• Обновено
Patikil M3 најлонски хексадецимални завртки за склопување навртки, 1SET/200PACK PCB PCB машки женски комплет за матични плочи, компјутерски кутии, табли за коло, електроника

Patikil M3 најлонски хексадецимални завртки за склопување навртки, 1SET/200PACK PCB PCB машки женски комплет за матични плочи,

DEN 303.68

Залиха
Во магацинот.

Материјал : најлон; Тема : М3; Должина на женско-машко : 10мм+6мм; Список на пакување : 100 парчиња застојот, ореви од 100 парчиња Апликација : Нашите завртки за исклучување се користат во компјутери, компјутерски случаи, склопување на таблата, електронски полиња, итн. Запознатите од PCB играат улога на поддршка, изолирање и прицврстување во употребата. Предност : Најлонските исклучувања се без 'рѓа, издржливи, стабилни и еднократно во споредба со металните исклучувања, карактеристиките на не-спроведување и можат цврсто да ги поправат вашите табли. Упатство : Заедбите се совршено користени за организирање на контролната табла и звучните табли, да се задржи PCB на конзистентна висина и да се спречи да се свиткува, извртува и кратки спојки. Забелешка : Измерете ја потребната должина на вашиот проект и потоа изберете ги соодветните исклучувања за да заштедите време и напор. Материјал : најлон; Тема : М3; Должина на женско-машко : 10мм+6мм; Список на пакување : 100 парчиња застојот, ореви од 100 парчиња. Апликација : Нашите завртки за исклучување се користат во компјутери, компјутерски случаи, склопување на таблата, електронски полиња, итн. Запознатите од PCB играат улога на поддршка, изолирање и прицврстување во употребата. Предност : Најлонските исклучувања се без 'рѓа, издржливи, стабилни и еднократно во споредба со металните исклучувања, карактеристиките на не-спроведување и можат цврсто да ги поправат вашите табли. Упатство : Заедбите се совршено користени за организирање на контролната табла и звучните табли, да се задржи PCB на конзистентна висина и да се спречи да се свиткува, извртува и кратки спојки.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Генерација Осветлување Штала Светло Кафез За Надворешно Светло Тела | Нерѓосувачки Челик Виси Светлина Кафез За Рустикален Домашен

КЛАСИЧНО НАДВОРЕШНО ОСВЕТЛУВАЊЕ : Уживајте во безвременската елеганција со Нашата Генерација Осветлув

DEN 582.56

Неродеко 4 Нивоа Обетки Организатор За Складирање Лавици Железо Виси Накит Организатор Обетки Држач Решетката Полица

Прекрасна и креативна решетка за складирање Одговараат на вашата потреба погодно и совршено Исто така,

DEN 1075.20

Сет За Керамичко Вино ЗИЗМХ Кинески Дистрибутер На Бело Жолто Вино Чаша За Алкохол Мала Чаша Саке Топло Тенџере Плоча За Садови Барови

Погоден за хотели, ресторани, чајџилници, домови итн Површината е мазна и се чувствува удобно Исклучите�

DEN 3749.12

Мини Алатка Пост, Прецизност Земјата Мини Струг Алатка Пост, Практични Компактен Лесен Бедем Струг Општа Намена За Мини Струг Клупа

Брзо и лесно монтиран на струг на моторот, клупата или бедемот, погоден за различни операции од прецизна

DEN 1.00

Песочник Пустински Планински Позадини, Јел 5х3фт Винил Сино Небо Бели Облаци Кактус Тропски Грмушки Пејзаж Фотографија Позадина, Пустината

€Големина и Боја : 5x3ft (150cm Ширина x 100cm Висина), дигитален отпечаток Со Висока резолуција со привлечни дет

DEN 2.33

Сергут 2023 Кутија За Картички За Дипломирање, Кутија За Картички За Забава За Дипломирање, Кутија За Картички За Подароци За Дипломирање За

Хартија [Вклучени И Димензии] : ќе добиете 1 декоративна кутија за дипломирање Кутијата со картички прис�

DEN 95.84

Китниш 16 ПАРЧИЊА Проѕирни Пластични Штипки За Чаршафи,Проѕирни Проѕирни Штипки За Чаршафи, Пластична Крпа За Маса Држете Клипови

●Корисни клипови за маса} Пластичните Стеги За Покривање На Масата се совршено решение за вашата крпа з

DEN 0.33

Торбичка За Шминка за шминка, Торбичка За Шминка Со Букви Од Шенил, Чиста Мала Торбичка За Патент За Патување, Торбичка За Тоалетна

?€Стилски Дизајн Qpeppy шминка торба доаѓа со разнобојни сјај шенил писмо Буквите се закрпени на козметич�

DEN 351.84

Кленплус 3 парчиња. Не Ја Нарекувајте Своја Земја АКО не сте Подготвени Да се Борите За Тоа Везено Железо На Закрпи Слоган Зборови Значка

Големина : 1,6 / 8Х3, 4 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на по

DEN 143.84

Торби за ручек За Жени Мажи, Изолирана Торба За Ручек Со Дрвена Текстура Со Триаголник Со Прилагодлив Ремен За Рамо За Училиште, Работа,

€Голем Простор Q Димензија : 121 " W, Мала Тежина : само 0 Нашата изолирана торба за ручек има многу простор з

DEN 319.68

Cdkmax Rgb Подна Ламба, Led Аголна Светилка Која Е Компатибилна Со Alexa, 360°RGB Паметна Модерна Подна Ламба Со Музичка Синхронизација И

Не Заземајте Простор : Аглите се дадени за секоја просторија, но повеќето од нив немаат ништо во нив Паме

DEN 783.84

Бубачки Гел За Цветање На Ноктите 15мл Јасен Гел за Цвет Од Ув Лер Лак За Самостојно Нокти Дизајн Маникир Со 2 Во 1 Лепак За

Зачудувачки Ефект На Цветање : Користете го Нашиот Расцутен Гел за без напор да креирате дизајни на нокт

DEN 407.68

Рамка За Подигнување на гардероба Монтирана На ѕид, Прилагодлива Автоматска Ширина На Враќање, Тивко Меко Ресетирање, Оптоварување

Голем капацитет : оваа шина за гардероба за повлекување е главно изработена од алумина цевка, која е цвр�

DEN 1.67

АБУФАН 2 парчиња/ Сет Дедо Мраз Маски Црвена Дедо Мраз Шапка Божиќ Дедо мраз Костим За Божиќ Празник Маскарада Партија Фенси Фустан Косплеј

надземни дедо Мраз оваа ставка е За Божиќ косплеј Изработен од врвен материјал, креативен и издржлив на�

DEN 206.08

ОПЗЛПО Машки Шорцеви На Плажа, Брзи Суви Стебла За Пливање Со Џебови Шорцеви За Пливање Костим За Капење Со Мрежеста Постава

100% Полиестер Затворање на чипка Миење Раце Само Quest Design® : нашите 80Ти фламинго машките шорцеви за плажа и

DEN 0.67

Cgoldenwall Прирачник Кинески Медицина Сечење Нерѓосувачки Челик Билка Кинески Хербални Медицина Режење Машина Домаќинство Комерцијални Пециво

Остар Нож : сечилото на Овој сечач За Кинески лекови е издолжено и остро Заштеда на труд : Овој сечач За К�

DEN 1.33

Jndtueit Сончоглед Фрижидер Антискид Рачка Ракавици, Дрво Текстура Цвет Сет на 2 Перат Крпа Декор За Фрижидер Микробранова Печка, Жолта Цветни

?●Чувајте Ги Рачките Чисти! Овие капаци На рачката на вратата се дизајнирани да ги одржуваат вашите куј�

DEN 3.33

Акрилна Четка За Нокти, Г-ЃА Белес 3 ПАРЧИЊА Акрилни Четки За Нокти Во Прав Гел Уметност за Нокти Четка Поставена ЗА АКРИЛЕН Прав 3d Продолжување

Поради рачно мерење, дозволете мала димензионална грешка Поради разликата помеѓу приказите на монитор�

DEN 0.67

Пакет Од 2 Предмети - Џебен Нож-Јапонски Помошни Ножеви Со Обвивка-Мала Црна Фиксна Тактичка Хоби Работа Мини Нож За Мажи Жени-Нож За Нож

Пакет Од 2 Предмети : Преклопен ЕДЦ Нож 130129 заедно со Нож За Нож фбцб 01 Висококвалитетниот Џебен Нож е изр

DEN 2.33