• Обновено
Греење подлога за олеснување на болката во грбот, влошки за греење за грчеви 9 Температурни поставки и 4 автоматски исклучени, сино-зелена електрична топлинска тера

Греење подлога за олеснување на болката во грбот, влошки за греење за грчеви 9 Температурни поставки и 4 автоматски исклучени,

DEN 255.84

Залиха
Во магацинот.

Ве молиме, не користете го производот кога спиете Ве молиме, исклучете го напојувањето кога не е во употреба. Ве молиме, не застанувајте или не седете или лежете на подлогата за греење, можете да го покриете на вашето тело. Ве молиме, познајте ја подлогата за греење, но нема суво чисто. Нема опции за влажна топлина. Опуштете ги мускулите за олеснување на болката : Мека и преголема подлога за греење за поголема удобност! Помогнете на олеснување на болката во мускулите или зглобовите на грбот, рамената, половината и нозете и да ја подобрите циркулацијата на крвта. Мека ткаенина и уникатен дизајн : Подлогата за греење за вратот и рамото има фланелна ткаенина што е повеќе помека! Плишната ткаенина одговара на телото подобро и обезбедува подобра удобност, а подебелата ткаенина го прави да трае топло подолго! Елегантната сино-зелена ткаенина со ромбоидна шема ја прави грејната подлога поуникатна. 9 Поставки за топлина и 4 автоматско исклучување : Користете далечински управувач може да биде погодно за прилагодување на температурата и тајмерот! Вклучува прилагодување на топлина од 9 нивоа, го олеснува изборот на саканата температура, тајмер од 4 нивоа и автоматско исклучување од 90 минути може добро да ги спречи изгорениците предизвикани од прегревање, така што подобро да уживате и да ја користите подлогата за греење. Лесно за чистење : Исклучете го контролорот, а целата подлога е целосно машинска и рака што се мие. После топлотната подлога целосно се суши и можете повторно да ја користите, што е многу погодно. Идеален подарок за прилики : Загрејте го семејството со практичен подарок! Греење на подлогата за олеснување на болката во грбот Погоден за роденден, Божиќ, Денот на благодарноста, Денот на мајката, Денот на таткото или Денот на вineубените како подарок за родители, семејство и пријатели. Опуштете ги мускулите за олеснување на болката : Мека и преголема подлога за греење за поголема удобност! Помогнете на олеснување на болката во мускулите или зглобовите на грбот, рамената, половината и нозете и да ја подобрите циркулацијата на крвта. Мека ткаенина и уникатен дизајн : Подлогата за греење за вратот и рамото има фланелна ткаенина што е повеќе помека! Плишната ткаенина одговара на телото подобро и обезбедува подобра удобност, а подебелата ткаенина го прави да трае топло подолго! Елегантната сино-зелена ткаенина со ромбоидна шема ја прави грејната подлога поуникатна. 9 Поставки за топлина и 4 автоматско исклучување : Користете далечински управувач може да биде погодно за прилагодување на температурата и тајмерот! Вклучува прилагодување на топлина од 9 нивоа, го олеснува изборот на саканата температура, тајмер од 4 нивоа и автоматско исклучување од 90 минути може добро да ги спречи изгорениците предизвикани од прегревање, така што подобро да уживате и да ја користите подлогата за греење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

JHD-TOGO за држач за монтирање на камера GoPro за Ford Bronco 2/4 врата 2021-2022 Надворешни додатоци Аспиратор за аспиратори за аспиратори Пораки

【Единствен дизајн】 : штанд на камерата на аспираторот усвојувајќи монтирање на топката за ротација од

DEN 639.84

W10662129 Компресија за ладилник и замрзнувач Компресорот за замена на кондензаторот за ладилник за Whirlpool ED2HHKXTQ00 - Компатибилен

Замена на компонентите на Upstart W10662129 Фрижидер и Компресор за замрзнување на компресорот за ладилник за л

DEN 1196.80

Рамка од дрво знак со спомен -цитати Оваа куќа е под ЕЛФ Надзор Инспиративни цитати Стил на земја 20х16in бела рамка дрвена плакета

✨rustic знак Плакејдрвен врамен семеен wallиден уметност со инапитивна изрека значајни зборови, декоративн

DEN 0.67

Зимски кадифни кардигански палта за жени јака од скута отворена тока џемпери со долги ракави кошули обични јакни за блуза

Фланел Направени во САД или увезени Направено од мек, високо квалитетен материјал што е пријателски за �

DEN 415.20

Врвот на шпоретот за електричен шпорет, 28,5 × 20,5 отпорен на топлина Електричен шпорет Врв капакот Природно гумено стакло

【Го штити вашиот електричен шпорет】 подалеку од гребење, вода, прашина, нечистотија, истури и стаклено

DEN 319.84

Dewdrop лисја фабрика за природа, кука, кука за декоративна затворачка продолжение за преклопување, закачалка за преклопување

Големина : 4,4 см x 4,4 см (1,7 инчи x 1,7 инчи) кога е склопено; 6,4 см (2,5 инчи) во должина кога легнува Класификаци�

DEN 2.00

Нов Лон0167 Бела Пластика Двоен Капацитет Box Тип Кутија За Батерии С-Терилит Контејнер За Складирање (вајсер Кунстоф мит допелтер

Име на производот : Футрола За Батерија;Одговара за : 2x AABattery (Не Е Вклучено Овде) Димензија : 5,6 х 3х 1,3 см /

DEN 2.33

Јосиф Јосиф 30016 Интелигентни Отпад Компост Бин Храна Отпад Кади Со Мирис Филтер И Вентилација, 1 Галон / 4 литри, Графит &засилувач;

Производ 1 : вентилираниот дизајн ја намалува влагата и мирисите Производ 1 : Заменлив филтер за мирис во

DEN 1.00

Американски налепници за трактори на земјоделци - 2 пакувања од 3 налепници - водоотпорен винил за автомобил, телефон, шише со вода,

Пакет од 2 налепници 3 "x 1,9" секој Налепници за винил на временски услови Телефонски налепници, налепници

DEN 2.67

V26F352472GS-24 - Вентури V26 LX Серија Општа Намена Клупа Гасови Аспиратори со 35 Комбинација Вертикална/Хоризонтална Појас, Кемглас Лагер,

24" Тип 304 Л Нерѓосувачки Челик Врховниот Воздушен Вентури обезбедува најбезбедна хауба за гасови погодн

DEN 1.67

608ZZ Скејтборд Лежишта, Јаглероден Челик Висока Цврстина 8Pcs 608ZZ Лого Висока Ефикасност За Танц Одбори За Извртување Автомобили

Материјал од јаглероден Челик : Изработен од висококвалитетен јаглероден челик, висока цврстина, тежок

DEN 1.00

1080p рачен џеб дигитален микроскоп HD инспекција камера со 8 LED светла, зголемување од 50x-1000x компатибилен со Samsung, iPhone, iPad, Mac,

Оваа електрична камера што се чува на рака е одличен микроскоп за играчки кој е лесен за носење и има сил

DEN 1.33

Стобок 40 парчиња Хороскопски Креативни Пари Пролет Избрани Подароци Пликови Џеб Хонг И Слично Види Готовина Хонгбао Бао Материјали Држач

ПЛИКОВИ СО ЦРВЕНИ ПАРИ како подарок За Кинеската Нова година, свадби, родендени или други празници, може

DEN 3.33

Liuyunqi 60-84 инчи 16: 9 рачно повлечете го екранот на проекторот самостојно заклучување на мат бело ткаенина со влакна стакло

6084 "Екран за проекција : Прирачникот за влечење на екранот за проекција 6084 инчи ви обезбедува широка обл�

DEN 1.33

Бања басен масички од месинг миксер допрете 360 степени ротација на басен тапа за палуба поставена единечна рачка златна вода чешма

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

DEN 1368.00

Uxzdx cujux Возрасен стомак танц облека Една парче чипка долга фустан жени ориентални танцувачки претстави покажуваат костумски страничен

Costerенски костум за костуми за сјај Вклучете : Облечете го не може да се исуши, може да се натопи во топла �

DEN 2.67

Камериер Послужавник Биро Организатор СТП Кожа Клуч Накит Додатоци Суета Послужавник Кутија За Мажи И Жени Црн Фламинго

Материјал : микровлакна кожа и 300 Dpvc Димензија : Откинати 8 х 8 инчи / 20,5 х 20,5 см, Купени 5,7 х 5,7 х 1,2 инчи / 14,5

DEN 3.33

Четки за шминка сет-Dolovemk 11pcs 3D сирена шминка четка за очила за очила, козметички четки за очила за очила за очила за руменило на очите,

Меки влакна на синтетички влакна Овој уникатен сет на четки е одличен за примена на прав, руменило, сенк�

DEN 111.84

Торби за санитарни салфетки, држач за медицинска подлога за торбички за чаши за жени, мини женски торба за комплет, портокалова мачка

Заштита на приватност : Санитарната торба за складирање на салфетки се специјално дизајнирани за менст�

DEN 2.33

Комплет Кујнски Прибор за хемотон 1 Комплет Сребрени Садови Сет За Садови Од Нерѓосувачки Челик Прибор За Јадење Комплет За Прибор

Идеален за семејство, забава, вклучена, партија, хотел, ресторан, кампување, машина за миење садови безбе

DEN 1.67

Shengxiny жени без ракави, без ракави, летни памучни постелнина ромпер лесна лесна лесна v врат -комбинација лабава широки панталони

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Се занимава со летни ромери...

DEN 2.67

Одишабазар пакет од 2 рачно изработени насликани глинени теракота/вистинско мити шише со вода за вода + јута торба 1000 мл здравствени

Шишето со вода е револуционерно шише со вода за самостојно ладење што ја прави вашата вода магично да се

DEN 1.00

Pretyzoom 10 парчиња јајца на птичји гнездо вештачки птици јајце -птици гнезда за кафез ратан гнезда гнезда реквизити ратан вештачки птици

Ратан Гнезда на птици за кафези : материјали за квалитет на врвен квалитет и професионално рачно израбо�

DEN 1.00