• Обновено
Oniyea природен рачно изработен шампон бар сапун, направете коса мека и сјајна, негувајте ја скалпот, надополнете ја влагата на косата, органски растителни екстракти ?

Oniyea природен рачно изработен шампон бар сапун, направете коса мека и сјајна, негувајте ја скалпот, надополнете ја влагата на косата,

DEN 1.33

Залиха
Во магацинот.

❤ Апликатната коса ❤ Нормална, комбинација ❤ Сет на 2❤ лента за шампон содржи есенцијално масло од роза. Помага да се негува скалпот, да се надополни влагата на косата и да се подобри сушењето за да се направи коса мека, сјајна и розова. ❤ Како да се користи ❤ Чекор 1. Влажете ја косата и сапунот за лепење; Чекор 2. Лизгајте ја шипката од корен до врв три до четири пати и масирајте во косата во нежно, кружно движење; Чекор 3. Оставете 10-30 секунди; Чекор 4. Исплакнете го чисто темелно; Чекор 5. Следете го со вашиот балсам за заклучување на хидратација. - Зошто треба да се префрлите во лента за шампон? 2. Лесен за употреба-без повеќе лигави шишиња со тешки јазичиња за отворање. Сè што треба да направите е да зграпчите бар и да произведете пенеста латер. Шампонските шипки се изработени од природни состојки за промовирање на здравјето на косата. Поодржливите шипки за шампон се многу концентрирани, така што можете да користите помалку по апликација и тие ќе траат подолго. Одлично за патување- Совршено да се продолжи како шипки за шампон се многу помали и полесни од шишињата со шампон. Заштеда на вселената- Ако имате мала туш кабина, нашите шипки за шампон се одлични за заштеда на простор.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Скалп М-еридијан чистење бања четка мека четка чешел шампон за заби за чистење на заби за чистење деца прашина за прашина

Преносен масажер за скалп : Рачен и преносен, масажерот за скалпот е лесен за носење и употреба Димензии

DEN 3.33

UV Loca 5ml единица течна оптичка чиста лепило лепило лепило транспарентно погодно за сите работни места за поправка на паметни

УВ локација течноста оптичко чиста лепило лепило лепило транспарентно погодно за сите поправка на при�

DEN 0.67

Црвен со бакнеж топол чешел за затегнување на косата 450 степени, електричен чешел за греење со мали заби, четка за чешел за зацрвстување

Брзо греење : 450 ℉ Висока температура Нашата црвена боја со топла стилер што притиска чешел може да се за

DEN 351.84

Бенисксиу Директно Чипка Предни Перики Човечка Коса Претходно Откинати 24 Инчи 13х4 HD Транспарентна Директно Чипка Предна Перика

Водење на модата Обезбедување Квалитет Задоволството на клиентите Совршено се топи во кожата Исклучит�

DEN 1.00

Алатки за стилизирање на професионални салони Renslat Професионални салони за коса, чешел за коса, чешел чешел чешел керамички

Права коса, кадрава коса Флексибилните заби на најлонски чешел можат умерено да го масираат скалпот, да

DEN 3.33

Амбесон цвет дрвена куќа за кучиња, гроздобер розови тонови цветни образец Англиски градина Дизајн на убавина, преносен кучиња во затворено

Мерења 39,5 "x 55" x 45 "дрвена рамка и 42,5" x57 "капакот на перница Куќа за вашите прекрасни пријатели Направено �

DEN 1315.20

Антички Стил Меч Коса Стапчиња За Јадење Стапчиња За Коса Во Кинески Стил Игла За Коса Метален Емајл Вилушка За Коса Ханфу Ресел Додатоци

Едноставно и практично : Исклучителна ретро фиба од легура на меч, создадете ретро кул стил, пријатен за

DEN 103.84

Екстензии За Коса ВО Боја НА ФЕШФЕН, Беж Русокоса Клип Во Продолжување на Косата 10 ЕЕЗ Нагласете Шарени Парчиња Коса Директно Синтетички

Лесно ДА ЈА НАПРАВИТЕ вашата сопствена модна фризура Светли и фанки бои фризури клип во се забавно прил�

DEN 143.84

Хиена ПРО Машини За Коса За Мажи Т-Сечилото Тример Во Собата, Мажите Професионални Безжичен Полнење Бербер Коса Машинки Во Собата

●Комплет За Машинки За коса За Бербери : нашата професионална берберска комбинација вклучува : безжичн�

DEN 799.84

Ангжили 2 пакува коса изберете чешел идеален за афро коса, пластична лифт за коса за стилизирање на коса, фризер, алатка за стилизирање на коса

Madeивотен : Трајниот пластичен материјал ги прави овие чешли толку цврсти, воопшто не слаби, совршени за

DEN 1.67

инкохаир 22 Инчен Долг Омбре Сива Русокоса Перики За Жени, Синтетички Слоевит Коса Перика Со Удирања (Омбре Сива Русокоса

Боја : Омбре Сива Русокоса ве молиме потсетете ја бојата може да биде малку разлика поради различни мони

DEN 3.33

Зацврстувач на косата, 4Колори 2 во 1 мини коса затегнати керамички турмалински плоча убавина рамна железо загревање, 8,7 x 3,1 x

Функција за чување на температурата : Паметната функција за одржување на температурата 190 може да спреч�

DEN 0.67

Женски Додатоци ЗА Коса 4 ПАРЧИЊА Рачно Изработени Комплети За Шноли, Боби Шноли Девојки За Глава, виолетова животинска алпака

Димензија неговата должина е 6,3 см, соодветната големина е погодна за повеќето видови коса Дијаметарот

DEN 2.67

Бразилски Фунми Човечки Снопови За Коса 8 10 12во, Афро Откачени Снопови За Кадрава Коса Кратки Кадрави Ткаат, Необработени Бразилски

Материјал За Коса : 100% Необработена Бразилска Девица Фунми Кадрава Коса, Тежина и Должина : 10 10 10 инчи, 95100

DEN 1053.60

ТРЕКСД Прстен За Коса Врзан Коса Јаже Глава Цвет Накит Кореја Вратоврска Коса Гумена Лента Фланелен Прстен За Коса Во Дебелото Црево

Мода едноставна и светла Изработен од подобра материјална гумена лента, висока еластичност, издржлив и

DEN 2174.56

WJCCY Електрична Машинка За Коса За Мажи Мултифункционална Алатка За Фризура 3 Во1 Брада Тример Брич За Бричење Машина За Сечење Коса

Мултифункционална Алатка За Фризура, Може Да Ја Намали, Бричи, Намали Косата На Носот Глава За Сечење Од

DEN 0.67

Pura d'Or анти-тенки биотин шампон и балсам природен земјен мирис, клинички тестирани докажани резултати DHT производи за задебелување

Екстракт од коприва : блокатори на DHT, како што е екстракт од коприва, помагаат во промовирање на поздрав�

DEN 1.33

Стеги за коса Самовила Нето Предиво Задниот дел На Главата Голема Фиба Женски Летен Фати Клип Ајкула Црвен Темперамент Коса Шамија

Применлива сцена : слободно време Применлива сезона : четири сезони Технологија за обработка : рачно изр

DEN 2368.00