• Обновено
Инфокус LP640 Бизнис ЛЦД видео проектор

Инфокус LP640 Бизнис ЛЦД видео проектор

DEN 1360.00

Залиха
Во магацинот.

1024 x 768 xga Мајчин резолуција, сооднос 4 : 3 аспект200 ANSI Lumens of Brightness, 400 : 1 сооднос на контраст. Леќи за зумирање со рачно зумирање/фокус; Предна/задна/таванска проекција. NTSC, PAL, SECAM, HDTV 1080 I, 1080p, 720p и 480p видео компатибилност. Факултативно жично и безжично вмрежување. Проектот за опис на производот Проектот за вашите идеи на голем начин со проекторот за состаноци на Инфокус. Има елегантен дизајн и има интерактивен дисплеј со полисиликон TFT LCD со 12-јазици, 3-51/64 "полисиликон TFT; Методи за проекција на задниот и таванот; 40 "до 300" дијагонална големина на слика; мени, тастатура, Projector Manager и контроли на проектори од 232 РС; 2-вати звучник; безжична поврзаност со модул Lit Show (продадено одделно); и многу повеќе. Вклучува далечински управувач на навигаторот ; кабел за напојување; компјутерски кабел M1-A со USB глушец; 3,5 mm компјутерски аудио кабел; RCA аудио/видео кабел; ленти со кабелски кодирани во боја; мека кутија за носење; Упатство за корисникот и ЦД. 4-1/8 HX11-3/5 WX10- 2/7l ". Од производителот LP640 нуди најдобри можности во класа со интуитивни контроли. Тоа е затоа што дизајнот е резултат на години на интензивно истражување на корисниците и придонес од ИТ професионалци низ целиот свет. Добијте извонредна заситеност во боја и осветленост што трае. Искористете ја безжичната поврзаност со Infocus Lile Show и мрежното поврзување надвор од кутијата со Infocus Projectornet.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Мини Проектор, iTJQ Пренослив Проектор 1080p Поддржан, Проектор За Телефон Компатибилен со iOS/Android Паметен Телефон/Лаптоп/ PS4,

Достапно И Влезно Ниво : овој мини проектор е прифатлива опција за влез на ниво за оние кои се нови во дом

DEN 1.33

WiFi Projector, 1080p филмски проектор со торба за носење, преносен мини телефонски проектор 2022 Надградба на 7500 лумен со синхронизирање на

Безжичен Sepported : Преносен проектор дизајниран со најновата технологија за Wi Fi Connection, со синхронизирачки

DEN 1.67

3Д вентилатор на холограм, 16,5 инчи 224 LED светлосни мониста со висока резолуција 3D холограм проектор 3Д фотографии и видеа

Спецификација : Тип на ставка : 3Д холограм фанматеријал : ABS, PC, Hardware Colour : Black Power Intute : 100240 V AC 50 / 60 Hz Display Диј�

DEN 1.00

V Најдобриот преносен проектор предводена од театарски видео медиуми 1080p плеер, за домашно училиште 100‑240V, 1920x1080, вградени

Со повеќе врски и вградени во 3Д звучници за аудио, можете да уживате во филмските екрани со висока дефи�

DEN 856.16

LED проектор, Mini HD LED дигитален проектор, филм за домашно кино видео за видео-меаудио HDMI 3D проектор, вградени стерео звучници,

Вграден висококвалитетен стерео звучници, видео сигнал со висока дефиниција на HDMI Поддршка за аудио / �

DEN 2.00

Мини проектор, 1080p Видео -проектор, Снабдување со електрична енергија од црна далечинска контрола од 13 до 100in Преносен проектор

Резолуција од 1080p : Овој преносен мини проектор со звучник поддржува резолуција од 1080p за неверојатно ис�

DEN 620.80

ВАКАСО Филм Проектор Затворен, 1080p Поддржан Видео Проектор Домашна ТВ Проектор Компатибилен СО Тв Стик Паметен Телефон HDMI USB AV За Домашно

➣€Широка Компатибилност За Повеќе Уреди / Инженер со HDMI / VGA / USB / AV / 3,5 mm AUDIO / , овој пренослив филмски пр�

DEN 2.67