• Обновено
Сончев здравствен и фитнес мулти -бут тример

Сончев здравствен и фитнес мулти -бут тример

DEN 3.00

Залиха
Во магацинот.

100% ПВЦ Направено во САД. Работи на колкови, бутовите, горните раце, градите и градите. Светло и компактно. Одлично за тонирање, зајакнување и градење мускули во вашите внатрешни и надворешни бутови. Притиснете против предизвикувачкиот отпор создаден од напнатоста во алатката за зајакнување на бутот. Одлично за тонирање, зајакнување и градење мускули во вашите внатрешни и надворешни бутови. Притиснете против предизвикувачкиот отпор создаден од напнатоста во алатката за зајакнување на бутот. Експандерот за градење на телото е исто така одличен за зајакнување на рацете. Одлична алатка за фитнес за почетници и напредни ентузијасти за фитнес кои сакаат да станат подобри и да се чувствуваат одлично!. Тример на бутот е одличен за да го поставите во која било просторија или канцеларија и каде и да одите. Мора да има ставка да има ако се обидувате да изгубите маснотии на бутовите, стомакот и задникот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Велосипед за вежбање во затворен циклус, неподвижен велосипед за велосипед во затворен простор Совршен велосипеди за вежбање за велосипед

[ЛЦД и држач] : ЛЦД то на вежбање велосипед ги следи вашето време, брзина, растојание, изгорени калории и к

DEN 1.00

Автоматско враќање на Quanjj и повеќекратни тренинзи за основни агли , AB Roller тркало за абдоминална вежба фитнес трошка опрема за

Дизајниран за вежбање и вежбање на стомачни мускули Погодно за обука на мускулите на грбот, рамо, рамо и

DEN 6168.48

N/A ленти за отпорност на фитнес еластична гумена лента за вежбање цевки ленти Повлечете мултифункционална обука експандер пилатес

Силна отпорност на абење, висока еластичност, чувство што не е лизгање, удобно и апсорбирачко Овие ленти

DEN 2.00

Ремени за истегнување на ленти за јога во Санкуу со 12 постери за тренингот, ленти за истегнување на опрема за физикална терапија

најлон Разновидност на јога каиш : истегнување на вашето тело за време на загревање, танц и пилатес, маси

DEN 2.67

Отпорни ленти Природна латекс гумена јамка за салата за зајакнување на обука за обука на фитнес Повлечете ја еластична лента

Safeafe и издржлив материјал】 Повлечените ленти се изработени од еколошки природен латекс материјал, отпо

DEN 449.60

Плус големина џемпер за жени Смешно писмо печатено врвови, случајни лабави капки рамо на рамо со долги ракави со изреки

Гроздобер фустан Божиќна Ноќта на вештерките Денот на благодарноста Мажи маица маички пакувања мажи ма

DEN 2.33

Бели полкови точки на жолти јога торбички торби со целосна зип торба за жени за жени, вежбајте носач на јога мат со прилагодлива

Големина : Голем34 "Долг x 6,7" дијаметар; Мал21 "долг дијаметар x 6,3" Доволно пространа за повеќето јога, пилат

DEN 303.84

Butyенски фармерки со високи половини со високи половини, истегнете го копчето за подигнување на задниот дел од тексас ретро слаби панталони

? Кога го носите, тоа е удобно, дише и го истакнува вашето тело ? Тоа е совршен натпревар за сите слатки и с

DEN 195.36

Јога панталони за жени контрола на стомакот, жени за контрола на стомакот за слабеење на плен хеланки тренингот што работи задникот

Леглави за жени со високи половини , Забрзаната испорака обично трае 35 дена, стандардниот превоз обично

DEN 0.67

Besportble за складирање на глувци за глувци Мала решетка за глувци 4PCS Глупави решетки за глувци Домашни салата вежба за тежина

Ви обезбедува пристоен начин да ги поставите вашите фитнес алатки Оваа решетка за тежина ги штити вашит

DEN 1.33

Заменски Kits.com Бренд 2 Пакет за замена на хексадецимални завртки за олимписки шипки, навивам шипки, Трицепс шипки и гира шипки

Направено од челик AISI 1144 со HRC 2025 термички третман Компатибилен со олимписките шипки, навивам шипки, три�

DEN 2.33

Менс џемпери спортски обични панталони со џогирање на лесни пешачки панталони, панталони за отворено, панталони за мажи за мажи

100% памучен полиестер Повлечете го затворањето Ова мажи еластични панталони за влечење на половината из

DEN 1.67

Виртери прилагодливи тегови на глуждот за жени мажи деца, сет на тежина на зглобот 1-5/11 фунти со отстранлива тежина за џогирање,

Целосно прилагодливи тежини : 5 отстранливи вреќи со песок за секоја тежина на глуждот, секоја вреќа со п

DEN 0.33

WYFDP 11 компјутери/поставени ленти за отпорност на TPE 100lb 150lb жени Шарен фитнес тренинг појас јога Повлечете јаже салата опрема еластична

За разлика од традиционалната опрема за печат на тешки клупи, опсегот на отпор е супер лесен, компактен,

DEN 4004.64

Ратгн Јога Мат торба, Божиќ Деин елен пингвин и снежен човек вежбање јога мат носач со целосна зип-јога мат торба со прилагодлива лента

Оксфордски крпи Димензии : Две големини се достапни Голем : 34 "L x 6,7" дијаметар; Мал21 "L x 6,3" дијаметар...

DEN 387.20

Вулфи Абдоминално тркало Автоматско враќање на абдоминалниот мускул, интелигентно броење на абдоминално тркало домашно вежбање

Безбедност што не се лизга, тивко движење, не го повредува подот, лесен за развој на абдоминални мускули

DEN 1.00

Избор на Пит 2-пакет или 5-пакувања за вежбање со јога со 5 пакувања 8ft | Бонус е -книга | Со издржлив Д-прстен за вежбање Пилатес и теретана

Уживајте во поздрав, посреќен живот : 2 јога блокови и вклучени 2 ленти за јога Намалете го стресот и возн�

DEN 285.92