• Обновено
XBWEI CAR MAGNET Телефонски заграда Пластична конзола за автомобили Стенд Телефонски држач Универзална навигација

XBWEI CAR MAGNET Телефонски заграда Пластична конзола за автомобили Стенд Телефонски држач Универзална навигација

DEN 0.67

Залиха
Во магацинот.

Ротирање на 360 степени : UES сферичен штекер за да обезбедите повеќе агли на гледање, овозможувајќи ви да го прилагодите уредот на која било позиција Моќна заштита : Осигурете се дека вашата безбедност на возењето и помогнете му на вашиот паметен телефон да остане на сила без да биде засегнат од вибрациите на патот или влијанието. Супер адхезија : Силна адхезија. Бидете силни во сите ситуации. Кога се лупи, нема трага на контролната табла. Универзален држач за мобилни телефони : 8 вградени супер магнети се доволни за поддршка на паметни телефони од 3,5 до 7,9 инчи. Погодно за разни прилики, предно стакло, централна конзола, биро, итн. 360-степени ротирање : UES сферичен штекер за да обезбедите повеќе агли на гледање, овозможувајќи ви да го прилагодите уредот на која било позиција моќна заштита : Осигурете се дека вашата безбедност на возењето и помогнете му на вашиот паметен телефон да остане Во место без да бидат засегнати од вибрации на патиштата или адхезија на влијанието : Силна адхезија. Бидете силни во сите ситуации. Кога се лупиме, нема трага на држачот на мобилниот телефон на таблата. : Магнет заграда : Црна, сребрена, црвена пакетче вклучена : 1* држач за телефон со автомобили Ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволителен одговор.

Основни карактеристики

Name:
Magnet Bracket
Color:
Black,silver,red
Package Included:
1* Car phone holder :
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer.:
The car phone holder rotated 360 degrees; rotate the phone in portrait or landscape mode as needed. The arm can be tilted 180°, giving you the ideal, safe and comfortable viewing angle :

Најдобри понуди

Hafoko 2 во 1 Континуитет Камера за монтирање за MacBook/Laptops Магнетски држач за магнетски телефон за монтирање на адаптер за магнетски

[Претворете го i Phone во веб камера] Со фотоапаратот за континуитет, можете да користите i Phone камера како в�

DEN 1.00

Тек Стиз Про Капацитивни Резистивни Игла Универзална 2 во 1 Компатибилен Со Вашиот Микромакс А300 Висока Чувствителност &засилувач; Прецизност

Да се биде изработен од цврст аеро динамичен, алуминиум од типот на авиони ја одржува оваа мала тежина Л�

DEN 545.60

ДАЛСТОН Автентичен Природен Скапоцен Камен Овална Форма Склопувачки Проширлив Мултифункционален Држач За Држач За Мобилен Телефон За Паметен

БИДЕТЕ КУЛ И СЈАЈНИДодајте Го вашиот одличен телефон и оставете ја вашата личност да блесне! Ние корист�

DEN 2239.84

КСИНРУИЗЕН УСБ Ц ДО УСБ 3.0 Адаптер 2пак, Тип-Ц Женски ДО УСБ3 Машки Адаптер ЗА Полнач ОТГ Приклучок За Полнење конектор за iMac 2021 iPad

?USB C 30 Брзо Полнење : нашиот USB C адаптер поддржува USB 3.0 брзо полнење и брзина на пренос на податоци до 5 Gbps..

DEN 2.33

Dyizu Луксузен Ремен Куќиште Од Јаглеродни Влакна за Apple Watch 8 7 45mm Бенд Покрие Флуор Гумен Мод Комплет за iwatch 6 5 4 SE 44mm Нараквица

Компатибилност : погоден За Apple Watch Серија 8 7 6 SE 5 4 (45mm / 44mm) реновирање надградба Стилски и луксузен ремен �

DEN 3.00

КУЌИШТЕ За Луксузни Ремени Од Јаглеродни Влакна за Apple Watch 8 7 45mm Бенд Покрие Флуор Гумен Мод Комплет за iwatch 6 5 4 SE 44mm Нараквица

Земја Како Што Е Означено Затворање на бравата Компатибилност : погоден За Apple Watch Серија 8 7 6 SE 5 4 (45mm / 44mm) �

DEN 608.00

TOTOU мобилен телефон ладилник преносен гејмер радијатор Универзален USB интерфејс за ладење на паметни телефони за игра

Материјал : пластика Брзо ладење 4000 вртежи во минута 30 мин може да се олади 30 Вградена батерија од 500m Ah ли

DEN 1052.16

Navitech во преносен ДВД -плеер за автомобили Одморот/потпирачот за глава/држач за потпирач за глава Компатибилен со Zestyi 9 “

Исток за да се прикачи и одвои од потпирачот за глава, забележете дека прилогот е овластен безбедност на

DEN 527.84

Метални Ленти Компатибилни со Apple Watch 38mm 40mm 42mm 44mm Ремен За Нерѓосувачки Челик Линк За Замена На Нараквица Спорт Спорт Мек Дише

Компатибилносттоа е луксузен ремен за замена За Часовник 6 / СЕ / 5 / 4 / 3 / 2 / 1 серија Постојат две големини �

DEN 1835.36

РАДИЈАТОР За Мобилни Телефони XJJZ Ладење Назад Клип Полупроводнички Ладење Вентилатор Игра Рачка Мобилен Телефон Ладење Артефакт

Карактеристики : брзо ладење, полупроводничко ладење, компактен и пренослив, тивок Клипот што се повлек�

DEN 1659.20

Улица Скејтборд момче Супер силен држач за телефон со магнет за монтирање на воздухот, компатибилен со сите паметни телефони и таблети

Направено од легура Висококвалитетни материјали, исклучителна изработка и силна магнетна привлечност.

DEN 2.00

Пенкало За Игла Со боксови Компатибилно СО Дуото АСУС Рог Зефирус Капацитивно Игла Со 16 Куршуми, Пенкало Со Мини Игла Со Јамка

? [НОВ НАДГРАДЕН МОДЕЛ] Пенкало Со Игла Со Боксови Компатибилно СО ДУОТО АСУС Рог Зефирус 16 (GX650) Најдобро�

DEN 191.20

Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со Samsung Galaxy Book Flex 2 Алфа - Финетуш Капацитивен Игла, Супер Прецизно Пенкало За Игла

? [РАЗНОВРСНА и УНИВЕРЗАЛНА] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно Со Samsung Galaxy Book Flex 2 Алфа (13,3 инчи) Ова �

DEN 527.84

Аладри Брзо Ослободување Пролет Бар Компатибилен За Fitbit Верса Иглички, Замена Иглички Компатибилен За Fitbit Верса / Верса 2 / Верса Лајт

① Пролетните шипки за брзо ослободување од нерѓосувачки челик се компатибилни за Fitbit Верса / Верса 2 /

DEN 2.33