• Обновено
Алуминиумска легура XL, Синхрон тон на прирабница на ременот на ременот за временски ремен за 3Д печатач ЦНЦ, 60 заби 12мм Внатрешен дијаметар на дупки, сребро 1 парчиња

Алуминиумска легура XL, Синхрон тон на прирабница на ременот на ременот за временски ремен за 3Д печатач ЦНЦ, 60 заби 12мм Внатрешен дијаметар

DEN 259.04

Залиха
Во магацинот.

【Параметри】- Дијаметар на родител : 12мм/0,47 "; вкупна висина : 25мм/0,98"; Надворешен дијаметар на забите : 96,5мм/3,76 "; ширина на забите : 11мм/0,43"; Заби : 60t; Терен за заби : 5,08мм/0,2 " 【Висок квалитет на материјал】- менувачот на ременот е изработена од алуминиумска легура, цврста и трајна, третман на површинска оксидација, ефикасно анти-каса и антикорозија. страна на забите што го минимизира ризикот од лизгање на ременот. 【Апликација】- Алуминиумско тркало од макара што се користи широко во машината за мелење, струг CNC мотор, менувачот на менувачот, машината за хобирање, машината за дупчење или другите преносни машини за преносот. 【Параметри】- Дијаметар на розови : 12мм/0,47 “; Вкупна висина : 25мм/0,98 "; надворешен дијаметар на забите : 96,5мм/3,76"; Ширина на забот : 11мм/0,43 "; заби : 60t; терен за заби : 5. 【Висок квалитет на материјал】-менувачот на ременот е изработена од алуминиумска легура, цврста и издржлива, третман на површинска оксидација, ефикасно антикорозирање и антикорозија. 【Функција】- Контакт со макара за тајминг со страната на забот што го минимизира ризикот од лизгање на ременот. 【Апликација】- Алуминиумско тркало од макара што се користи широко во машината за мелење, струг на моторот CNC, менувачот на менувачот, машината за хоби, машината за дупчење или другите преносни преносни машини.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Јорха Силиконски Покритие Кожата Случај За Мајкрософт Xbox Еден X &засилувач; Xbox Еден S Контролер x 2 СО ПРО Палецот Костец x 8

Висококвалитетен Медицински одделение силиконски направен контролер покритие За Xbox One X Дизајнираната

DEN 254.40

Термички ламинирачки торбички за шкотски, 200- броење, 8,9 x 11.4 '' & термички ламинатор, 2 ролери систем и магична лента, 6 ролни со дистрибуција,

Производ 1 : Безбеден за употреба со повеќето средства за чистење на домаќинствата4 во, големина на буква

DEN 3.33

Вакауто 6 парчиња Занаетчиски Чаршафи Од Ткаенина Цвет Бран Печатена Памучна Ткаенина Квадрати Ватиран Ткаенина Крпеница Квадрати ЗА Самостојно

Изработени од памучна ткаенина, удобни за допир, лесни за миење и сушење Совршен за правење навлаки за п�

DEN 319.84

Универт количка, за инсталација на електрични дигалки. За сите канали 1-5/8 или повисок канал за надградба, верзија за надградба-со-заштитен

1 : Капацитет на оптоварување на количката на количката : 1000 bs / 1pcs 2 : Тролка на тркалото за употреба со P100

DEN 415.68

Поедноставете ги детските 10 -те кадифени закачалки | Димензии: 13,78 W x 8.46 H | Издржлива пластика | Не-лизгање | Ја задржува формата

14 "ширина одлична за деца со големина 216 Направено од силна и издржлива пластика на АБС Цинк куки со кади�

DEN 2.00

Пеперутка Кристално Смачкана Дијамантска Аурора Бореалис Лажни Нокти Лепак На Лажни Нокти, Вештачки Маникир Со Прсти, Лажни Нокти

●Пакет и Самостојни Нокти}пакетот содржи 24 парчиња лажни нокти со различна големина, (Разни големини на

DEN 1.33

Leluv ultima црна машка вакуумска пумпа пакет со премиум црево, гумен заштитен мерач и силиконски меки црни заптивки и прстени

Пакет од 3 артикли : Ултима вакуумска пумпа, мека црна силиконска заптивка и 4 големини на прстен за стега

DEN 2.00

USB Прекинувач Селектор MLEEDA 4 Порта Км Прекинувач 4 Компјутери Споделување 4 USB Уреди, USB Периферни Прекинувач Кутија ЗА ТАСТАТУРА Глувчето

4 во 4 надвор USB Прекинувач Кутија : 4 ПОРТА USB 20 Прекинувач Идеален За Споделување Уреди, 4 компјутери спод�

DEN 2.67

Жените Ув Сонце Заштита Рака Ракави, Ладење Ракави Рака Покритие Штит За Мажи Велосипедизам Голф Пешачење Симпатична Цртан Филм Куче

Полиестер Машинско Перење Dim димензија : 1 Пар; Големина : С10х7х41см, М12, 5х8х43см, Л13, 5х9х45см, ХЛ14, 5х9, 5х47см, 2ХЛ

DEN 1.67

Нов LON0167 Сребрен тон се карактеризира со шрафцигер од не'рѓосувачки челик сигурен ефикасност, алатка за алатки за сечила со црна кутија

Име на производот (издржливо во употреба) : картичка со алатки; материјал : не'рѓосувачки (најнова технол�

DEN 2.00

Комплет За нокти мелодисуси Комплет Професионален Акрилик Со Сѐ, Пренослива Електрична Вежба за Нокти, 48W УВ ЛЕД Ламба, 3д Декорација На

КОМПЛЕТ ЗА НОКТИ КОМПЛЕТ ЗА ПОЧЕТНИЦИ или ДОБРИТЕ : Надградена УСБВежба За Нокти За Сјај 20000 вртежи во ми

DEN 1.00

Соларни светла Надворешно 6 пакувања, 100 ЛЕД/3 режими 270 ° Сензор за движење на агол на осветлување, безбедносни светла, IP65

☀ 100 【100 LED ултрасветло светло соларно движење на отворено】 6 пакувања соларни светла на отворено се опр

DEN 2.00

Upkoch 2 парчиња од не'рѓосувачки челик сервирање на лажици преносни прибор не'рѓосувачки челик, прибор за сервисирање на прибор за сервисирање

Дневна употреба собрани лажици : Направено од не'рѓосувачки челик, издржлив, силен и здрав за секојдневн

DEN 148.00

Auniwaig T4 Торкс Шрафцигер Битови, 4mm Круг Стебло S2 Легиран Челик Магнетни Шрафцигер Битови 1.57-Инчен Должина За Шрафцигер, Моќ Вежба 10

Магнетни Овие Шрафцигер Битови се со магнетски дизајн ДимензијаДиа На Стеблото : 4мм / 0,16инчен; битови �

DEN 97.44

Сезонски S12II 650 SSR-650GB3 650W 80+ Бронза ATX12V &засилувач; Eps12v Директен Кабел Жица Излез Паметни &засилувач; Тивок Вентилатор Контрола

Фиксно каблирањеГи Обезбедува сите потребни кабли потребни за стандарден компјутер 80 Плус Бронза82% ефи

DEN 1.00

XYX Паричник Случај Компатибилен Со Oppo Reno 8 5G, Мат Текстура Ретро Стп Кожа Паричник Флип Случај Покритие Со Магнетни Kickstand Картичка

Специјално Дизајниран Паричник Случај За Oppo Reno 8 5 G, не е компатибилен со други верзии [Ве молиме потврде�

DEN 0.67

Либедер над организаторот на чевли на вратата, 24 џебови Организатор на чевли за чевли што виси, тесни решетки за чевли со врата со 6

Не ткаени ткаенини 【6слоеви голем капацитет над организаторот на чевли на вратите】 Оваа големина на за

DEN 0.33

Професионална оценка лавалиер лапел микрофон за Gionee S10B компатибилен со iPhone телефон или блогирање на фотоапарати во блогирање

2022 година ја надгради новата целосно изолирана жица на микрофон за професионално одделение Лавалиер га

DEN 1.00