• Обновено
Rapala NEW 2019 X-Rap Otus XROU-25 Color HTP-Hotешка штука за големи предатори за риболов.

Rapala NEW 2019 X-Rap Otus XROU-25 Color HTP-Hotешка штука за големи предатори за риболов.

DEN 415.84

Залиха
Во магацинот.

Должина на телото 25 см; Длабочина на трчање 0,5-1 м ABS тело со мека ПВЦ опашка; Систем за заклучување на опашката од не'рѓосувачки плоча од 6 точки. Мавтање на опашката со навивам со ролна на телото; Голем предатор Gamefish. Куки за црна височина на црната височина на VMC. Вклучена е резервна опашка. Огромно суштество, X-Rap OTU, комбинира конструкција на риби со риба на Rapala со прекрасна боја што одговара на навивам за да создаде беспрекорна хибридна мамка. Со својата бавна стапка на мијалник и широката опашка за затегнување, X-Rap OTU е идеален избор за ладна вода и предизвикувачки услови. Телото се тркала од една до друга, бидејќи огромната опашка од навивам пулсира зад себе кога се извади. Кога е паузирана, опашката делува како падобран, стабилизирајќи го привлечноста додека полека плива во длабочините. Мека опашката е цврсто обезбедена на телото со 6-точна не'рѓосувачка чинија. Вклучена е резервна опашка. Опремени со крајбрежни црни куки на VMC.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Армреил 45 Центарпин мамка за риболов со риболов со анти-пренасочен патентиран аеродинамичен отпор на песок на сопирачката

Центарска риболов ролна Центарска риболов ролна Оригинална рачно изработена ролна на Центарпин од еди�

DEN 6240.00

Кејти+черепи+тематски+ревинтажа роза череп корпа капа плажа патување рибарска капа спакувана сонце капа капа за унисекс жени мажи

100% полиестер Затворање на влечење Само миење на рацете 【Удобен материјал】 капакот на корпата е израбо�

DEN 2.00

Womenените Сонце визир капи летна слама капа на плажа широко обрем конска опашка капа визир Сонце капи УВ заштита тенис визир

Слама Затворање на кука и јамка Само миење на рацете Одлична заштита од Сонце УВ : Направено од високо кв

DEN 3.00

Бас мафија ковчег за мамка 3700 | Кутија за справи за мами, мамки, привлекувачи и куки | Организатор на издржлива и водоотпорна опрема за

Потребна за риболов : Направете секоја минута да брои со нашиот ковчег за мамка! Мами, куки и справи чува

DEN 854.40

Кинески симбол за змеј капа мажи жени модни бејзбол капи прилагодливи сончеви камиони капачиња спортски капачиња црно

100% полиестер Затворање на привремено 【Материјал】 : Оваа класична капа за бејзбол е изработена од 100% по�

DEN 1.00

Безбедност на пиштол за пиштол за огнено оружје, портокалово знаме со ознаки со црвени клучеви, неопходни пиштоли, работи добро

【Материјал】 : Направено од Харден полимер 【Се вклопува универзално】 : дизајниран да се вклопи во комо�

DEN 3.00