• Обновено
Организатор на везници на патикил, 2 пакувани пластични игли и иглички полици за организатори со 8 пакувања хартиени картички за алатки за вкрстени везови, сини, вио

Организатор на везници на патикил, 2 пакувани пластични игли и иглички полици за организатори со 8 пакувања хартиени картички

DEN 255.84

Залиха
Во магацинот.

Големина : 175mmx110mm / 6,89 "x 4,33" (l*w); боја : сина, виолетова Предност : Направено од траен пластичен материјал, со мазна површина, не е лесна за пробивање. Капацитет на покренување, може да има многу различни бои на навои за везови, да ги чува вашите предмети не лесни за заплеткани, да поминат помалку време сортирање преку навои за везови. Упатство : Повеќе функции за складирање - Теми за везови со различни бои можат да се сортираат на куки, иглите може да се чуваат во посебниот прозорец на куката. Апликација : Организаторот на вез на вез е корисен за складирање на игли за шиење, навои за вез, секогаш одржување на иглата и низата уредни и уредни, исполнување на вашите дневни потреби и складирање на вашата работа за шиење. Забелешка : Ве молиме, прочитајте ги мерењата пред да нарачате ако сте загрижени за големината. Големина : 175mmx110mm / 6,89 "x 4,33" (l*w); боја : сина, виолетова. Предност : Направено од траен пластичен материјал, со мазна површина, не е лесна за пробивање. Капацитет на покренување, може да има многу различни бои на навои за везови, да ги чува вашите предмети не лесни за заплеткани, да поминат помалку време сортирање преку навои за везови. Упатство : Повеќе функции за складирање - Теми за везови со различни бои можат да се сортираат на куки, иглите може да се чуваат во посебниот прозорец на куката. Апликација : Организаторот на вез на вез е корисен за складирање на игли за шиење, навои за вез, секогаш одржување на иглата и низата уредни и уредни, исполнување на вашите дневни потреби и складирање на вашата работа за шиење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Abbaoww 50 јарди тврда коњска плетенка од 5 инчи за полиестер бонгвинг за шиење венчаница за танцување на облеки, црна боја, црна

Направено од квалитетен полиестер, висока цврстина на коњичката плетенка може да се зацврсти и да ги по�

DEN 3.00

Лидев 4PCS рагби облик на вез закрпи DIY мотив железо на или шие на закрпи аплики за фармерки за јакни со ранец на облека за јакни

Материјал : 100% целосно извезено, меко и издржлив Задниот дел од лепенката е изработен од густо и силно ле

DEN 2.00

Број 0-9 Печ железо Вклучено/Шие на закрпи извезена апликација лепенка DIY сопствена значка Декорирајте закрпи за поправка за

Широко применливо : Овие апликативни азбучни број се погодни за повеќето видови на секојдневно носење, �

DEN 63.84

2 ПАРЧИЊА Еластична Лента За Шиење 5 Јарди 3/4 Инчи Плетена Двострана Еластична Макара Тежок Растеглив Материјал Со Висока Еластичност

[Што Добивате] : Овие Двострани Еластични Плочи Се мерат во 3 / 4 инчи, ќе добиете две ролни, Бела еластика о

DEN 111.84

ПРЕДИЗУМ 3мм Еластична Маска Ремен Бел Кабел За Уши Тркалезно Јаже За Вратоврска Рачно Изработена Низа Растегливо Јаже ЗА Занаети САМ Шиење

Вкупна должина 200м, ширина 3ммЛесно се сече за да ги задоволи вашите потреби за шиење Изработен од високо

DEN 271.84

Голем umамбо зелена Анаконда змија цртан филм лепенка везена значка железо на шиење на лепенка DIY лого -јакна од маичка маица маица

Големина : 8 Пакетот ќе се испорачува директно од Тајланд преку DHL Global Mail или Thailand Post Ние испорачуваме шир

DEN 383.84

Пријатен шаблон за правење шаблони со инструкции, ткаенина пред сечење и ватирање, 3 големини јасни акрилни садови за завиткување,

Пакет вклучува : 3 x облик на облик на облик на облик на облик, ткаенина од виткање од 18 x, 9 x предисечено об�

DEN 1.67

Allmatchwigs 2pcs црн еластичен бенд за перика за чување перики во место 1.2inch чипка за топење на чипка 22 инчи со должина со јамка и

1 Додаток, има јамка и кука на двата краја за да ја прилагодат големината, така што може да се вклопи скор�

DEN 111.84

SWEPET 41PCS 1 инчен DIY-комплет за торбички, вклучително и рамни странични токи за ослободување и слајдови на три-леб и Д прстени

☛ 1, што добивате ќе добиете 41 п 10 парчиња x трилежечки лизгачи; 10 парчиња x метални Д прстени; 10 парчиња x �

DEN 2.33

Кинбом 3 поставува клип затегнување на половината, метална прилагодлива тока на половината за жени бисери цветни шиење џин копчиња иглички

Содржина на пакетот : getе добиете 3 комплети клипови за затегнување на половината во 3 различни стилови, л

DEN 1.67

Love Sew Titanium обложени ротациони сечи на секачи Квалитетни титаниум обложени лопати - 10 парчиња титаниум обложени ротирачки сечи на

Заштедете голема навреме без разлика дали сте повремени или чести каналисти, овие лопати одат на 100% заг

DEN 3.33

Русија Советска црвена starвезда Руска СССР CCCP urss Црвена армија тактичка амбалажа извезени закрпи значки морал тактика воена

[Материјал] : Печ за везови, кука и јамка назад [Големина] : 2,35 "x 3,5" [Тежина] : 14 g Пакет : 1 компјутер во торба �

DEN 2.33

Сет од 2 мали мини жолти подморници Симпатични закрпи за лого на цртани филмови шијте железо на везена апликација знак знак за лепенка

Ironелезо на лепенка / шиење на лепенка, спецификација : приближно големина : 0,98 "x 1,57" (h x w) / количина : 2 па�

DEN 1.67

Шарена цвет цветна јака шива лепенка за печка за печка за везење рачно изработен занает украсен украс за ткаенини за ткаенини

Гроздобер јака од чипка од капчиња со бисер шие, одлично за DIY или проекти за шиење Чипката е совршена за

DEN 191.84

Меканикс рамен еластичен кабел за шиење 1/8 инчи 3мм 109 јарди плетејќи тешка кабелска кабел за кабел за занаети DIY виолетова црвена боја

Еластична лента, со висока еластичност, главно се користи за разни шиење, како што се пантолони за шиење,

DEN 93.44

Замена за црни животи материи извезени закрпи Тактички морал Апликација за прицврстување на прицврстувачи и јамка Амблем лепенка 2 парчиња

Поддршка за компатибилна кука за приврзаност кон тактички капи и опрема Лентата за јамка доаѓа бесплат�

DEN 159.84

3 парчиња железо на Денот на вineубените на трансферите на топлото пренесување железо на декорации усни леопард печатење дизајн железо на винилни

Денот на вineубените на вineубените на декорациите : ќе добиете 3 листови закрпи на дизајни на Денот на вineу�

DEN 95.36

Добро изработените алатки добиваат прецизни зашилени, високо одделение челична игла, насочена кон тркалата за траги- Изработка

Врвен квалитет на иглата, насочено тркало за трага, силно и долготрајно Неговата удобна, пластична рачк�

DEN 270.72