• Обновено
Адаптер за кучиња за рекреација на жици од 15 засилувачи машки до 50 засилувачи за конектор за заклучување на жени со LED индикатор за напојување

Адаптер за кучиња за рекреација на жици од 15 засилувачи машки до 50 засилувачи за конектор за заклучување на жени со LED индикатор за

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

Dogbone е произведен со највисок материјал за квалитет, морско одделение и има уникатни карактеристики што не се наоѓаат на други адаптери Облеки за слободно време - За употреба кога RV е опремена со 50 влезни напори за заклучување на пресврт и треба да се вклучи во 15 извор на енергија од засилувач. Проверете ја вашата врска и осигурете се дека тие се компатибилни со следново : NEMA 5-15 до SS2-50 R, пред да го набавите оваа ставка. 15м/50t, 50 A/125 V/250 V, макс. Оптоварување 3750 W, NEMA 5-15 до SS2-50 R, STW 10/3. Обликувана и изработена од тешка поливинилна пластика, 100% бакарна жица. Конекторот за заклучување има прстен со навој. 15 засилувач машки приклучок до 50 засилувач за заклучување на фемал. Приклучок : NEMA : 5-15 Волт : 30 A 125 V-Рецепт : NEMA : SS 2-50 R Волт : 50 A 125/250 V. Облеки за слободно време - За употреба кога RV е опремена со 50 влезни напори за заклучување на пресврт и треба да се вклучи во 15 извор на енергија од засилувач. Проверете ја вашата врска и осигурете се дека тие се компатибилни со следново : NEMA 5-15 до SS2-50 R, пред да го набавите оваа ставка. 15м/50t, 50 A/125 V/250 V, макс. Оптоварување 3750 W, NEMA 5-15 до SS2-50 R, STW 10/3.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Хојлклд Магнетна Врата Стоп, Затворач На Врата, Фати Врата Од Нерѓосувачки Челик, Држете Ја Вратата Отворена, Држач За Врата На Ѕидот

Пролет Хидраулична Поддршка : Стоп На Вратата има вграден пролетен хидрауличен уред , кој игра секундар�

DEN 191.84

WESE Торта Еднаков Дел Делител, Домаќинство Круг 10/12 Парче Еднаков Дел Маркер Леб Делител Торта Еднаков Дел Машина ЗА СЕКАЧ

Совршен ЗА самостојно готвење, печење, торта од мус, пециво итн Тоа може да ви донесе погодност и да зашт�

DEN 3.00

КОМУО 16оз 2 Пакувајте Стаклени Чаши За Кафе Со Двојни Ѕидови, Проѕирни Стаклени Чаши За Кафе Изолирани Стаклени Чаши Со Рачка За Кафе,

●Изолација Со двојни Ѕидови ● стаклените чаши за кафе со двојни ѕидови може да го одржат вашиот пијало�

DEN 367.84

Алаза А еднорог во галаксиска маглина облак со седишта за автомобили со предни седишта само за жени за мажи со седишта w/Организатор

92% полиестер и 8% спандекс Материјал : 92% полиестер, 8% спандекс Висококвалитетна, еластична и издржлива тк

DEN 367.84

4 Растојанија На Тркала / Адаптери На Тркала Со Дебелина од 15мм Шема на Завртки на Возилото 5х5 или 5х135мм До Шема на Завртки на Тркалата

Комплет Од Четири Адаптери За Алуминиумски Тркала Шема на завртки на возилото : 5х5" или 5х127мм или 5х135мм Ш

DEN 1140.80

ЖИРЕРАН 10 Парче Завртка Екстрактор И Левата Рака Вежба Малку Во Собата, Лесно Надвор Болт Екстрактор Во Собата За Отстранување На Одземени

Комплетен сет од 10 парчиња : нашиот комплет за вадење завртки и завртки вклучува 5 екстрактори за завртк�

DEN 287.84

ЦК Формула 5,5 50 Кал куршум антена, црвена, универзална замена на антена за автомобил SUV на автомобили, 6061 Алуминиумско тело и бакарен

? Класичен изглед првично дизајниран за М2 уште во 1910 тите Дизајнот е исти точни димензии на куршум од 50 �

DEN 556.00

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Млади Правда Карактер Уметност Графика Кожа Книга Паричник Случај Покритие Компатибилен

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран млади правда производ Рачно изработена кожна конструкци�

DEN 2.67

Навитех Акција Камера Ранец &засилувач; 18-Во-1 Додаток Комбо Комплет Со Интегриран Градите Ремен Компатибилен Со Олфи Еден.Пет Црни

Интегрирано монтирање за вашата акциона камера Цврст материјал отпорен на триење Водоотпорен преден џ�

DEN 697.60

CFSNCM 2PCS Врати запира магнетна цинк легура на вратата на вратата на вратата, моќен подни кат со завртки за хардвер за семејни мебел за дома

Заштитете ги вратите од трескање Цинк легура магнетна врата за стоп со пристапување Држачот на магнетн�

DEN 1067.84

Uxchell врата за стоп на вратата запре звук на ублажување на звукот гумен браник за заштитник на wallидот за монтирање 201 не'рѓосувачки челик

[Лесно за инсталирање] многу добро изработено и лесен за инсталирање Може да ставите по една на секоја в�

DEN 150.40

Месинг Џеб Компас Со Кожа Случај За Пешачење Кампување Гроздобер Наутички Компас Антички Месинг Врежан Компас Притисни Џеб Компас

?МАТЕРИЈАЛ : Месинг ?НАСОЧЕН КОМПАС : Компасот За Кампување Е Неопходен За Да Знаете Точно Каде Одите ко�

DEN 350.40

INOTCARE Пилинг Шеќер Чистење-За Бикини Интимна Област, Чувствителна Кожа, Спречување На Вродена Коса И Брич Испакнатини По Бразилскиот Восок

Пилинг за пилинг за шеќер за Интимна Област За Бикини На Кожата Пилинг За Пилинг За Шеќер за интимна обл

DEN 639.84

Бејзбол Софтбол Чипка Кожа Декоративен Послужавник Персонализиран Организатор За Складирање На Послужавник Со Рачки За Домашен Хотел

Кожа Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од кожа, многу издржлив Дизајн : дизајн На Рачк

DEN 1.67

VXB Бренд Јапонија MJC-65CSK-RD 32mm до 38mm Вилица Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 38mm Должина Спојување: 90 Спојување Надворешниот

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 32мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 38мм Должина На Спојување : 90 Спојување �

DEN 0.33