• Обновено
3 парчиња 5,9 алуминиумски лукс -чистач на трошка, сребрена боја, доаѓа во секој

3 парчиња 5,9 алуминиумски лукс -чистач на трошка, сребрена боја, доаѓа во секој

DEN 3.00

Залиха
Во магацинот.

Луксузен чистач на трошка Направено од лесен алуминиум со лесна пластична рачка и џебен клип. Спречете непотребни остатоци и остатоци на масата. Чистачот на трошка е добра алатка за брзо и ефикасно отстранување на несакана храна и трошки од масата. Тоа е лесен, издржлив и лесен алуминиум, лесен за употреба, само ставете го во џеб кога не ви треба. Оваа алатка е многу погодна за употреба на домови и ресторани. Опремено со луксузен чистач за леб, која може да ја исчисти работната маса брзо, лесно и ефикасно, што е многу погодно за семејства и ресторани. 100% гаранција за задоволство : Ние сме посветени да му обезбедиме на секој клиент највисок стандард на услуги на клиентите. Ако имате некој проблем во врска со производот, ве молиме контактирајте со нашата услуга за клиенти, ние сме секогаш тука за вас. Известете неточни информации за производот. Опис : Отстранете ги трошките од леб, итн. Од чистачот на површинска четка, може да ја исчисти масата брзо и лесно да се четка на површината на табелата, трошките и брашното, итн. ќе се соберат во спецификацијата на садот : Материјал : Алуминиум Големина : 5.9 “ Пакетот содржи : 1 x четка.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

YCZDG БАКАР Позлатен USB Мал Вентилатор Мини Студентски Мал Студентски Дом Спална Соба Кревет Домашна Канцеларија Компјутерска Работна

Агол на теренот прилагодување на насоката на ветерот Фановите се опремени со ротација од двете страни...

DEN 2844.48

Заби стоматолошка стоматолошка спојка на спојката на спојката за жени за жени со долга чанта со телефон со држач за картички

Пу Голем капацитет, повеќе слотови за картички, печатење со целосна боја Материјалот е изработен од вис�

DEN 527.84

Audio Pro A10 + C3 Пакет за безжични звучници | A10 Bluetooth звучник и C3 Полнење, преносен звучник | Компактен, висока верност, мултиром,

Multi Room Starter Set : Ова е совршен старт за поголем систем на мултиром Ја добивате и убавината на безжичниот зв

DEN 0.67

36 750mV Термопилни генератори за делови за замена на камин топлина Glo Heatilator, шпорет и камин додатоци пожарникарски гасови

Заменски камин термопилкомпатибилен со поголемиот дел од единиците На пример, грејач на вода, рерна, ка�

DEN 2.33

Lyetny Цртан Филм Морски Стил Бран Тркало Шема Организатор Фиока Кутија За Складирање Кревет Caddy Десктоп Послужавник Промена Клуч Паричник

Микрофибер Кожа Големина : 8х8ин / 20, 5х20, 5см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

DEN 1.00