• Обновено
Шишиња со топла вода со покритие морски школки starвездена торба со топла вода за олеснување на болката, менструални грчеви, стапала и потопло во кревет 2 литар

Шишиња со топла вода со покритие морски школки starвездена торба со топла вода за олеснување на болката, менструални грчеви, стапала и потопло

DEN 223.84

Залиха
Во магацинот.

【Премиум материјал】 Опфаќа шише со топла вода користете двослојни кадифени ткаенини (95%полиестер+5%спандекс), што помага да се изолира топлата вода, да се спречи изгорена кожата и да ве загрее околу 6 часа 【Одлично проток на протекување】 Шишето со топла вода е изработено од ПВЦ, а капакот е изработен од ПП. Широкиот дизајн на устата е лесен за пополнување вода. Запечатеното капаче за шише помага во спречување на истекување на вода. 【Големина М : 20*30см / 10*12in (2 L). Забележете дека водата за полнење може да се полни само со 2/3, а торбата со топла вода е машината што се мие. 【Топол подарок】 Оваа симпатична/кул торба со топла вода е одличен подарок за родители, деца и пријатели на роденденот, Денот на мајката, Денот на благодарноста, Божиќ и Нова Година. 【Мулти-употреба】 торбата со топла вода може да се користи за ублажување на болката во мускулите, стресот, мигрената, зглобовите и менструацијата. Може да се користи и како торба со ладна вода за деца/мажи/жени или го намалува отокот на раните. 【Премиум материјал】 Опфаќа шише со топла вода користете двослојни кадифени ткаенини (95%полиестер+5%спандекс), што помага да се изолира топлата вода, да се спречи изгорена кожата и да ве загрее околу 6 часа. 【Одлично проток на протекување】 Шишето со топла вода е изработено од ПВЦ, а капакот е изработен од ПП. Широкиот дизајн на устата е лесен за пополнување вода. Запечатеното капаче за шише помага во спречување на истекување на вода. 【Големина М : 20*30см / 10*12in (2 L). Забележете дека водата за полнење може да се полни само со 2/3, а торбата со топла вода е машината што се мие.

Основни карактеристики

1. Material:
♦ Cover:
Double-layer velvet fabrics (95%polyester+5%spandex).
♦ Hot water bottle:
PVC.
♦ Cap:
PP.
2. Package:
♦ 1 hot water bottle+1 cover.
3. Size:
♦ S:
15.5*25cm / 6*10in (1L).
♦ M:
20*30cm / 10*12in (2L).
4. Design::
♦ Leakproof:
Sealed cap prevent hot water splitting out.
♦ Easy to fill in:
Wide mouth design.
5. Multi-Use:
♦ It can be a cold water bag for fever children/men/women or reduces wound swelling.:
♦ Keeping warm, relieving muscle soreness, stress, migraine, joints and menstruation. ♦ A great gift for parents, children, and friends.:
6. Tips:
♦ Machine Washable. :
♦ Filling water can only be filled with 2/3.:
♦ If you have any questions about the hot water bag, please email us at any time. :

Најдобри понуди

Женски Патент Корсет, 2 во 1 Мултифункционален Патент Преден Корсет Силно Обликување На Телото Обликувач На Елече Прилагодлива Врвна

Мултифункционален : женскиот корсет со долна биста го измазнува, контролира стомакот, го спушта половин

DEN 143.04

Метална тапан лабачка црна метална ламба сенка шуплива метална ламба сенка за маса за ламба и приврзоци за ламба за ламби за ламба за сенка

【Класичен дизајн】 Класичен испуштен дизајн, а не на сијалицата, туку и ја прават светлината помека 【Кв

DEN 1.33

Торба За Складирање Санитарни Салфетки, Торба За Шминка, Торба За Тампон, Торбичка За Подлога, Торба За Менструална Чаша, Пеперутка За Уметничка

Големина на Торба За Складирање Санитарни Салфетки : 4, 7х6, 6х6, 6 инчи / 12х17х17 см ● Материјал за торба за пе�

DEN 3.00

Eyhlkm преносен прилагодлив лаптоп штанд за поддршка база Погодна за компјутерски лаптоп штанд за преклопување компјутерска биро

【6 слоеви Ергономски дизајн】 Со 7 опции за висина, може да го поправи држењето на телото и да ја намали б�

DEN 6120.00

Шипт креативно стакло кристално пепелник, десктоп пепел, исклучителна декорација за кафе -канцеларија за домашни канцеларии

Сосема нови производи со висок квалитет, практични и стилски додатоци на современиот декор, практичен и

DEN 766.40

Држач за парчиња магнетски шрафцигер, издолжена ракав за шрафцигер Внатрешен дијаметар 5мм/5,5мм/6мм/7мм/8мм/10мм, алатка за поправка

[Висок квалитет] Битната рачка за шрафцигер е изработена од висококвалитетен метал и пластика за долг ж�

DEN 1.33

Матрица-Останете Убави - ПЕСНА ЛИРСКИ САМ Дефиниција Најдобар Винил Големи Матрици За Сликање На Дрво, Платно, Ѕид, итн.- XS | Брилијантен

Проѕирна Сина Стандардна Матрица За Материјал : ова е син проѕирен материјал кој ужива во индустриски с�

DEN 2.67

Секси земјоделски јакни за жени зимско топло нејасно руно надворешно облекување преголемо крзно крзно меки палта јакна трендовски кратки

Повратни јакни за жени Паучни палта за жени увезени За големината : Ве молиме изберете ја големината спо

DEN 2.00

Фантазија Печурки Шема Хигиена Салфетка Торба За Складирање Пренослив Период Комплет Торбичка Торбички За Менструална Чаша Менструација

Заштитете Ја Приватноста : торбичката за санитарни салфетки може да ја заштити вашата приватност за вре

DEN 2.00

Знак за Калај јушентин, Надворешен Знак За Калај, Живот На Надворешните Банки, Знак за ретро Калај Знак За Калај Добредојдовте

Големина : 14смх20см (6инч*8инч) Материјал стил : калај / метал / гроздобер Калај Знак / ѕид декорација Лес�

DEN 135.84

Триење артефактна бања моќен кал сунѓер возрасен бебе триење назад триење на пепел деца бебе деконтаминација триење на пешкир 搓澡

Триење артефактна бања моќен кал сунѓер возрасен бебе триење назад триење на пепел деца бебе деконтами�

DEN 159.84

Сет За лековити Кристали-7 Сурови Камења Од Чакра И 1 парчиња 7 Кристален Ѓердан За Вештерство, Реики, Чакра, Лекување, Природни, Балансирачка

?●Сет За лековити Кристали●вклучува 7 парчиња чакра паднати камења (Чист Кварц, Аметист, Син Содалит, Зе

DEN 0.33

ZTBH Моќ Пумпи За Вода Променлив Проток Dc Аквариум Пумпа, Потопна Пумпа За Вода, Слатководни Контролира Пумпа Пумпи за Вода &засилувач;

Мотор со висока ефикасност и заштеда на енергија со напредна електронска технологија за конверзија на �

DEN 684.80

Y-lkun мерач на квалитет на водата PH-220W pH мерач на пенкало киселоста pH вредност Тестер на вредност Висока точност pH тестер

Прикажи и копчиња : Телото користи HD слики со приказ и чисти копчиња Автоматска калибрација со едно копч

DEN 1333.92

Модели на авиони 1: 200 скала модел на авиони погодни за Боинг Б747-100 ОО-Ша Минијатурите Колекционерски сувенирски подароци графички

Карактеристики на спецификациите : точна матрица, детално боење, јасни линии, униформни пропорции, висо�

DEN 2.33

Амосфун чаршави корпи за корпи за плетенка Имитација на корпа за леб од ратан леб 4 -кружни тркалезни корпи за овошје закуска

Многу мала тежина и лесен за движење Така можете да го ставите каде и да сте Деликатна симулација ткаена

DEN 1344.00