• Обновено
Fanvil x7c Enterprise IP телефон

Fanvil x7c Enterprise IP телефон

DEN 3.00

Залиха
Во магацинот.

20 SIP линии, 3-насочна конференција, жариште 5 "дисплеј во боја со висока резолуција, достапни до 60 DSS клучеви (12 физички). Вграден Bluetooth за поврзување на Bluetooth слушалките. Двојни гигабитни пристаништа. Интегриран POE; адаптер за напојување не е вклучен. 5 "дисплеј во боја со висока резолуција, достапни до 60 DSS-клучеви за клучеви (12 физички). Вграден Bluetooth за поврзување на слушалките за Bluetooth. Двојни гигабитни пристаништа. Интегрирана POE; Адаптерот за напојување не е вклучен. Со модерен, јасен дизајн, Fanvil X7 C е IP телефон со високи претпријатија за деловни корисници на кои им е потребен непосреден пристап до сите нивни важни информации. Во прилог на 5-инчен екран во боја со висока резолуција, телефонот има и 20 SIP линии, HD аудио со поддршка за OPUS, до 60 копчиња DSS (12 физички), вграден Bluetooth, Wi-Fi конекција (со по избор догл ) и повеќе.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

САМО 4 Гроздови Вештачки Божур со 20 Глави Цвеќиња Лажни Божури Свилени Цвеќиња Букети За Декорација На Прозорецот За Свадбена Домашна Трпеза

ЈУСТОЈУ е професионален продавач специјализиран за производство и продажба на вештачко цвеќе, вештачк�

DEN 287.84

Организатор На Кутија За Накит со Огледало,Женска Пренослива Кутија За Складирање Накит Од 3 Слоја, Фиоки За Нараквици, Обетки, Прстени,

?€Висок Квалитет●нашата кутија за накит за складирање на екранот е изработена од издржлива вештачка к�

DEN 751.84

Јенхом Дрво Кора И Стап Кат Плочка  Водоотпорен Бања Кујна Паркет Винил Тротоарите Плочки Кора И Стап Плочки 12 x12  Стап На Подот Леплива 

●Големина и Шема●големината Е 12Х12 инчи, дебелината е 0,56 ММ, вклучува 3 винилни подови по ролна, кои покр�

DEN 3.00

5 Пакет Кука За Ѕид Тешки Куки За Палто Со Двојна Жица Метални Куки Монтирани На Ѕид Кука Со Двојна Наметка Рустикални Куки Закачалка

Материјал : тешки декоративни палто и капа куки се направени од добар квалитет цинк умрефрлија материја

DEN 3.33

СИЛИКОНСКА Четка И Држач За Тоалет, Четка И Држач за Тоалет, Четка За Тоалет, Четка За Тоалетна Чинија, Лесно Чист Тоалетен

●Спецификации на производот + Овој комплет содржи 1 парчиња четка и подлога за тоалет 1 парчиња двостран

DEN 0.33

НХЗГ Божиќ Снешко Маса Украси, 8 3д Хартија Саќе Украси, Детска Партија Материјали, Зимски Божиќ &засилувач; Кујна Дедо Мраз Божиќ

?Содржина на пакетот : 8 парчиња хартија Саќе Божиќни украси, количината и видот се доволни за вашите пот�

DEN 2.33

Родаиликај Патувачка Кутија За Накит Кутија Со Двоен Патент, Организатор На Накит Со Апстрактна Шема Мала Кутија За Накит Држач За

Кожа ®Соодветна Големина И Пренослив мини кутијата за накит има димензии 4, 1х2, 3х4, 1 во / 10, 5х5, 8х10, 5 см, што

DEN 1.00

100мл Мерен Цилиндар, Пластичен Дипломиран Цилиндар, Цилиндри За Мерење Отпорност на Корозија Со Сини Подигнати Линии За Дипломирање,

Пластичен дипломиран цилиндар за лабораториски тест Широк раб и заострен излив за истурање за лесно по�

DEN 792.00

ТИМСКИ ЛУКСУЗ Дизајниран За Iphone 13 Случај, [Uniq Серија] Јасен Заштитен Случај Против Пожолтување На Компјутерот Отпорен На Удари

[Компатибилен со] apple i Phone 13 6,1 Инчи [Тестиран воен Пад] Висококвалитетен Синтетички гумен Браник што апсо

DEN 2.33

Супер 500мм Рачно Претходно Поставено Телефото Зум Леќа За Панасоник Лумикс ДМЦ ГМ5, ГХ4, ГМ1, ГХ7, ГФ6, Г6, ГХ3 Г1, ГХ1, ГФ1, Г10, Г2 ГХ2

Висока Дефиниција, супер повеќеслојна стаклена оптика со антирефлексија слој за поостри слики Рачен фо

DEN 1279.84

Заштитник За заштитник На задниот Браник на автомобилот Компатибилен Со Форд Маверик 2022 2023 Преден Заден Браник Заштитник На Аголот

?Применливи Модели : 4 парчиња Заштитник На Задниот Браник На Автомобилот Е компатибилен со Форд маверик

DEN 952.00

MJCJQKJYMJ Решетката Палто, Бамбус Закачалка Ѕид Инсталација Водоотпорен Модерен И Стилски Простор Заштеда На Закачалка Кука Цинк Легура Ретро

Три куки Полиран финиш со мазен раб, заштитете ги вашите предмети од кинење, одолејте се на секојдневнит

DEN 0.33

Бино | 3-Парче Фиока Организатор Бин Сет, Големи Матирани | Модуларен | Мулти-Цел Складирање | Мека Зафат Поставата И Не-Лизга Гумени Нозе

Три разноврсни канти за повеќенаменско складирање во која било посакувана просторија Секоја корпа е из

DEN 3.33

Артсо Тастатура Потпирач За Зглоб И Подлога За Глувче Со Потпора За Зглоб Setономски Подлога, Мемориска Пена Подлога За Глувци Нелизгачка

Артсо е вашиот доверлив бренд за додатоци за лаптоп Имаме ентузијастички професионален инженерски тим,

DEN 2.67

7440 T20 LED Rgb Сијалица Килибар Бело Црвено Разнобојно 16 Светла За Сопирање Што Ја Менуваат Бојата Трепкач Обратна Опашка Светла Строб

●СПЕЦИФИКАЦИИ●одговара Само За приклучоци T20 / 7440, само слободно контактирајте не пред купувањето, ако

DEN 2.67

ИФКДД Црна Решетка За Накит, Стилски И Извонреден, Повеќеслоен Простор За Складирање, Лесен За Чистење, Што Се Користи За Ставање Накит

Тоа ќе го подобри вашиот дом додека ви дава повеќе простор Совршено ја организира и складира вашата коз�

DEN 3.33