• Обновено
Мали чисти поли патент торби 100 парчиња 1,5 x 2 Пластични торби што може да се вратат 2 мил

Мали чисти поли патент торби 100 парчиња 1,5 x 2 Пластични торби што може да се вратат 2 мил

DEN 2.67

Залиха
Во магацинот.

Повторувачки пластични кеси за складирање, 100 парчиња, 1,5 x 2 ", дебелина од 2 милји, исполнете ја вашата дневна употреба за организирање и складирање на мали предмети Материјал (LDPE), ве молиме слободно користете. Повторувачкиот заптивка ќе остане затворен цврсто, избегнувајте истекување или губење на предметот, погодно за носење со вас. Овие пластични кеси за складирање се лесни за отворање и затворање со инстант и безбеден патент за заптивка, може да се користи повторно за неколку пати. Лесно се организира и складирајте накит, прстени, обетки, копчиња, монети, семе, завртки, завртки и други мали делови. Спецификација : Материјал : Полиелна големина : 1,5 x 2 '' Дебелина : 2mils Боја : Јасна количина : вкупно 100 ± 5 парчиња (брои вкупно (брои вкупно (сметано Со машини, не рачно еден по еден) Карактеристики : Пластичните поли торби со заклучување на патент обезбедуваат голема заштита и складирање. Идеално за пакување монети, семиња, компоненти, бонбони, добра за печење, печени третмани, колачиња, занаети, мониста, накит, прстени, обетки, копчиња, хартиени клипови, материјали за шиење и други мали делови. Пакет вклучуваат : 100 x чисти пластични кеси 1,5 x 2 ''.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Дувинд Нови Надградба 18 Пакет Рн Метар Калибрација Пакети 6.86/4.00/9.18 Прецизно И Лесно Го Калибрираше Вашиот рн Метар/Пенкало/Тестер, Раствор

Лесен за употреба : Измешајте го пуферот во прав СО дестилирана вода ОД 250 МЛ, ставете го рн мерачот во ра�

DEN 2.33

Аексит хсс 1/2 Држач За Алат Директно Тркалезна Дупчалка За Дупчење 18,5 мм Диа Пресврт Дупчалка Алатка За Дупчење Црн Модел: 86ас173ко470

Нето Тежина : 180гр; Должина На Флејта : 78мм / 3 Вкупна Должина : 147мм / 5,8"; Дијаметар на дупчалка : 13мм / 1 / 2"; Им

DEN 0.67

Тбмпој Машки Лесни Панталони За Пешачење 5 Џебови Со Патент Се Протегаат Брзо Сув Товар Риболов Панталони Работа На Отворено Кампување

88% Најлон, 12% Спандекс Затворање на бравата Машки Пешачки Панталони За Пешачење : лесната, лесно чиста и б

DEN 479.84

ДУБА USB Полнење Вентилатор Електричен Тивок Шминка Огледало USB Полнење ВЕНТИЛАТОР Мини Вентилатор Преклопен Вентилатор За Дома

Прилагодлива 3 брзина со блескава атмосферска светлина; контрола на брзината на копчето; рачна работа Б

DEN 724.80

Американско знаме за велосипед со нечистотија печатена маска за очи за очи меко слепило око со прилагодлива лента за ноќни очила за очила

полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна маска за очи за спиење е изработена од по�

DEN 206.24

Х-DREE M18 Јаглероден Челик Цинк Обложени Рамни Влошки За Миење Дихтунзи Растојание сребрен тон 6 парчиња (m18 Ацеро ал карбоно Ревестидо Де цинк

Име на производот : Рамен Мијалник; Содржина На Пакетот : 6 парчиња х Рамен Мијалник Главна Боја : Сребрен

DEN 1.67

Bettomshin 200pcs тркалезна рамна глава навртка 0,47 x 0,24 алуминиумска тркалезна рамна рамна глава на метална метална столче Полу-тубуларен

【Димензија на производот】 Должина : 12мм / 0,47 “; надворешен дијаметар : 6мм / 0,24 【Премиум и издржлив матер

DEN 223.84

Градиент Сина Стакло Стомна Со Капак И Излив, За Лимонадер/Пијалок/Ладен Чај/Кафе Стакло Вода Стомна, Задебелени Големи Стакло Стомна,

ЦВРСТ и ИЗДРЖЛИВ : Стаклен Стомна Изработен од Високо Боросиликатно Стакло, Со Цврста Површина, Отпорен

DEN 3.33

Sewacc гроздобер смола Рамка за слика: 2 парчиња античка фото смола рамка мини смола накит приказ рамка Фотографија Фото рамка DIY мала

Оваа рамка за украси има широк спектар на употреба, не само за реквизити за фотографии, туку и за украси �

DEN 174.24

Компактна безбедносна камера на Qerer, мечка паметна камера, скриени фотоапарати 360 ° панорамски поглед. Системите за домашна безбедност се погодни

[HD 1080 P Wi Fi Spy Camera] поддржува резолуција од 1080p Camcorder на мечката запишува одлично видео во 1920 година * 1080p HD с�

DEN 928.16

Игра за туширање за бајки, цветни предвидувања за бебиња и картички за совети, игри со родови, игри за забави за бебиња и активности,

1 Дизајн : Печатено во живописни бои за да се спречи мавта со мастило, совршени детали за да ви донесе заб�

DEN 174.08

Зајакнувач На Зглобот ВАДСБО, Зајакнувач на Зафат, Тренер За Зајакнување на Подлактицата од 35~50 фунти, Комплет За Вежбање За

Клуч за рачен зглоб тренер за рачен зглоб зафат машка професионална пракса рака мала рака зглоб експлоз

DEN 1462.40

Огледало за шминка во боја Дуба со LED светло прилагодување на паметното осветлување огледало за огледало на допир на екран на допир

Откријте ја вашата убавина, а деликатната шминка веднаш се открива Отфрлете ги мртвите места за шминка �

DEN 4336.16