• Обновено
Адаптер за монтирање на ладни чевли NITZE за DSLR камера за камера стабилизатор на кафез за монтирање на микрофон монитор LED светла

Адаптер за монтирање на ладни чевли NITZE за DSLR камера за камера стабилизатор на кафез за монтирање на микрофон монитор LED светла

DEN 896.00

Залиха
Во магацинот.

Адаптерот за ладни чевли NITZE N40 E може да се монтира на сите уреди со дупки со навој 1/4 ”-20, како што се кафез на камера, стабилизатор на DSLR, итн Изработено е од алуминиумска легура со лесна и стабилност. Добар дополнителен додаток за монито на полето за монтирање, микрофон со пушка, LED осветлување, итн., Адаптерот за ладни чевли NITZE N40 E може да се монтира на сите уреди со дупки со навој 1/4 ”-20, како што се кафез на камера, стабилизатор на DSLR, итн. Изработено е од алуминиумска легура со лесна и стабилност. Добар дополнителен додаток за монито на полето за монтирање, микрофон со пушка, LED осветлување, итн., Материјал : Алуминиум легура Тежина на производот : 23 g Големина на производот : 30 x 25 x 42 mm Тежина на пакет : 44 g Големина на пакет : 85 x 65 x 40 mm Пакет Вклучен : 1 x N40 E адаптер за ладен чевли 1 x хексадецимален спан.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Дигитален Микроскоп волфронт со 5 инчен Дисплеј Со Голем Екран Прилагодлив Држач AD205 200X DC 5v Мегапиксели Соединение, Микроскоп

♔Список на пакети : 12 x Избор; 3 x Пластичен лист; 1 x Микроскоп; 1 x Линија За Поврзување; 1 x Фаза; 1 x далечинск

DEN 1.00

Braveshine Црна Златна Фолија Раб Завеса Позадина - 2 Пакет 3.2 x 8.2 стапки Метални Лажен Фото Кабина Стримери Завеси За Роденден

32 стапки Метални Раб Завеса Тие се доволно долги и соодветни за различни настани Исто така, овозможете с

DEN 0.67

Кујнски Полтер сет од 2, ул. Денот на Патрик Зелен камион Шамрок Летс Гроздобер дрвен табла за тенџере за тенџере топлински доказ

Висококвалитетен материјал : држачите на тенџере се изработени од микрофибер двослојна топлотна изола�

DEN 1302.40

CC Home Eid Mubarak Party Тематски партиски материјали Пакет за еднократна употреба Рамадан Еид ал-Фитр Партија за украси Партија Пакет-

Partings Party Party Eid Mubarak Serves Serves 16】 Симпатична прибор за јадење може да смести 16 гости, пакетот вклучува плочи

DEN 367.84

РОТАРСКИ АЛАТСКИ РАБОТНИ ГЛАВИ 4 100мм 80-2000 Дијамант обложено рамен лапидарско полирање на лапидарско полирање за мелење

Силен и издржлив материјал со висока цврстина, добра отпорност на абење, униформа големина на честички,

DEN 1.33

Медлајн Ултразорби Напредни Премиум Подлоги За Еднократна Употреба, 30 х 36, 70 Брои, Супер Абсорбента Подлога За Кревет

Помага во спречување на распаѓање на кожата кај пациенти или жители со повторени или продолжени потреб�

DEN 1081.60

Humanscale M8 прилагодлива артикулаторна компјутерска рака на компјутер - прицврстувач на две парчиња на монтирање со основа - сребро со

Нов Genunie Humanscale M8 Monitor Комплет за рака Сместува буквално секој монитор кој се движи од 8 40 фунти Криви мон�

DEN 3.33

Edенски женски пакистански индиски Камеез Дупатта зашиени етнички костум - Подготвени за носење Курти и Дупати - 2 парчиња

• Womenените подготвени да го салвар Камез од Едеробер се софистицирани и доаѓа во виолетова боја Фустано

DEN 1124.80

Држач ЗА Нож ОД НЕРЃОСУВАЧКИ Челик ОД СЛАМА - Кујнски Материјали Држач За Нож Држач За Складирање Решетка за Складирање на Ѕид

Висечки држач за нож од типот на картичката на кабинетот, без дупки и без простор Картичка одбор дизајн,

DEN 1284.80

20 ПАРЧИЊА Замена На Плочата На Вентилот Во Форма На Буквата У За Компресор За Воздух, Делови За Замена На Компресорот За Воздух

Плочата на вентилот е изработена од метален материјал Пакет од 20 парчиња, подобро ќе ги задоволи вашите

DEN 2.00

Ковибрант перничето за тркалање столче 20-27 инчи прилагодлива вртење столче со тркала и одмор на нозе за домашна канцеларија за канцеларија

Екстра големо седиште : Покриените тркала со дијаметар од 15 инчи лесно се движат над дрво и плочка; Хром �

DEN 1264.00

FYY над Куките На Вратата, 4 Пакети Закачалки За Врати Куки Со Гума Спречуваат Гребнатини Тешки Куки За Организатори За Дневна Соба, Бања,

Тежок метал, издржлив и отпорен на ' рѓа Мека гума, нелизгање и заштита на вратите или облеката од нула...

DEN 0.67

GE PRO 3-OUTLET Енергетска лента со заштита од пренапони, лента за напојување од 15 стапки и GE 3-Outlet, кабел за продолжување од 12 стапки, 2

ПРОИЗВОД 1 : Енергија повеќе 3 продажни места и 15 ти Кабелот за напојување ви овозможува да го напојувате

DEN 1.33

Модел на морски школки со морски конч сина печата што може да се сруши алишта за перење, 60L водоотпорни корпи за перење алишта

Голем попречувач на алишта : 19,3 "H x 119 "L (49 x 30 x 40,5 см), околу 60л Овој спречен алишта е доста голем, можете да �

DEN 0.33