• Обновено
Модул за контрола на палење на гаражата самрак 4 пин дистрибутер D1906 LX301 компатибилен со 1974-1987 GMC Buick Cadillac OldsMobile Pontiac

Модул за контрола на палење на гаражата самрак 4 пин дистрибутер D1906 LX301 компатибилен со 1974-1987 GMC Buick Cadillac OldsMobile

DEN 945.60

Залиха
Во магацинот.

Како професионален производител на автоматски дел, гаражата „Самрак гаража“ имаат своја работилница за калапи, работилница за обликување на инјектирање и работилница за ладење нафта, работилница за лапи, работилница за пакување и опрема за тестирање на производи, кои обезбедуваат стабилност и сигурност на квалитетот на производот, обезбедувајќи им на нашите клиенти со подобар квалитет на производи Ние работиме во повеќе од 10 земји и региони низ целиот свет, служејќи повеќе од 1 милион луѓе ширум светот. Полимерно куќиште со висока температура го намалува упад на влага и го минимизира оштетувањето на вибрациите за продолжено. Број на дел од ОЕМ : LX301, LX -301, D1906, 1875990, 1894322. Тестовите за издржливост имаат температурен опсег од -40 ° C до +125 ° C. Мијалките за топлина на бакар за голтка можат да обезбедат подобра дисипација на топлина за да се спречи топлината да го оштети модулот. 1 година гаранција. Ако ви треба помош, или само имате прашања, ве молиме, не двоумете се да не контактирате. Ние сме посветени да ви ги обезбедиме сите информации што ви се потребни за да направите самоуверено купување и ние продолжуваме да ве поддржуваме по купувањето. Полимерно куќиште со висока температура го намалува упад на влага и го минимизира оштетувањето на вибрациите за продолжено.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Кабли со скокач од 25 стапки - 1500A 1 Мерач на мерач Тешки засилувач Скокни за започнување со кабел за брзо поврзување со брзо поврзување

【Истакнати перформанси】 Овој 1 мерач од 25 метри скокач има внатрешни 600 нишки од бакарни облечени алуми

DEN 799.84

Резервоар за ладење на течноста за ладење на радијаторот Рајанстар, 800 мл, резервоарот за експанзија на течноста за ладење на течноста

6061 6061 Алуминиум】 Резервоар за експанзија изработен од 6061 алуминиум за засилена јачина, анодизиран поли

DEN 313.60

Филтер за воздух на моторот K&N: Повторно употреблив, чист на секои 75,000 милји, печење, премија, филтер за воздух за замена на автомобили:

Еднократно K Baldwin PA4349; Бек / Арнли 0421697; Carquest 83052; Carquest DW83052; Лаборатории на шампиони AF4000; Duramax DA4000; Еко чувар X

DEN 0.67

Резервоар За Резервоар За Радијатор ЗА Ладење СКИТУ 603-210 Шише За Проширување На Прелевање На Течноста За Ладење За Форд

ФИТ МОДЕЛИ НА ВОЗИЛА Ова Шише За Прелевање На Резервоарот За Обновување На Течноста За Ладење На Радија

DEN 3.00