• Обновено
Целосна живописна невидлива сјајна HD заштитник на екранот, компатибилен со Benq Monitor 27 SW271C [Пакет од 2]

Целосна живописна невидлива сјајна HD заштитник на екранот, компатибилен со Benq Monitor 27 SW271C [Пакет од 2]

DEN 3.33

Залиха
Во магацинот.

Ултра-тенок сјајно заштитен филм на екранот дизајниран специјално за Benq Monitor 27 SW271 C Кристално чиста оптичка јасност цврсто се придржува и со леснотија на рамната површина на екранот без заробени џебови на воздухот. Го штити екранот Benq Monitor 27 SW271 C од гребнатини, измами, нечистотија и варовник. Практично невидливо кога се применува не се меша во чувствителноста на допир на екранот, ниту ја намалува јасноста. Пакетот вклучува : 2 x Benq Monitor 27 SW271 C заштитници на екранот и комплет за апликации. Ултра-тенок сјајно заштитен филм на екранот дизајниран специјално за Benq Monitor 27 SW271 C. Кристално чиста оптичка јасност цврсто се придржува и со леснотија на рамната површина на екранот без заробени џебови на воздухот. Го штити екранот Benq Monitor 27 SW271 C од гребнатини, измами, нечистотија и варовник. Практично невидливо кога се применува не се меша во чувствителноста на допир на екранот, ниту ја намалува јасноста. Пакетот вклучува : 2 x Benq Monitor 27 SW271 C заштитници на екранот и комплет за апликации. Celicual Vivid за Benq Monitor 27 SW271 C е заштитник на екран базиран на екранот, дизајниран да одолее на гребнатини, измами и маснотии на екранот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Јокиве 2 Парчиња Држачи За Џебни Пенкала, Заштитник За Моливи со Коси Пенкала За Отворање | Продавница, Одлично За Канцеларија, Дом,

●ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ нашите држачи за џебни пенкала се одлични за бизниси, канцеларии, состаноци итн Тие се

DEN 3.00

Среќен прашок за натопи, прашок за натопи, прашок за нокти, прашок за нокти, акрилик, прашок за натопување нокти, акрилен прав

натопи во прав Среќа е тројна термичка цврста материја која е темно зелена кога е ладна, средно зелена с�

DEN 0.33

БАЏАС Метла Бонбони, Десерт Бонбони Носителот Смола Украс, Ноќта На Вештерките Бонбони Сад Со Рака, Се Залага За Сервирање Закуски,

①Штанд За Закуски Од Тиква За Ноќта На Вештерките, Во Облик На Тиква, Закуска Е Уникатна Декорација За Н�

DEN 694.88

Орли Троседот Коњски Влакна Четка За Прашина Црево Адаптер Пукнатина Алатка За Замена Вакуум Додатоци Додатоци 32мм До 35 мм Стандардно Црево

Комплетот За Четки За Додатоци За Правосмукалка е само за правосмукалки кои прифаќаат додатоци со внат�

DEN 255.84

40 Пара руски Ленти Трепки Д Навивам Ленти За Трепки Лажни Трепки Меки Д Виткање Трепки За Трепки 3д Ефект Бришење Трепки Кадрави Природни

4 Стилови во 1 Сет : руските трепки со ленти можат да ги обликуваат вашите очи и да ја направат вашата шмин

DEN 239.84

ИГЦ Свадба Невестински Дрво/Дрвена Торта Штанд Дисплеј/Сервирање-22 х 22 - Црвени Потресени-Декоративни Гроздобер Рустикален Торта/Кекс

Рачно Изработени во САД од цврсто дрво Прекрасно изработени за да се исполнат денешниот Излитен шик тре

DEN 3.33

Тбуобт Козметички Кеси Чанти За Шминка За Жени, Мала Торбичка За Шминка Патни Торби, Мексикански Цртан Филм Укулеле Музичка Гитара

Големина20, 5х5х8, 5см / 8, 1х2х3, 3ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од стп кожа...

DEN 2.33

Држач за мелем Торбичка За Ракави Пренослив Принт Од Сончоглед Држачи За Клучеви За Клучеви За Патување Козметичка Торба За Шминка Додатоци

●Материјал●привезокот за мелем За Усни е изработен од висококвалитетна ткаенина од неопренови, со цвр

DEN 2.67

Ледено Предиво Пикасо Светло Сјајно Предиво Плетење Предиво Капчиња Предиво За Самостојно Рачно Плетење 44% Акрилик, 56% Полиестер ,

Мраз Предиво Пикасо 44% Акрилик, 56% Полиестер Тежина : 175 Мл Должина : 125 Јдс Големина на игла : 5 мм / САД 8 (ка

DEN 270.40

Hanabass 2pcs reptile thunderbolt скривалишта сруши борбени резервоари декор смола статуа скривална аквариум воени додатоци воени додатоци

смола Орнамент на резервоарот за риби од аквариум направете го вашиот резервоар за риби да изгледа побл

DEN 3.33

3 парчиња Издржлив И Удобен Електричен Шрафцигер Дупчалка Чистач Чисти Четки За Тепих Стакло Автомобил Када Гуми Најлон Четки Електрични

Главата На Четката За Вежба За Вкочанетост Може Побрзо Да Ја Заврши Работата За Тврдоглаво Чистење И Да

DEN 468.00

Сотпот 18-Ти Роденден Подарок Шминка Торба, 18 Прекрасен Подарок Козметички Патување Торба За Жена Девојка Пријател 18-Ти Роденден

●ОДЛИЧЕН ПОДАРОК за 18ТИ РОДЕНДЕН}торба за шминка за подароци за 18ти роденден, 18 и прекрасна козметичка �

DEN 1.00

3м Класични Чепчиња За Уши, За Еднократна Употреба, Пакување Перници, Приклучоци За Уши За Спиење, ' Рчење, Дупчење, Мелење, Обработка,

3м ЕАР Класичните Чепчиња за Уши беа првите светски чепчиња за уши од пена и се уште се едни од најкорист�

DEN 293.92

15 Замена 5055 Вакуум Кеси со 1 Комплет За Прицврстување На Микро Вакуум За Кенмор - Компатибилен Со Кенмор 50558, Кенмор 5055, Кенмор 20-50557,

Почетна Компоненти Бренд Ова Е Почетна Компоненти бренд замена дел, А не оем производ Сите споменувања �

DEN 654.40