

Tumbler од не'рѓосувачки челик : Оваа кригла од 14 мл е направена од не'рѓосувачки челик за издржливост и пома

DEN 1524.80

Gxvuis медицинска сестра животна платно торба за жени естетско виножито за еднократно намирници за купување торба РН медицински сестри медицински

100 % памук, платно Поставена памучна обвивка Само миење на рацете Торба за шопинг за време на трајно плат�

DEN 79.84

Вакуум од не'рѓосувачки челик изолирана кригла, црна буква азбука за печатење на вода за топли и ладни пијалоци деца возрасни 17 мл

✔ [Одржување на температурата] Оваа изолирана кригла од не'рѓосувачки челик може да ја задржи температ�

DEN 1.33

Стенд за решетката за сушење, организатор за складирање на садови за вечера, држач за држач за тенџере, мултифункционално бор дрво за

[Лесно за инсталирање] Неискрена, оваа дрвена решетка за прибор за јадење има повеќе делови, а секоја реш

DEN 129.44

Чаша за радост за помош и шише за сушење шише, погодни за Тумблер, кригла, изолирана чаша, чаша за вино и повеќе, 304 не'рѓосувачки челик

1Сеф и стабилно, решетката за сушење шише е изработено од не'рѓосувачки челик од одделение за храна 304, ле

DEN 1.00

Домашен џин пласмамат сет од 4 заштитни површински топлински топлински и дамки, душеци за вечера, избришан храна одделение за одделение,

Заштитете ги површините од гребнатини и трошки : вечера без грижа; Издржливи и еднократно ткаени пласма�

DEN 0.67

Maro Megastore 16,3 инчи x 10,4 инчи издолжена хромирана огледало сребрена послужавник за сервирање Стилски дизајн цветни врежани

Пакет од 5 елегантни ленти за сервирање, надворешна димензија : 16,3 инчи x 10,4 инчи x 1,3 инчи, во димензија : 14,

DEN 1423.84

Полици за складирање на ZSQAI Мала куќа за кујнски кујни countertop двослоен зачини за складирање на решетки за складирање на решетки

Полицата вклучува вкупно три слоја, со должина, ширина и висина од 31 см, 16,7 см и 38 см, соодветно Мултисцен�

DEN 0.67

Јас не спијам - само ги потпирам очите - Смешна кригла - Смешен подарок - Подарок за тато - идеја за подароци за кафе за кафе - смешна кригла

Висококвалитетна кригла го прави совршен подарок за секого Печатено само на чаши со највисок квалитет �

DEN 143.84

Белиот повеќе намена дрвена плоча решетка за дрвени држачи за држач за држач за капакот на капакот на капакот на капакот

100% сосема нов и висок квалитет Може да се користи како решетка за чинија или држач за капакот на тенџере

DEN 127.84

Екстрактор на сок со 2 -брзински режими - Машина за сокови од ладен печат - Тивка мотор и обратна функција - Лесно за чистење на бавен

【2брзински надграден спирален систем и поголем принос на сок】Бавниот сок со бавно мастика од 150 W, бавен

DEN 2.67

[Величество] Црвениот Јиксинг Зиша Клеј Рачно изработен Кунгфу Гаиван 100мл Кинески виолетова глина чајник Јиксинг Гаиван Кина Изработена

Тип на пијалоци : Чаши и чинии Материјал : Зиша Клеј Функција : Подготвен, еколошки Име на бренд : Она Спец�

DEN 1550.40

Гарда за мијалник за мијалник за бања - аха домашна облека зад мијалникот за мијалник 3 дупки, бања за мијалник за мијалник 3

Нема повеќе бришење по секое миење : ставете ја матката за тапа околу основата на тапа Мат со тапа ќе ги а

DEN 2.00

Дизајнирајте ја Кристин мајката Херој Легендата, бела патувачка кригла 14oz не'рѓосувачки челик изолиран Тумблер, подароци за роденденски

Tumbler од не'рѓосувачки челик : Оваа кригла од 14 мл е направена од не'рѓосувачки челик за издржливост и пома

DEN 3.33

XJPB професионални ножици за сечење коса Постави ножици за сечење и опаѓање на ножици Змеј Доаѓа со скапоцени камења 6.0inch

Премиум квалитет : Овие специјализирани висококвалитетни јапонски не'рѓосувачки челични ножици за сеч�

DEN 1472.00

Кичвое тркалезна торта тава керамички делителни садови за храна, јапонски поделен сервис за сервирање со плоча од 3 делот закуска плоча суво

Керамички делителски јадења оддел за храна, јапонски поделен послужавник со послужавник 3 делот закуск�

DEN 0.33

Непур корејска Храна Рамен Котел Тенџере, Тенџере , Тенџере За Кампување - Рамјун Чапагети Шпорет за Готвење, Супа, Кари, Тестенини, Чорба И

€Непуре Корејски Рамен Тенџере Q : Рамен Котел Тенџере е многу иновативна комбинација на котел и тенџер�

DEN 3.33