• Обновено
Дувинд Нови Надградба 18 Пакет Рн Метар Калибрација Пакети 6.86/4.00/9.18 Прецизно И Лесно Го Калибрираше Вашиот рн Метар/Пенкало/Тестер, Раствор За Калибрација на рн

Дувинд Нови Надградба 18 Пакет Рн Метар Калибрација Пакети 6.86/4.00/9.18 Прецизно И Лесно Го Калибрираше Вашиот рн Метар/Пенкало/Тестер, Раствор

DEN 2.33

Залиха
Во магацинот.

Лесен за употреба : Измешајте го пуферот во прав СО дестилирана вода ОД 250 МЛ, ставете го рн мерачот во растворот и нежно промешајте и почекајте неколку секунди за резултатот Работи Со сите електронски рн метри. Произведени со премиум материјал. Запечатен со издржлив индивидуален пакет отпорен на влага за одржување на свежината до употреба. Мала големина, лесна за носење и складирање, многу погодна. Поголема Точност : рн тестер калибрација раствор во прав точност до € 0. кутија пакување, чувајте ги пакетите уредни и погодни за складирање. 18 пакети за калибрација на ph вредност : 6*ph 6.86 пакети, 6*ph 4.00 пакети, 6*ph 9.18 пакети, исплатливи и флексибилни за употреба. Прашокот за рн тампон раствор се користи за калибрирање на точноста на електронскиот рн метар. Електронскиот рн метар има висока точност, но по континуирана употреба, ќе стане неточен. Затоа, рн мерачот треба редовно да се калибрира.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Erзебридални Хипи Завеси За Деца Момчиња Девојки Мировен Знак Прозорец Завеси Панели, Графити Стил Прозорец Третман Во Собата Декор

Висококвалитетна Кадифена Ткаенина €Завеса Сет Q : Сет вклучува 2 панели од 42 W x 63 L Инчи секој.Машина за п

DEN 639.84

Реперла ПРЕДВОДЕНА Подлога, ЛЕД Налепници Светла, Осветли Подметачи Дискови Шишиња Со Алкохол Светки, Лед Светла За Шишиња За Коктели,

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Изработен Од Надградена ламинирана плоча од јадро од пена и слој за прилеп

DEN 1.33

ДСЈ Над Решетката За Садови За Мијалник,Решетката За Одвод На Садови Што Може Да Се Прошири, Решетката За Сушење Садови Од Нерѓосувачки Челик

Зачувајте Го Вашиот Простор : Користете Ја Оваа Решетка за Сушење Садови над Мијалникот или На Шалтер За

DEN 2.00

86 парчиња 1inch & 1,5 инчи букви матрици броеви на симбол на симбол комплет, пластични шаблони за сликање на азбука, меѓусебно блокирање

Големина на детали : ќе добиете 86 парчиња со 2 матрици во боја во нашиот пакет Надворешна големина околу 3

DEN 2.67

Лиуши Кристално Чиста Кристална Топка Мислител Статуа Креативна Кристална Топка Мебел За Дома, Со Метален Држач, Украсна Стаклена

Оваа класична чиста кристална топка ќе додаде допир на елеганција во секоја просторија Се смета дека пр

DEN 2959.84

Медицинска медицинска сестра кожа од пепел од цигара од цигара, преносен држач за пепел за декорација на домашни канцеларии

кожа Направени во САД или увезени Материјал : Надворешниот прстен на пепелта е изработен од кожа, а внат�

DEN 308.64

Кујна багажник за складирање Полица Кујна Багажник Подот до таванот Решетката Решетката За Складирање Нерѓосувачки Челик Три-ниво Микробранова

Мода : Ако сакате да додадете стилски допир во вашата кујна и дом, но не сакате да бидете целосно реновир�

DEN 1353.60

366 ПАРЧИЊА Компјутерски Завртки Поставени Матични Плочи Комплет За Завртки Со Четка За Шрафцигер За Поправка На Компјутер

Вкупно 366 парчиња : има вкупно 366 парчиња за еден сет, доволен број завртки за употреба и замена, еден сет �

DEN 1.33

Ден на вineубените Гноми Loveубовни белешки Дрвени плакети розови срцеви балони цвет што виси дрвен знак декоративен дрвен фарма знак

【Материјали】 : дрво Gnome Love Pink Hearts Designs се отпечатени директно на дрво Не се користат решенија, осигурува�

DEN 238.08

BIAIHQIE Нерѓосувачки Челик Цилиндар Стакло Куршум Кремирање Приврзок Меморијален Ѓердан Држач За Пепел Урн Погреб Спомен Накит

Материјал : ЗАШТИТА НА Животната СРЕДИНА 316l Изработени од нерѓосувачки челик, издржливи, без избледени,

DEN 0.33

ЗРСУМАР 13 Голем Бамбус Преклопен Рејв Вентилатор За Жени Мажи, Кинески Јапонски Фантастичен Рачен Вентилатор Со Кадифена Торба За

DIM ДИМЕНЗИЈА иСе Отвора на 13 х 25,5 инчи, се преклопува на 13 х 1,5 х 0,8 инчи Овој бамбус преклопен рејв вентила

DEN 0.67

пластично Шише за Капење уксел, 15мл/0,5 мл Мали Шишиња За Капки За Уста Празно Шише Со Течност За Очи што Може да Се Исцеди 50

[Пластични Шишиња За капење] пластика, 15мл / 0,5 мл, Дијаметар 23 мм (~0,9 инчи), Висина, вклучувајќи капак 68,5 м�

DEN 3.33

90мл Стакло Дашер Горчливо Шише Стакло Гроздобер Шише Шишиња За Шишиња За Правење Коктел Одличен За Шанкер Дома Бар-Коцка Текстура

професионална алатка За барови Погодна за дома, забави, барови и секоја друга пригода коктел горчлив ши�

DEN 222.40

Малата Сирена Лак Позадина Покрие Девојка Принцеза Под Морето Партии Кјара Позадини Заоблени Ѕидни Капаци Штандови Приказ Украси Сирена Партија

Големината е ширина 90 см( 3 стапки), висина 180 см(6 стапки) Материјал : растеглива полиестерска ткаенина Мн�

DEN 623.84

Ангоил Вакуум Вшмукување Чаша Вакуум Вшмукување Чаша Куки Нерѓосувачки Челик Вшмукување Куки Пешкир Виси Кука Ѕид Виси Кука Вшмукување Чаша

КУКИ ЗА ЗАКАЧАЛКИ ЗА ЅИДОВИ : Изработени од врвен материјал, кој е издржлив и безбеден за долготрајна уп�

DEN 148.64

Машка багажникот долна облека мрежа долна облека Мажи мраз свила од свила дише решетки, тенки транспарентни стебла без мажи од пот.

шорцеви скокачи со ретро mens golf shorts black shorts men gender reveal outfit black shorts halloween shorts teens flannel lined jeans for men mens 3xl swim shorts blue

DEN 2.67

Обичен свадба добредојде знак бел и златен елегантен акрилик свадба знак шик свадбен прием знак за прием знак совршен за свадба невестински туш

✔ 【Премиум материјал】 : Знакот за добредојде на свадбата е направен од висококвалитетен чист акрилен �

DEN 2.00

Ymosrh кардиган џемпер мажи со долг ракав во боја на контраст на тркалезниот џемпер од вратот Машкиот џемпер лабав кардиган јакна за кардиган

100% полиестер Повлечете го затворањето Овие машки обични џемпери се спротивставуваат на одржување на то

DEN 0.33

Fahkns 3D печатач филамент Пла сјај во темни 1,75мм 3-Д материјали за печатење сина печатење филимент 1,75 mm Димензионална точност ± 0,05

【Сјај во темната】 pla allumentum содржи фосфоресцентни материјали што светат во темница по апсорбирање на св

DEN 278.72